Düzenli Evimiz & Hayatımız

Geçmiş olsun bonuscan

Beklediğin gibi çıkmaz inşAllah canım. Allah şifa versin.
Aklında hep o var kuzum ondan. Ben tv deki hastalarda bile babamı görüyorum. Özellikle bazı sahneler onu çağrıştırıyor

Çok geçmiş olsun

Bugun bi iş yapmadım dün cok yorulmutm bide dün tetanoz aşısı oldum sabah sonrada kendimi çok yordum bugun acayip kolum ağrıdı şişti birazda zor kaldırıyorum kolumu. Rutin işler yaptım yemek bulasık falan işte dünden yıkanan çamasırı katladım, süt aldım yoğurt mayaladım mutfagım da toplu

Bugün ödev maskeydi ama ben yine cuma gecesi hatırlatması yapim.
Salı-Cuma bakım gecesi yapıyoruz.

En başta maske cilt bakımı ve diğer bakımsız alanların hepsi.
Ben maske yapmıycam makineyle temizliycem 2 tur sonrada alovera sürücem

kk birinci noteri
terliksuu
Bonus
Aktif Lora
M Musluk Suyu
pawlover
M merve_eymen
Saricivcivcikcik
Ataayemi zeynepyu
Feslegen Kokulu Nane
mavidelisiii
UcanSupurge
malipina
@morkagit
Ayla-
Limonsuzzcay
N nnnadal
Amazing family
Birtekefem
Devitamini
A Anka
S Suskunhanim

Tam sordum sen yazdın aynı anda Bende manikür yaptım, saçıma zeytinyağı sürdüm dus aldım. Şimdide burun bandı yapıştırdım kahve yapıp telvesini sürcem ilk defa deneyecem telve hic yapmadım iyi oluyor mu bilmiyorum

Çok faydalıymış kahve bende yapıyorum bazen. Avokado yediysem kabuğunda kalanlarıda sürüyorum yumuşacık oluyo cilt.
Ben kahveyi karbonatla yapıcam inş tüy azaltma için

Son düzenleme:
Çok faydalıymış kahve bende yapıyorum bazen. Avokado yediysem kabuğunda kalanlarıda sürüyorum yumuşacık oluyo cilt.
Ben kahveyş karbonatla yapıcam inş tüy azaltma için
Öyle mi oluyormuş direk icine karbonat mı karıştırılıyor bende öyle deneyim malum tüy çok bende

Beyazını küçük tel yada çatalla 1 dk falan çırp hızlıca köpürüyo zaten kolay sürülüyo.
Tam yumurta beyazı fazla geliyo yarısını alıyorum ben yüz boyun yetiyo
Anladım canım yumurta da hiç denemedim denemek istiyorum ama eşim kokuya cok hassas şimdi yumurta kokuyon der durur ondan korkumdan denemedim hiç ama bazen erkenden sızıp Kalıyor o zaman deneyecem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…