Düzenli Evimiz & Hayatımız

Ben maske ödevini aliyorum
Şaka şaka digerlerini de yaparım tamamdır

Alah korusun yaa gerçekten öyle çok meraklılar
Büyük hayatını riske sokacak hareketler yapmazdı,onunki başkaydı (huysuzlukları yani)
Küçük 6 yılda ömrümden ömür götürdü,6 ay kolik,ilk doğdu hiç emmedi 20 gün ağla ağla uğraştım,ek gıda almadı tam 6 ay uğraştım.Çok ağlar,gece hala uyanır,inat huysuz.Ayyy şiştim
Mavi gözlerine bakınca sakinleşiyorum ama öncesi evde kasırga resmen.
Eğer ilk çocuğum o olsaydı ikinci düşünmezdim hala kapıları kilitlerim onun yüzünden,kapıların üstünde çivi ve anahtar deli fişek gibi,kolunu kırdı bir kerede.Tuvalet eğitimlerini hiç demiyim,ikisinin de tuvaleti pek kıymetli tutmaktan kaç kere hastanelik oldular

Teşekkür ederiz canım
Çiçeklerime bakayım bugün
.Tuvalet eğitimlerini hiç demiyim,ikisinin de tuvaleti pek kıymetli tutmaktan kaç kere hastanelik
Ay negoo aynısı bizim de başımızda bacaklarını sıkıyor çişini yapmamak için yine de tuvalete yapmıyor kaka desen tuta tuta kabız oldu nasıl alıştırdın Allah aşkına

Canım ikisini de çocuk psikoloğuna götürdüm,küçük tuvalette sorun yoktu büyükde sorun vardı.Sticker falan yaptım,tavşan çizdim bir tarafa havuç,patilerden yol çizdim,tavşan havuca ulaşınca oyuncak aldık.Büyük de hiç biri işe yaramadı,kardeşi doğdu iki ay kadar sonra kendi kendine düzeldi ama iki yıl uğraştım ona
Küçüğe sticker ödül ve Teonun Kaka Kitabı çok işe yaradı

zor çocuk büyütmek. Benim oğlan hala ne bez takıyor ne tuvalete yapıyor kaç ay oldu bak büyük de çok hareketliydi. Kız desen zaten sorunu belli yaşlandık ama canları sağolsun napalım

zor çocuk büyütmek. Benim oğlan hala ne bez takıyor ne tuvalete yapıyor kaç ay oldu bak büyük de çok hareketliydi. Kız desen zaten sorunu belli yaşlandık ama canları sağolsun napalım
Soracaktım oğlanı da dedim yaralıysa deşmiyim öğrenir inşaallah bir an önce.Hiç gelişme yok mu?

Ben de kahvaltı hazırlamaya
Ay canım 3 yaşına girecek ve kardeşi olacak biliyorsun nasıl edeceğim bilmiyorum dediklerini deneyeyim sağolasın canım

2 gecedir rüyamda korkutuyorlar. Bugün nevresim uyku seti ne varsa attım balkona belki kız ekmek kırığı attı yatağa dedim. Okuyupta yatıyorum ama anlamadım. İlginç bir şekilde korkarak uyandığım saatte kızda anne diye bana sesleniyor ama ağlamıyor :/ bugün yine baza altı yeri falan süpürücem. Ama karnım ağrıyor biraz kendine geleyim öyle başlayayım dedim :/

Allah Allah,canım cevşen var mı?Kızın yastığının altına da koy.Sirkeli suyla okuya okuya sil evi bugün.
Bak link atmıştım dün onu yap,yine atayım

Sirke yok negom karnım ağrısı hafiflerse alırım. Linke de bakayım.
Geçmiş olsun canım,sıcak su koy ayağına

Allah razı olsun negom yapayım bu ritüeli

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…