Düzenli Evimiz & Hayatımız

2 gecedir rüyamda korkutuyorlar. Bugün nevresim uyku seti ne varsa attım balkona belki kız ekmek kırığı attı yatağa dedim. Okuyupta yatıyorum ama anlamadım. İlginç bir şekilde korkarak uyandığım saatte kızda anne diye bana sesleniyor ama ağlamıyor :/ bugün yine baza altı yeri falan süpürücem. Ama karnım ağrıyor biraz kendine geleyim öyle başlayayım dedim :/
Ya canım benim kızın beşiğinin başına ufak kuranı Kerim asmıştık Birkaç gün çocuk bildiğin gece uyumadı nasıl olmuşsa beşiğin altına düşmüş belki ondandı belki tesadüftü bilmiyorum beşiği filan varsa onun altlarını bi kontrol et canım

2 gecedir rüyamda korkutuyorlar. Bugün nevresim uyku seti ne varsa attım balkona belki kız ekmek kırığı attı yatağa dedim. Okuyupta yatıyorum ama anlamadım. İlginç bir şekilde korkarak uyandığım saatte kızda anne diye bana sesleniyor ama ağlamıyor :/ bugün yine baza altı yeri falan süpürücem. Ama karnım ağrıyor biraz kendine geleyim öyle başlayayım dedim :/
Nevresimde hayvan resmi varsa korkurturlar melekler gelmez diye bişey söyler kv hep alakası var yok bilmiyorum da

Ya canım benim kızın beşiğinin başına ufak kuranı Kerim asmıştık Birkaç gün çocuk bildiğin gece uyumadı nasıl olmuşsa beşiğin altına düşmüş belki ondandı belki tesadüftü bilmiyorum beşiği filan varsa onun altlarını bi kontrol et canım
Yok canım ben rüyamda korkuyorum hemde epey onun sesine uyanıyorum kız ağlamıyor. Alt üst ederim bazaları
Nevresimde hayvan resmi varsa korkurturlar melekler gelmez diye bişey söyler kv hep alakası var yok bilmiyorum da
Evet canım onu bende biliyorum. Evimde hayvan resimli bi kahvaltı takımım var onu da farketmemişiz :KK70:

Temizlik topiği iman power inşallah 😌

Üç aylar tesbihi hatırlatması ben çektim bugün şükür. Çeken dikkate almasın yeni duyan olabilir ben toplu yapmamıştım etiket nego esmaya toplu yapınca aklıma geldi.

Hergün aksatmadan
1000 estağfurullah
1100 tevhid

Çekebilen 100 ihlas çekerse çok makbul.

Birde 10 ar günlük çekilen bir tesbihat var 100 tane. Ben tevhid bitince 100 tane çekiyorum ilk 10 günün olanı tam çekememiştim.

Eki Görüntüle 2789115
@samdan
@terliksuu
@Bonus
@Aktif Lora
M Musluk Suyu
@pawlover
@merve_kapti
@Saricivcivcikcik
Ataayemi zeynepyu Ataayemi zeynepyu
Feslegen Kokulu Nane Feslegen Kokulu Nane
@mavidelisiii
UcanSupurge UcanSupurge
@malipina
@morkagit
@- Ayla
@Limonsuzzcay
@nnnadal
@Coolpeople
Birtekefem Birtekefem
@Brokilo
@Anka
@Suskunhanim
Selamun aleyküm kızlar, senin mesajin altında herkesin cumasını tebrik edeyim canım. Evi taşıdık çok şükür ama internet çekmiyor bu evde. :KK43:
O yüzden girip yazamıyorum. Haber vereyim dedim tatlım. Bilerek yazmadığımı düşünmeyin 🥰🥰🥰🥰

Sabah 8 den itibaren,zoraki yaptıklarım:

💜Yataklar düzeltildi
💜Kahvaltı hazırlandı
💜Kahvaltı sofrası,mutfak toplandı
💜Ardiyeyi düzenledim (sonradan koyduklarımı düzelttim çok dağınık değildi)
💜Yatak odasında koltukların yerini değiştirdim,kurtulamadım şunlardan😑😑

Teşekkür ederiz canım

Çiçeklerime bakayım bugün 👍🏻

Ay negoo aynısı bizim de başımızda bacaklarını sıkıyor çişini yapmamak için yine de tuvalete yapmıyor kaka desen tuta tuta kabız oldu nasıl alıştırdın Allah aşkına 🤦‍♀️
Senin kızın çamaşır falan topluyordu yanlış hatırlamıyorsam :) çamaşır topluyor ama çişi altına mı yapıyor 😍

Nego evde ne mobil ne de sabit internet çekiyor. :KK43:
Buraya da kendi sayfamı da takip edemiyorum. Haberin olsun canım.

Büyük hayatını riske sokacak hareketler yapmazdı,onunki başkaydı (huysuzlukları yani)
Küçük 6 yılda ömrümden ömür götürdü,6 ay kolik,ilk doğdu hiç emmedi 20 gün ağla ağla uğraştım,ek gıda almadı tam 6 ay uğraştım.Çok ağlar,gece hala uyanır,inat huysuz.Ayyy şiştim🤣🤣🤣
Mavi gözlerine bakınca sakinleşiyorum ama öncesi evde kasırga resmen.
Eğer ilk çocuğum o olsaydı ikinci düşünmezdim🤣 hala kapıları kilitlerim onun yüzünden,kapıların üstünde çivi ve anahtar🤣 deli fişek gibi,kolunu kırdı bir kerede.Tuvalet eğitimlerini hiç demiyim,ikisinin de tuvaleti pek kıymetli tutmaktan kaç kere hastanelik oldular :rolleyes:
Çocuk defterini 2 numarayla kapattın yani. Ama kız çocuklar çok şeker. Belki kızınız olurdu 😂

Sabahtan beri yapılanlar
Bugünde oruçluyum eyyam ı biyz oruçları imiş yarında tutacağım inşallah sahurada kalkamadım bugün halsizim baya yatakları topladım kahvaltı bulaşığını kaldırdım bulaşık makinesini boşalttım elde çok yıkanacak vardı onları yıkadım oyuncakları topladım patlıcan kurusu haşladım iç hazırladım dolduracağm oğlanı okula götürdüm çamaşır makinesini çalıştırdım onları astım evi gırgırladım tesbihimi çektim birde mantı yapacağım akşam yemeğine onun içini hazırladım şimdi mügeyi izleyerek elişi yapıyorum

Sabahtan beri yapılanlar
Bugünde oruçluyum eyyam ı biyz oruçları imiş yarında tutacağım inşallah sahurada kalkamadım bugün halsizim baya yatakları topladım kahvaltı bulaşığını kaldırdım bulaşık makinesini boşalttım elde çok yıkanacak vardı onları yıkadım oyuncakları topladım patlıcan kurusu haşladım iç hazırladım dolduracağm oğlanı okula götürdüm çamaşır makinesini çalıştırdım onları astım evi gırgırladım tesbihimi çektim birde mantı yapacağım akşam yemeğine onun içini hazırladım şimdi mügeyi izleyerek elişi yapıyorum
Allah kabul etsin.Bu halsizlikle mantıyı nasıl yapacaksın😲

Belki de erkek olur,kıza kadar deniyelim mi :rolleyes: :rolleyes:
Allah isteyenlere nasip etsin.
Benim ruh sağlığım da çok şeker,canım kendim:KK53:
Şimdi UcanSupurge UcanSupurge çamaşırlar kurumadan topluyor annesinden titiz dedi sende odalarına süpürge tutup duvarları siliyorlar dedin. Ben hiç böyle tahmin etmemiştim 😂😂

Sabahtan beri yapılanlar
Allah kolaylık versin canım
Şimdi UcanSupurge UcanSupurge çamaşırlar kurumadan topluyor annesinden titiz dedi sende odalarına süpürge tutup duvarları siliyorlar dedin. Ben hiç böyle tahmin etmemiştim 😂😂
Allah eksiklerini göstermesin çocuklar çok tatlılar bir o kadar da zorlar canım

Herkese hayırlı cumalar 🤗
Ben bugün annemdeyim, hazır kahvaltıya oturmak ne güzel birşey Yarabbimm gözlerim açıldı resmen 😄😄
Buraya gelince kendimi tatil köyüne gelmiş gibi hissediyorum 😆
Sabah kızımı doyurma, alt değiştirmez uyutma ve kahvaltı faslı sonrası yataklar toplandı, salon toplandı, süpürüldü, bulaşıklar makineye yerlesti, tezgah silindi. Annem yemeği ocağa koydu.
Bir kahve içip devam edicez inşaallah.

Ayyyyy kıyamam Allah nazarlardan korusun sağlıklı mutlu uzun ömürler nasip etsin çok tatlı yaaa 41 kere masallah
Olur herşey zamanla yoluna giriyor ikinizinde birbirinize ve onun bir de dünyaya alışma süreci ama dönmene çok sevindim
Allah razı olsun canım sağolasın 💜😊
Gerçekten çocuğum olduğunu dahabyeni anlıyor gibiyim, bu zaman dek çocuk gazdan ağlıyor ben hep susturmaya calisiyrium vs seklinde gecti. çocuğu boşluk bulup sevemiyordum bile. Rabbim sağlık versin inşaallah büyüdüğünü de görelim🤲🏻

X