Düzenli Evimiz & Hayatımız

Yumuşatıcı ile sil kokuya faydası olur

Abooovvvv bu kadar ayrıntılı mi yaziciizzokurken yoruldum,ellerine sağlık

Hoşgeldin,iyi ettin
Hoş buldum
Bu ara modum yok.Her ölüm haberi sarsıyor,Doğan hoca da sarstı.Hem dinleyip hem ağlıyorum.
Elbet geçer insan her şeye alışıyor...
Geçer elbet neler geçmiyor ki...ben de çok üzüldüm ama onun gibi gidebilmek her insana nasip olmuyor işte...
Bilemedim ki annem tuz ekmek çevir ver bi ihityacı olana dedi nasipse vercem bakim bi

Teşekkürler kızlaaar

Eski dost görmüş gibi oldum hatırlar mısın acabası beni hoşgeldiin
Oooo sen de mi burdasın hoş buldum canım nasılsın?
Sulu boyadan koruduğum halıları,koltukları pastel boyaya kurban ettim
O zaman alayım bir fırt kahve
Ahhh benim oğlum da tahta kalemiyle "u" harfini öğrendikleri gün,kanepede denemiş

Dün tüm gün başım ağrıdı. Başım ağrımaktan, bir tuhaf yorgun gibiydi bir şeyin içinde gibi kafam
4 e kadar yattım TV izledim. 4 te kalktım. Dün hastalanmadan l şekline sokmuştum oturma odasını ve camını silmiştim. Yarım kalmasın dedim
Oturma odasının duvarlarını sildim baştan başa. (zaten küçük aslında )
Kuruyan çamaşırlar vardı katlayıp yerleştirdim
Yemek ve tatlım vardı yanına pilav yaptım
Çöpleri indirdim
Bulaşık Mak doldurdum.

Bu kadar ev gene uçtu dağınıklıktan normalde hafta sonu birşey yapmıyorum ama yarın temizlik yaparım inşallah.

Baktım hava güzel makinaya çamaşır attım yine
Toz aldım
Perdeleri astım
Koltuğu sildim
Yumuşatıcı ile sil kokuya faydası olur
Genel temizlik deterjanıyla sildim negom. Farmasiden almıştım güzel kokuyor

Hızımı alamayıp duvarları da sildim Ataayemi zeynepyu hadi yine iyisin ödevden yırttın
Bulaşık makinasını doldurdum çalıştırdım
Bitince boşalttım
Yemek yaptım
Çamaşırları astım kuruyanları topladım ama yoruldum yarın katlarım

İyi gelmesi değilde belim iyi değil bu ara ayağıma uyuşukluğu vurmaya başladı.
Randevu aldım gidicem dr
Geçmiş olsun canım hiç zorlama o zaman. Ne zaman randevu. Hacamat yaptırdın mı hiç. Hacamatın inanılmaz faydasını gördüm ben. Vücut tam toparlanana kadar her ay yaptıracağım inşallah. Denemediysen mutlaka dene güvenilir birine canım. Rabbim şifa versin

Ellerine sağlık canım maşallah valla :)

Salı günü randevum hastaneye gitmeye korkuyoruz ama yapıcak bişey yok artık.

Hacamat 10 seneden fazladır yaptırıyorum tek bir kere belimden yaptırdım o gün kendini koru dedi koruyamadım yürüdüm baya yoruldum gece dayanılmaz bi ağrım oldu korktum.

Bel hariç çok yaptırdım

Müdavimlerdeniim iyiyim şükür aynı yuvarlanmaca sen nasılsıın? Mezun olmuşsundur dimii?

Belime yaptırmam da sırtıma ne iyi olurdu şu an

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…