Düzenli Evimiz & Hayatımız

Benimki ta bekarlık eşyalarıyla geldi çeyiziyle artık kullanımı varolmayan ürünler bile var anısı var diye attırmıyo kırık oyuncaklarını bile saklıyoz pislikten yüzlerine bakılmıyo
Dubleks eve eşya lazım oluyo aynen sakla negom ben de misafir için tuttuğum tek kişilik yatağı vercem ihtiyacı olan bi akrabaya bide orta sehbayı hiç sevmiyorum ortalıkta kalabalık sonra az içim açılır belki
Kaptım kaptım içiyorum
yok çıkıyor şu cif kırmızıyla,yoruldum ama sonra silerim
Afiyet olsun
Ya karısı birde video paylaşmış dün,o da etkiledi beni.El sallarken
Aa görmedim gidiyim bakim

Ayy ne müthiş

Aman yok seninki fazlaymış
Orta sehpa bende sevmiyorum artık

Duvarlara sinmiştir
Olmadı yarın da duvarları sileyim
Bizim üst kattaki kadının eşi içeride iciyormus kötü kokuyor bı havalandir perdesini yıka inşallah geçer canım
Havalanmaktan bi hal oldu oda ama geçmedi. Perdesini attım makinaya bakalım.
Balkonda içiyordu zaten ama uyuyana kadar da içiyordu odada kapısını kapatıp. İnşAllah abimde bırakabilir. Pek sanmıyorum ama ya insan istemedikten sonra bırakamaz herhalde.
İyi gelmesi değilde belim iyi değil bu ara ayağıma uyuşukluğu vurmaya başladı.
Randevu aldım gidicem dr
İyi yapmışsın canım ihmal etmeye gelmez. Allahım Şafi ismiyle şifa versin inşAllah geçer.

Attım buraya bak.Şermin Yaşar da yazmış,karısı oh ne güzel mezarının yeri kuşlar var ağaçlar var deniz var,tam onun sevdiği gibi diye:/

Neler yaptım:

Yatakları düzelttim
Kahvaltı hazırladım,yaptık masayı mutfağı topladım
Wc ye temizleyici döktüm bekliyor,terliğine çamaşır suyu sıktım
Banyo lavabosunu ovdum
Akşam katladığım çamaşırları yerleştirdim
Makineye çamaşır attım
Dik süpürge ile çocuk odası,antre,oturma odası,mutfak,salonu süpürdüm,mutfağı kahvaltı sonrası bir daha süpürdüm
Evi havalandırdım
Serçelere ekmek verdim

Biriken kavanozları poşetleyip kaldırdım
Mutfakda deterjan koyduğum yeri düzenledim,boşalan kutuları attım
Ocağı sildim

Çamaşır astım
Wc yi yıkadım
Öğle yemeği hazırladım,yediler topladım
Çocuklarla boyama yaptık
Mutfağı,salonu yine süpürdüm
Çocuklar dağınıklıklarını topladı
Akşam yemeği harcını hazırladım dolapta dinleniyor
Dondurucuya atılacaklar vardı doğrayıp poşetledim

Attım buraya bak.Şermin Yaşar da yazmış,karısı oh ne güzel mezarının yeri kuşlar var ağaçlar var deniz var,tam onun sevdiği gibi diye:/
Ayy tam kameranın Doğan hocaya döndüğü yere kadar izlemişim ben de manzara ses ne müthiş diyorum

Günaydın
Yatakları odaları topladım
Makinaya çamaşır attım çalıştırdım
Kahvaltı yapıyoruz
Çamaşırları astım kuruyanları topladım katladım yerleştirdim
Mutfağı topladım makinayı boşaltıp yeniden doldurdum akşam çalıştırcam
Perdeleri makinaya attım bitince asıcam
Birazdan gidip koltuğu silicem. Belki sigara kokusu çıkar

Çocuklar çocuk odasını süpürdü, sen çok süpürdün ben az derken mutfağı oturma odasını da süpürdüler. Bugün süpürge çıldırdı sabah ucunu yıkamıştım tekrar batmıştır
Odanızı, oyuncaklarınızı toplayın desem itiraz ederler, temizlik deyince kendilerinden geçiyorlar odalarında çizdikleri yerleri sildirdim
Salon da ki boyalı yerleri sildim bende

Ufaklığın beyaz ata selamlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…