Düzenli Evimiz & Hayatımız

Zar zor aldıya kıyamıyor diye avutuyorum kendimi :confused: kıyafet vs veriyorum onu affetmem de büyük eşyayı çaktırmamak zor oluyor🤣 bir taşınsak o zaman görür🤣
Gerçi dubleks istediğim için de bekliyorum,lazım olur eşya😅
Benimki ta bekarlık eşyalarıyla geldi çeyiziyle artık kullanımı varolmayan ürünler bile var anısı var diye attırmıyo kırık oyuncaklarını bile saklıyoz pislikten yüzlerine bakılmıyo 😂
Dubleks eve eşya lazım oluyo aynen sakla negom ben de misafir için tuttuğum tek kişilik yatağı vercem ihtiyacı olan bi akrabaya bide orta sehbayı hiç sevmiyorum ortalıkta kalabalık sonra az içim açılır belki 😄
Kaptım kaptım içiyorum😍
yok çıkıyor şu cif kırmızıyla,yoruldum ama sonra silerim😜
Afiyet olsun 😍
Ya karısı birde video paylaşmış dün,o da etkiledi beni.El sallarken
Aa görmedim gidiyim bakim

Ayy ne müthiş 😍

Benimki ta bekarlık eşyalarıyla geldi çeyiziyle artık kullanımı varolmayan ürünler bile var anısı var diye attırmıyo kırık oyuncaklarını bile saklıyoz pislikten yüzlerine bakılmıyo 😂
Dubleks eve eşya lazım oluyo aynen sakla negom ben de misafir için tuttuğum tek kişilik yatağı vercem ihtiyacı olan bi akrabaya bide orta sehbayı hiç sevmiyorum ortalıkta kalabalık sonra az içim açılır belki 😄

Afiyet olsun 😍

Aman yok seninki fazlaymış🤣
Orta sehpa bende sevmiyorum artık

Duvarlara sinmiştir:KK43:
Olmadı yarın da duvarları sileyim 🙁
Bizim üst kattaki kadının eşi içeride iciyormus kötü kokuyor 🤢 bı havalandir perdesini yıka inşallah geçer canım
Havalanmaktan bi hal oldu oda ama geçmedi. Perdesini attım makinaya bakalım.
Niye yapamayasın canım içerde içilir mi zaten çocuklarda görürü fena duman koku zor. Eşim içti 10 sene hep arka odanın kapısını kapatıp camda içti.
Balkonda içiyodu kapıyı örtüyodum montunu giyip çıkıyodu. Zaten kendi kokudan huylanır arabada falanda içmezdi.
Bıraktı şükür
Balkonda içiyordu zaten ama uyuyana kadar da içiyordu odada kapısını kapatıp. İnşAllah abimde bırakabilir. Pek sanmıyorum ama ya insan istemedikten sonra bırakamaz herhalde.
İyi gelmesi değilde belim iyi değil bu ara ayağıma uyuşukluğu vurmaya başladı.
Randevu aldım gidicem dr
İyi yapmışsın canım ihmal etmeye gelmez. Allahım Şafi ismiyle şifa versin inşAllah geçer.

Afiyet olsun 😍

Attım buraya bak.Şermin Yaşar da yazmış,karısı oh ne güzel mezarının yeri kuşlar var ağaçlar var deniz var,tam onun sevdiği gibi diye:/

Neler yaptım:

⏰Yatakları düzelttim
⏰Kahvaltı hazırladım,yaptık masayı mutfağı topladım
⏰Wc ye temizleyici döktüm bekliyor,terliğine çamaşır suyu sıktım
⏰Banyo lavabosunu ovdum
⏰Akşam katladığım çamaşırları yerleştirdim
⏰Makineye çamaşır attım
⏰Dik süpürge ile çocuk odası,antre,oturma odası,mutfak,salonu süpürdüm,mutfağı kahvaltı sonrası bir daha süpürdüm
⏰Evi havalandırdım
⏰Serçelere ekmek verdim

💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜

⏰Biriken kavanozları poşetleyip kaldırdım
⏰Mutfakda deterjan koyduğum yeri düzenledim,boşalan kutuları attım
⏰Ocağı sildim

💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜

⏰Çamaşır astım
⏰Wc yi yıkadım
⏰Öğle yemeği hazırladım,yediler topladım
⏰Çocuklarla boyama yaptık
⏰Mutfağı,salonu yine süpürdüm😑
⏰Çocuklar dağınıklıklarını topladı
⏰Akşam yemeği harcını hazırladım dolapta dinleniyor
⏰Dondurucuya atılacaklar vardı doğrayıp poşetledim

Attım buraya bak.Şermin Yaşar da yazmış,karısı oh ne güzel mezarının yeri kuşlar var ağaçlar var deniz var,tam onun sevdiği gibi diye:/
Ayy tam kameranın Doğan hocaya döndüğü yere kadar izlemişim 😔 ben de manzara ses ne müthiş diyorum 😶

Günaydın 🙂
Yatakları odaları topladım
Makinaya çamaşır attım çalıştırdım
Kahvaltı yapıyoruz ☺️
Çamaşırları astım kuruyanları topladım katladım yerleştirdim
Mutfağı topladım makinayı boşaltıp yeniden doldurdum akşam çalıştırcam
Perdeleri makinaya attım bitince asıcam
Birazdan gidip koltuğu silicem. Belki sigara kokusu çıkar 🙁

Neler yaptım:

⏰Yatakları düzelttim
⏰Kahvaltı hazırladım,yaptık masayı mutfağı topladım
⏰Wc ye temizleyici döktüm bekliyor,terliğine çamaşır suyu sıktım
⏰Banyo lavabosunu ovdum
⏰Akşam katladığım çamaşırları yerleştirdim
⏰Makineye çamaşır attım
⏰Dik süpürge ile çocuk odası,antre,oturma odası,mutfak,salonu süpürdüm,mutfağı kahvaltı sonrası bir daha süpürdüm
⏰Evi havalandırdım
⏰Serçelere ekmek verdim

💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜

⏰Biriken kavanozları poşetleyip kaldırdım
⏰Mutfakda deterjan koyduğum yeri düzenledim,boşalan kutuları attım
⏰Ocağı sildim

💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜

⏰Çamaşır astım
⏰Wc yi yıkadım
⏰Öğle yemeği hazırladım,yediler topladım
⏰Çocuklarla boyama yaptık
⏰Mutfağı,salonu yine süpürdüm😑
⏰Çocuklar dağınıklıklarını topladı
⏰Akşam yemeği harcını hazırladım dolapta dinleniyor
⏰Dondurucuya atılacaklar vardı doğrayıp poşetledim

⏰Çocuklar çocuk odasını süpürdü, sen çok süpürdün ben az derken mutfağı oturma odasını da süpürdüler. Bugün süpürge çıldırdı😅 sabah ucunu yıkamıştım tekrar batmıştır 🤣
Odanızı, oyuncaklarınızı toplayın desem itiraz ederler, temizlik deyince kendilerinden geçiyorlar😅 odalarında çizdikleri yerleri sildirdim
⏰ Salon da ki boyalı yerleri sildim bende

Çamaşır suyu sıktığim terliği yıkadım
Bütün evi komple sildim süpürdum
Akşama ymegide koydum ocağa
Çocuklarla etkinlik denemelerim makarnadan kolye ufaklık beyaz atıyla tüm makarnaları ezdi 🤦
Tekrar süpürdum odayı
Oyuncak toplattim
Bu kadar
Ufaklığın beyaz ata selamlar🤣

X