Düzenli Evimiz & Hayatımız

kızlar kızlar son sorum gri elbise üzerine beyaz veya krem şal mı? krem elbise üzerine haki veya taba şal mıı taksam ??
Ablam gri saten üzerine siyah beyaz eşarp taktı çok yakışmıştı.Kardeşim de krem elbiseye taba renk yada kahvemsi şal takmıştı iyi duruyordu.
Kreme kahve tonları diyorum ben,gri elbiseye de tonsürton yapabilirsin daha koyusu daha açığı veya siyah beyaz bence.

Kızlar hafif bir çay menüsüne ihtiyacım var 4 kişilik.
Geçen kabartma tozlu dereotlu poğaça yaptım çok beğendim.Dereotunu hamura katıyorsun.
Şu günlerde soğuk çikolata soslu kek veya ağlayan kek favorim.
Bizimkilerde pudingli bisküvili pasta sever kız kardeşim ablam onu yapıyor ama yazın en iyisi o bence hem pratik hem lezzetli.
Mozaik yada magnolya da olabilir.
Ya ben fırında mücver yapmıştım çok iyiydi oğlan severek yemişti, yoğurtlu sosla vs. bugün kabak aldı eşim yarın yaparım inş.

Kalıbından da olabilir canım.
Yeniyorsa sıkıntı yok

Bir hacamat yapayım bir enerjim gelsin bakayım

Aboooo senin peşinden geliyorduk

Hadi bakalım şifa olsun canım zaman ayarlayıp 3 ay üst üste yaptır tavsiyemdir. Gör bak nasıl vücudun canlanacak
Benim sırt ağrım var yapmak isterdim ama kansızlık var bende regl yoğun geçiyor bu yüzden böyle oluyor yoksa şu hacamatı deneyimlemek isterdim.
Eşim yaptırdı iki defa.

Şal konusu açılmışken yeni kapananlar nasıl tercih yapmalı kumaş olarak
Medine ipeği kaliteli bi kumaş ama şal olmuyor sanırım.Ayrobin kumaş aldı bizimkiler ben elbise yaptırdım kız kardeşim şal yaptı ondan çok efil efil bi kumaş terletmiyor.

Benim sırt ağrım var yapmak isterdim ama kansızlık var bende regl yoğun geçiyor bu yüzden böyle oluyor yoksa şu hacamatı deneyimlemek isterdim.
Eşim yaptırdı iki defa.
kansızlık ile alakalı bir sorun yaşanmadığını söylüyorlar teneffüsum sen yine araştır bel ve bacak ağrılarım için ben fayda gördüm çok şükür

kansızlık ile alakalı bir sorun yaşanmadığını söylüyorlar teneffüsum sen yine araştır bel ve bacak ağrılarım için ben fayda gördüm çok şükür
Penyezcim ben de istiyorum hacamat.
Ama günlerini bilmiyorum, ne zaman makbul nasıl olur falan.
Kasımda özel gün mü ne var dedin mesela.
Günleri belliyse bana da söyler misin. Ciddi ciddi koydum kafama, yaptırcam inşallah da

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…