Düzenli Evimiz & Hayatımız

Ben bi girdim o hale hala çıkamadım efser bu sefer hiç çıkacak gibi değilim
Efser hacamatta gün almış iyi geleceğini umuyorum ben şifa olsun şimdiden

Bonus sende yaptırmazmısın canım

Bana çok iyi geldi manen o bunalmış halimden çıktım. 3 ay üst üste gittim. şimdi ara verdim 3 ay
Sonra yine gideceğim nasip olursa

Hiç hacamat istemiyorum vallahi o modda değilim iyi gelir mutlaka.

Esmalara sığındım penyez onları okuyorum Risale dinliyorum okursam anlamam diye.

Hiç hacamat istemiyorum vallahi o modda değilim iyi gelir mutlaka.

Esmalara sığındım penyez onları okuyorum Risale dinliyorum okursam anlamam diye.

Günlük kuran, esma, zikir okumak çok iyi geliyor. Maddi manevi şifa olsun sana da canım

Eeeee ne oldiii şimdi limonsuzumm maratona önceden davet ettik ama yok, yine tık yok

gel gel akşam bekliyorum
Akşam gel dedin beni kaybettin çünkü 1 saat sonra kocişim gelecek ve o evdeyken elim işe gitmiyor Tabi kavga edersek o ayrı, sinirliyken güzel iş yaparım . Ben de böyle bi manyağım
Rİsk limonsuz boynum ağrırsa yatma sürem uzar icat çıkarma.

Sırtın ağrıyınca nasıl iş yapiyosun acaba yatmak uzanmak lazım bende formül var diye sevinmistim
Formülüm boşa çıktı kızlar ben de bi iş yapmadım

Kolay gelsin canım.
Valla benim de dip köşe yapasım var ama bebişle olmuyor.Kafayı sıyırmak üzereyim.

Benim fırınım da Beko maşallah diyim ben çok memnunum. Keklerim çok kabarır, poğaçalarda öyle yumuşacık olur.
Et türü de çabuk pişiriyor.
Belki henüz alışmamışsındır fırına biraz daha şans ver derim.

Mesela tane kabartma tozu kullanırsın yaparken?
Ben iki tane katarım bu püf noktam. Pinhan biliyor musun bunu denedin mi?
Şekeri, yumurtasını iyice çırparım, yumurta miktarını ve un miktarını artır belki kabına az geliyordur.

kabartma tozu bir tane koyuyordum ben.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…