Düzenli Evimiz & Hayatımız

Hiç birşey yapmadım
Yattım tv telefon vs baktım
Kalktım bi ev toparladım
Oğluşumu almaya gitcem

Doktor bana yürüyüş yap demişti.
Okula gidip gelmeler sayılıyordur inşallah.
Gerçi dk tutuyorum 4 dk sürüyor yürüyüşüm
Ama olsun, hiç yoktan iyidir.
Git gel 8 dk olur

O da bana yeter yaav

Mesafeyi söylememiş yürüyüş yap demiş

Bu yürüyüş mantığı su içsem yarıyor diyenlerle aynı gibi ama olsun

kızlar cok vaka var, mevsım gecısı, okul donemı derken herkes bogaz agrısı ve ates yataklık

ben bır de yabancıların ozellıkle cınden gelenlerın oldugu bır fuardaydım atesım var gıbı bogaz da hafıf agrı. ılac takvıyesı aldım bakalım. bır kac arkadasım evde yatıyor hasta, ve onlar ıle gunlerdır gorusmemıstık normalde

geçmiş olsun canım şimdi sınavları çok zorlaştırdılar genelde ilk sınavda herkes kalıyo üzülme 2. de geçersin inşallah

geçmiş olsun canım şimdi sınavları çok zorlaştırdılar genelde ilk sınavda herkes kalıyo üzülme 2. de geçersin inşallah
hem de nasılll sorma

2014 de gırdım o zaman ılk zorlasmıstı ama sımdı daha da zorlasmıs. park bıle ıkı farklı turde. bır acık alan. bır kapalı alan mesela.

geçmiş olsun, benimde bi kaç gündür boğazım biraz kötüydü evde boğaz fısfısı ve gargara vardı kullanıyorum
bide burda bi arkadaş sirke,tuz ve su ile gargara iyi geliyo demişti onuda yaptım soğuk algınlığı ilacımda var şuan daa iyiym
şimdide adaçayı yaptım içiyorum ballı limonlu boğaza adaçayı iyi geliyo

sağolasın, aman herkes dikkat etsin

tam yayılma sezonuymuş zaten... grip... eeee bir de bitmeyen covid etkisi altındayız. dikkat etmek lazım. en çok da dinlenmek... çok yoruyoruz kendimi, sonra zırt pırt hastayız, erkeklerın tabırı ıle soyluyorum

ha bızı kım yoruyor onlar oysaki :)))

sana da cok gecmıs olsun ben de hap aldım zorla bıtkı cayı ıcebılırım kolay kolay sevmıyorum da.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…