Düzenli Evimiz & Hayatımız

Pinhanim her ay yıldızlı günler var, hacamat yaptırdığımız ablaya soruyoruz o söylüyor, şu gün gelin diye.

Ben 3 ay gittim şimdi 3 ay ara verdim, yani kasımda tekrar gideceğim.

Eylül ayı için günleri sorar burdan paylaşırım

Sağolasın
Allah şifa versin güç kuvvet enerji olsun inşallah

Hayırdır bacım yoksa niyetin mi var örtünmeye
Çok açık değilim zaten eskisi gibi kuran kursuna gitmişliğim var o dönem yazma takıp gittim ( )tabi kurstan çıkınca açıldım kapıda tak çıkınca çıkart dı şimdi kendimi daha olgun ve hazır hissediyorum gibi

Kendini hazır hissediyorsan vardır bir hikmet Rabbim nasip etsin canım

Ben hazır şal şeklinde başörtü var ondan kullanıyorum. Pratik hemen tak çık

Hayırlısı olsun canım
İçinden geldiyse, devamı da gelir elbet, Allah mübarek etsin.
Ben şal/eşarp karışık örtüyorum.

Bu sayfa her ay paylaşıyor günleri

kansızlık ile alakalı bir sorun yaşanmadığını söylüyorlar teneffüsum sen yine araştır bel ve bacak ağrılarım için ben fayda gördüm çok şükür
Hmm öyle mi ablam bi araştırma yapacağım inş.bel ağrısı için düşünürüm çünkü çol çocukla ağrılı bi bel günlük hayatı zorlaştırıyor.

Kreme haki güzel olur
Bende öyle yapmıştım
Aktif Lora ahiretliğim son dünyalık hevesimi sana kullandım
Ayy tatlım benim Tekrar gelsin mı gelmesin mı ne dicemi bilemedim
Krem elbiseye haki şal tak Loraa
Öyle yaptım canım yakıştı
Şal konusu açılmışken yeni kapananlar nasıl tercih yapmalı kumaş olarak
Nanem limonum yeni isen penye sal derim. Iğne falan gerekmez. penyez83 ablanin dediğide yakışıyor pratik. Hayirli olsun insallah. Ayrıca krep pamuklu ve ketende çok kolay ve serin. Teneffus demiş medine ipeği harika duruyor ben hep onlardan kullanıyorum

Ben günlük toz almada kullanıyorum canım baya pratik oluyor. Evet ayna ve tvde iz bıraktı onlara kullanmıyorum. Lavaboda da iyi oldu. Ben sevdim

Bu küçükler çok fena ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…