Düzenli Evimiz & Hayatımız

Penyezcim ben de istiyorum hacamat.
Ama günlerini bilmiyorum, ne zaman makbul nasıl olur falan.
Kasımda özel gün mü ne var dedin mesela.
Günleri belliyse bana da söyler misin. Ciddi ciddi koydum kafama, yaptırcam inşallah da
Pinhanim her ay yıldızlı günler var, hacamat yaptırdığımız ablaya soruyoruz o söylüyor, şu gün gelin diye.

Ben 3 ay gittim şimdi 3 ay ara verdim, yani kasımda tekrar gideceğim.

Eylül ayı için günleri sorar burdan paylaşırım

Pinhanim her ay yıldızlı günler var, hacamat yaptırdığımız ablaya soruyoruz o söylüyor, şu gün gelin diye.

Ben 3 ay gittim şimdi 3 ay ara verdim, yani kasımda tekrar gideceğim.

Eylül ayı için günleri sorar burdan paylaşırım
Sağolasın 🥰
Allah şifa versin güç kuvvet enerji olsun inşallah 💐

Buyrun hanımlar

Screenshot_20230906-211308_Instagram.jpg

Screenshot_20230906-211326_Instagram.jpg

Hayırdır bacım yoksa niyetin mi var örtünmeye 😉
Çok açık değilim zaten eskisi gibi kuran kursuna gitmişliğim var o dönem yazma takıp gittim ( )tabi kurstan çıkınca açıldım kapıda tak çıkınca çıkart dı şimdi kendimi daha olgun ve hazır hissediyorum gibi

Çok açık değilim zaten eskisi gibi kuran kursuna gitmişliğim var o dönem yazma takıp gittim ( )tabi kurstan çıkınca açıldım kapıda tak çıkınca çıkart dı şimdi kendimi daha olgun ve hazır hissediyorum gibi
Kendini hazır hissediyorsan vardır bir hikmet Rabbim nasip etsin canım

Ben hazır şal şeklinde başörtü var ondan kullanıyorum. Pratik hemen tak çık

Hayırlısı olsun canım 🤲🏼
İçinden geldiyse, devamı da gelir elbet, Allah mübarek etsin.
Ben şal/eşarp karışık örtüyorum.

Penyezcim ben de istiyorum hacamat.
Ama günlerini bilmiyorum, ne zaman makbul nasıl olur falan.
Kasımda özel gün mü ne var dedin mesela.
Günleri belliyse bana da söyler misin. Ciddi ciddi koydum kafama, yaptırcam inşallah da
Bu sayfa her ay paylaşıyor günleri

kansızlık ile alakalı bir sorun yaşanmadığını söylüyorlar teneffüsum sen yine araştır :super: bel ve bacak ağrılarım için ben fayda gördüm çok şükür 🤲
Hmm öyle mi ablam bi araştırma yapacağım inş.bel ağrısı için düşünürüm çünkü çol çocukla ağrılı bi bel günlük hayatı zorlaştırıyor.

Kreme haki güzel olur 💚
Bende öyle yapmıştım 🤩
Aktif Lora Aktif Lora ahiretliğim son dünyalık hevesimi sana kullandım 😍❤️
Ayy tatlım benim Tekrar gelsin mı gelmesin mı ne dicemi bilemedim😁😁
Krem elbiseye haki şal tak Loraa💐
Öyle yaptım canım yakıştı 😍
Şal konusu açılmışken yeni kapananlar nasıl tercih yapmalı kumaş olarak
Nanem limonum yeni isen penye sal derim. Iğne falan gerekmez. penyez83 penyez83 ablanin dediğide yakışıyor pratik. Hayirli olsun insallah🤩🤩. Ayrıca krep pamuklu ve ketende çok kolay ve serin. Teneffus demiş medine ipeği harika duruyor ben hep onlardan kullanıyorum

Ay şu sleepy mendili bayadır kullanıyorum ben. Önceden güzel iz bırakmıyordu. Şimdi yatak odasının aynasında falan toz bırakıyor. Tv de de öyle. Mesela kuzenimin eşi var o çok memnun. Teyzem de diyor toz bırakıyor diye. Neyse yine de kullanıyorum ben işte 😂
Ben günlük toz almada kullanıyorum canım baya pratik oluyor. Evet ayna ve tvde iz bıraktı onlara kullanmıyorum. Lavaboda da iyi oldu. Ben sevdim

Sabah erkenden haçamatımı oldum sırtım içinde askılı bir gecelik giydim.Eşimle aramızda konuşuyoruz haçamacı kadın bedenin nefes alır rahatlarsın inşaallah şifa olsun diye beni uğurladı.

:KK53:Küçük kız atladı onun için havalandırma deliklerimi açtılar.dedi :KK70::KK70:
Bu küçükler çok fena ya

X