Düzenli Evimiz & Hayatımız

Amin Pinhan inş. Bende yaklaşık dokuz yaşlarda geçmiştim Kur'an'a.
İyi yapıyorsun benim oğlanın ezberi zayıf gibi İlahi olarak açıyorum kelime i şehadeti vs.daha etkili oldu öğrendi şükür

Kolay gelsin ne güzel planlar böyle maşallah
Ev dubleks mi?

Selam kızlar rutin işler tamam hava çok sicak
Ev süpüruldu
Yemek ocakta pisti
Birazdan çamaşır yıkayıp asicam o da bı saat dolmadan kuruyor zaten
Rabbim disarda çalışanlarin yardımcısı olsun
Efserim en son tavsjye verecek kişi benim herhalde
Rabbim yardimcin olsun

Hala sular yok, bu dördüncü gün. Deli çıkacam
Bu havada olacak iş değil. Dünden beri hiç akmıyor,tamamen kestiler.
Kaçak varmış onu tespit edemiyorlarmış.
Bu saat oldu hala gelmediler çalışmaya mesela. Yuh yaa gerçekten.
Wc si ayrı, banyosu ayrı bulaşığı çamaşırı ayrı, içmesi ayrı. Hangi birine ne yetiştiriyim çok sıkıldım.
Bahçeye de gitseydim keşke, kız Kurana geçecek hadi ara vermeyelim diye kaldım Kocam çalışıyor gerçi, annemler de yok Hoffff..

Evi süpürdüm ve toz aldım.
Başka birşey yapamadım.
Çamaşırlar birikti dağ oldu.
Bulaşık mak dolu, tezgah doldu.
Islak mendille sıyırdım her şeyi güzelce koydum bulaşıkları bile toplu koydum tezgaha, işler çığırından çıkmasın diye.
Allahım susuzluktan sana sığınıyoruz

Öyle.. Moralsiz ama sıradan bir gün
Yine canım hiçbirşey yapmak istemiyor, şaşırdık mı?
Uyusam da denize nazır serin bir ağaç altında uyansam

Pfff, hadi size iyi günler.
Size iyi gelen herşeyi yapın

Noluyor ulan sana derdi bi tanıdığım

Ayy çok zor cidden canım burada abartmıyorum iki saat tezgahta bulaşık dursun nasıl kokuyor.Her gün duş alınıyor çamaşır yıkanıyor.Bulaşık m. çalıştırılmazsa hemen kokuyor hemde öyle böyle değil.
Çöpler böcekleniyor ikinci günde
Bizim de elektrikler kesilirdi burası için zulüm gibi birşey vantilatör bile etki etmiyor bazı günlerde.
Dün deprem oldu hafif serindi deprem günleri hava esintili oluyor.

Su olmayınca herşey duruyor inşallah hemen çözülür sorun

içmek için de diğer şeyler için de susuz bir hayat düşünemiyorum. inşallah hemen gelir.

Noluyor ulan sana derdi bi tanıdığım
Olanlar oldu işte Bonuscanım, kurudum kaldım
Ayy deme valla yaaa
Henüz koku yok, bulaşıkları az suyla durulayıp sıyırıp dizdim tezgaha. Ama bulaşık makinesini açmaya cesaretim yok, havasız noldu o öyle kaç gündür
Yeminle ağlıcam yaaa...
Annemler burda yok ama anahtarları var. Dün onlara gidip hepimiz banyo yapıp geldik, hamama gider gibi ama ihtiyaç bitmiyorki, duş hep ihtiyaç...
içmek için de diğer şeyler için de susuz bir hayat düşünemiyorum. inşallah hemen gelir.
İnşallah ama hala gelmedi adamlar. Kazdılar ortalığı dün, her yer kazılmış vaziyette ama çalışan yok.
Sinir basıyor.
Allahım neyse suscam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…