Düzenli Evimiz & Hayatımız

Allahım her an varlığını hisediyorum heleki son zamanlarda yaşadığım yer şeyden eksikliğini acizliğimi biliyorum şikayet için söylemiyorum benide af eyle merhametine sığınarak söylüyorum
Bir insan bulunduğu il e ayak basar basmazmı huzur bozar ya

Son düzenleme:
Yine ne oldu üzmesinler seni

Yaaa efserim

Yine ne oldu üzmesinler seni
Kv pazartesi bulunduğum il e ayak bastı
Biz iletişim kuramıyoruz bunu 25 senedir denedik olmadı tüm sınırıları zorladık artık birbirimize yol verdik.
Neden bulunduğum yere gelmek ister? hadi geldin memleket bu tapusu yok elbet gelecek onuda anlıyorum ordan durup bu hanenin huzuru bozmak tadını neden kaçırırsın?

Bundan şikayetci olmaktan bunca yaşanılan dersmi dersin teçrübemi dersin almamız gereken bunca içsel savaşlarımız varken,biz halen başa sarıp sarıp o dedi yok bu dedi sen dedin ben dedim uğraşmakdan utanıyorum bir kul olarak Rabbimden utanıyorum

eğer imkanınız varsa görüşmeyin. yapmak istediğimiz bunca şeyin arasında insanların egolarını nefislerini tatmin etmekle uğraşmayalım

eğer imkanınız varsa görüşmeyin. yapmak istediğimiz bunca şeyin arasında insanların egolarını nefislerini tatmin etmekle uğraşmayalım
Onunda imkanı var benimde var artık sınırlarımızı çizdik kendi alanımız belirledik kibarca Ali ye baybay dedik cin setti yapmamıza ne gerek var demi.
Hayat çok kısa ülke dünya bunları yaşarken ben iki g*ç* kırık laf edicem bu olumsuz konuşmayla hayatı mayalıp mayalıp büyütüp geçiremem .Oğlununa torununa mani değilim ama biz ikimizden olmaz bunu çok deneyimledik yeni yollar lazım bize artık.

Tahmin ettim kv de densizinin geldiğini Allah'a havale et deli say ne yapsa yeridir de geç....... yılların birikmişligi var zor ama çekirdek ailene sımsıkı sarıl mutlu ol zaten içi içini yer o fesatın

Efsercim, Allah sabrını arttırsın, yüreğine ferahlık versin. Karşındakine de akıl ve izan diliyorum.

Günaydın hamarat hanımlar,
Henüz kahvaltı yapmadan ardiye gibi bir yere giriştim.
Kısmetse günlük planlarım:
Ardiye toplanacak.
Yabancı dil çalışacağım.
Dün diktiğim kıyafet esneyen bir kumaş olmadığı için rahat giyilsin diye fermuarlı yapmaya karar verdim, onu tamamlayacağım.
Bahçeye puf dikmek için kalıp araştırıp başlayacağım fırsat bulursam.
Pazara gideceğim.
Yeni boyalar almıştık. Miniğimle onu denerim.
Birinci katı süpürüp sileceğim.
Finito

Hepinize güzel bir gün diliyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…