Düzenli Evimiz & Hayatımız

Tubişiim Allah razı olsunnnn inşAllah bir gün bizdee

Biraz toparlandım neyseki
Kahvaltı hazırladım.
Evi süpürdüm.
Çamaşır sulu su yaptım mutfağı koridoru sildim.
Bi posta çamaşır attım makinaya yıkandı sanırım.
Bulaşıklar lavabo da henüz toparlamadım.
Evi toparladım.
Süt kaynattım.
Üzerimde feraceyle yaptım tüm bunları normalde yanarım bi tık serin gibi bugün korkudan çıkaramadım suyumu aldım oturdum üzerimi çıkardım
İş yapmak daha iyi geliyor kafada kurmuyorum oyalıyor hiç olmazsa.

Bonus Asko bütün güllerim bitlendi, aklıma geldi sen demiştin bitlenirler diye. İlaçta fayda etmiyor dün gittim daha güclusunu aldım inşallah yanmazlar

Toğrağını çamur yapmadan duşu tutup suyun altında bitleri üstten bi temizle ilacı öyle sık hemşire. Gül bitlere karşı çok hassas bit olmayan gül yok gibi bir şey.
Yanacağını sanmıyorum. Kimi ilaç güneşte kötü yapıyor yaprakları kimisi de güneşte daha etkili oluyomuş. Ben tedbiren gölgede sıkıyorum

Banyoda yaptım bende, tam çiçek açmıştı baktım üzerinde geziyorlar moralim bozuldu. Hemen soldu zaten yediler resmen ya

Merhabalar
Sabah çocukları bıraktım bir tur market gezdim geldim.
Evi süpürdüm
Toz aldım
Yerleri sildim
Banyo, wcler yıkadım
Oğlanımın odasının camını sildim
Mutfağı temizledim
Her yer mis
Kızlarımdan biri geçen hafta Kurana geçti. Diğeri de sanırım yarın geçiyor
Maşallah kızlarıma
Onları çalıştırırım birazdan.
Oğlanı uyuttum.
Başka işim yok şuan.

Binada problem varmış dün sabahtan beri sularımız ip gibi az akıyor bu sıcakta susuzluk çok zor
Duş alamadık falan zor yani.

Ütü yapacam şimdi.
Sıcakta nasıl yapacam onu da bilmem de, mecburum, birikmesin birkaç parça bişey var.

Yemek yapasım yok. Ne varsa uydurcam bişey.
Sevgiler

selam herkese
sabah kızımla güzel bir kahvaltı yaptık elhamdülillah. mutfağımı topladım ve makinayı açtım. temizler yerleşecek.
bütün evi süpürdüm.
tüm kurumuş çamaşırları katladım yerine koydum.
nevresimleri yıkadım astım. onları da katlarım az sonra.
kızımın odasındaki kırık ve parçaları kayıp oyuncakları attım. kullanmadıklarını da verilmesi gereken yere verdim. odası tertemiz oldu.
henüz akşam yemeği yapmadım ama bulurum bişeyler.

Şükür canım hamdolsun sen nasılsın ben okul dönemi yoğun zannediyordum tatil çok daha yoğun geçiyor ya
Öyle canım okul zamanı bir düzen oluyor çünkü .
Benimkileri bir aylık yaz kursuna yazdırdım biraz rahat ettim sayılır

Öyle canım okul zamanı bir düzen oluyor çünkü .
Benimkileri bir aylık yaz kursuna yazdırdım biraz rahat ettim sayılır
Bizde oraya buraya git gel evde toplasan 2 hafta duramadık yarın tekrar köye gitmek durumundayız ne eve adapte olabildim ne kışlık yapabildim ne temizlik her şey duruyor kalan zamanda yapabildiğim kadar yapacağım artık

Maşallah kızına canım Allah daha çok ilim alabilmeyi nasip etsin inşallah.bizim elifba da henüz ama zaten küçük öğrenir tam oturunca
Ufaktan ezberlerde yaptırıyoruz.

Maşallah kızına canım Allah daha çok ilim alabilmeyi nasip etsin inşallah.bizim elifba da henüz ama zaten küçük öğrenir tam oturunca
Ufaktan ezberlerde yaptırıyoruz.
Amiin teneffüscüm inşallah.
İnsan öğrensinler bir an önce diye istiyor. Ama zamanı gelince oluyormuş demekki.
Bu yıl oldu hamdolsun. 9 yaşındalar.
Ben kışın da sıkça şöyle 3 er 4 er ayet okuturum unutmazlar.
Ben de bu yaşlarda öğrendim sureleri falan. Bir daha kalıcı oldu.
Allah tüm evlatlarımızı istikamet üzere kılsın, niyetlerimiz iyi ve ahlaklı yetişmeleri

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…