Düzenli Evimiz & Hayatımız

herkese selam kızlar
sabah kızımla güzel bir kahvaltı yaptık. onları makinaya dizdim ama dolmadı o yüzden açmadım.
evi süpürdüm güzelce.
kızımı yıkadım meyve yedirip öğle uykusuna yatırdım. uyanınca bahçeye ineriz
o uyur uyumaz ben duş alacağım.
akşama ne yemek yapacağımı bilmiyorum henüz.

Merhaba ,evet uygulandı ,en zorlu kısmı ,nerede ise yiyecek birşey bulamıyorsunuz ama diyet tedavinin başarılı olması için çok önemli mutlaka uyun .
Evet annem için sormak istedim bende ne yediniz ne yemediniz aşırı zor gidiyor herşeye acaba olur mu olmaz mı diyoruz çok açıklayıcı değil bir liste vermişler ama

Evet annem için sormak istedim bende ne yediniz ne yemediniz aşırı zor gidiyor herşeye acaba olur mu olmaz mı diyoruz çok açıklayıcı değil bir liste vermişler ama
Domates salatalık,tavuk ızgara ya da haşlama,bulgur pilavı söylememe gerek var mı tuzsuz ve baharatsız fazla bir seçenek yok malesef tekrar tekrar aynı şeyleri yedim. Ceviz içi bol su ,glütensiz makarna da aldım bir kez ama yiyemedim fazla.

Merhabalar kızlar s.a
Sabah kahvaltısı hazırladım patates,biber kizarttım çocuklarla kahvaltı yaptık,
Evi toparladım, bulaşıklar yıkandı,masalar silindi.
Ocak silindi.Şişeler yıkandı dolaba atıldı.
Elif ba çalıştırdım.Namaz kıldım klima açtım bebişi uyuttum uzandım. Kur'an açtım bebiş için
Allah'ın selamını vereyim dedim size
Pinhan iyi eğlenceler canım çok güzel düşünülmüş kardeşini tebrik ediyorum.
Tubismavis nerelerdesin sen pek uğramıyorsun gibi kolay gelsin sana da
@ ben de senin gibiyim kahve uykumu kaçırıyor hatta bu aralar uykusuzluk çekiyorum
Kendimi yorgun hissediyorum böyle olunca.

Maşallah öğlene kadar mı yaptınız bu kadar işi,kaçta kalkıyorsunuz ,kaç saatte hallediyorsunuz bu kadar işi

Maşallah öğlene kadar mı yaptınız bu kadar işi,kaçta kalkıyorsunuz ,kaç saatte hallediyorsunuz bu kadar işi
en gec saat 7 de kalkıyorum bazen sabah namaznda yatmadigim oluyor eşim 7.50de çıkıyor onunla kahvaltı yapıyorum aslında cok tembelimdir bazı günler hic bir sey yapmadgm oluyor ama arada böyle de oluyor

Alışkın değiliz ondan uuyku kaciriyor bizde canım

Annemdeyim .bi süre daha burdayim
Esimin isi dahada uzayacak gibi.
Annemin robot süpürgesi var evi süpurup silmekten yırttim valla
Ya sıcak olmasa yapılir ne var sanki ama sıcaklardan kendimi cok halsiz hissediyorum.
Taziye bitince evi silerken havlu attim omzuma .hem evi sildim hem terimi.o zaman yerler cok kirlenmisti robot olmazdi.annem asure yaptı. Yarin kadinlar gelecek.Kur'an okunacak.
Bol bol bul.mak.doldur bosalt yapiyorum.
Sürekli uykum geliyor
Bir an önce kış gelsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…