Düzenli Evimiz & Hayatımız

@Bonus Asko bütün güllerim bitlendi, aklıma geldi sen demiştin bitlenirler diye. İlaçta fayda etmiyor dün gittim daha güclusunu aldım inşallah yanmazlar 😕
Geçmiş olsun Hemsirecik. Yaprak biti çok fena. Bir kere başıma geldi arıtana kadar yıllarım geçti desem yeri.
Arapsabunu suyu, pulbiber suyu, tarım ilacı, uğur böceği bile denedim.
Şimdi dışarıdan bir çiçek geldiği zaman evime bir müddet karantinada tutup sonra diğer çiçeklerimin yanına koyuyorum.

Son düzenleme:
penyez83 penyez83 bu saatte kahve içsem mümkün değil uyuyamam akşam soğuk kahve içtim gözüme uyku girmiyor kızımda izin vermiyor gerçi eşim de diyoki sanki yarın kpss giriyorsun öyle heyecanlısın uyumuyorsun 😅😅

Kolaylıklar diliyorum sen de Allaha emanet ol ❣

penyez83 penyez83 bu saatte kahve içsem mümkün değil uyuyamam akşam soğuk kahve içtim gözüme uyku girmiyor kızımda izin vermiyor gerçi eşim de diyoki sanki yarın kpss giriyorsun öyle heyecanlısın uyumuyorsun 😅😅

Kolaylıklar diliyorum sen de Allaha emanet ol ❣
Günde en az 3 kez türk kahvesi içiyorum yatmadan mutlaka içerim. Yastığa kafamı koydum mu iş biter bende direk uyku moduna geçiyorummm :KK70:

Günde en az 3 kez türk kahvesi içiyorum yatmadan mutlaka içerim. Yastığa kafamı koydum mu iş biter bende direk uyku moduna geçiyorummm :KK70:
3 çok değil mi🤭 ben de normalde kafami yastığa koydum mu giderim ama yok bugün bi sıkıntı var sabah türk kahvesi akşam soğuk kahve içtim ondan oldu galiba 😅

3 çok değil mi🤭 ben de normalde kafami yastığa koydum mu giderim ama yok bugün bi sıkıntı var sabah türk kahvesi akşam soğuk kahve içtim ondan oldu galiba 😅
Zararlı mı çok mu bilmiyorum sade içiyorum kahveyi
biraz zararsız hale getirmiş oluyor, olabilirim :KK70:

Olanlar oldu işte Bonuscanım, kurudum kaldım 😒😁

Ayy deme valla yaaa😩
Henüz koku yok, bulaşıkları az suyla durulayıp sıyırıp dizdim tezgaha. Ama bulaşık makinesini açmaya cesaretim yok, havasız noldu o öyle kaç gündür ☹️😟
Yeminle ağlıcam yaaa...
Annemler burda yok ama anahtarları var. Dün onlara gidip hepimiz banyo yapıp geldik, hamama gider gibi 🤷ama ihtiyaç bitmiyorki, duş hep ihtiyaç...

İnşallah ama hala gelmedi adamlar. Kazdılar ortalığı dün, her yer kazılmış vaziyette ama çalışan yok.
Sinir basıyor.
Allahım neyse suscam 😩😟
Allah yardimcin olsun pinhancım.hayat durmus sizde .tam bu sıcaklarda olacak ismi ya😟😟

Tünaydın merhabalar kızlarcım
Sabah ortalık topladım.
Evi süpürdüm.
Çanta hazırlıyorum, bahçeye gidicez kocam erken çıkacakmış bugun.
Sular gelmedi.............................. 😡
Mutfağı bu şekilde bırakıp gitmek içime sinmiyor ama köpüklü sudan geçirdim,kokmuyor en azından.

Kızlarım Kurana geçti diye teyzeleri bunu kutlamak istedi, bahçede kutlama yapıcakmışız.
Kardeşim sever böyle süsleme püsleme çocukları eğlendirme işlerini.Yapsın bakalım 🤩
Hep birlikte orada olucaz.
Öyle..
Oradaki işlerimi yazarım artık😉
Herkese sevgiler 💐

Sabah ortalık topladım.
Evi süpürdüm.
Mutfağı bu şekilde bırakıp gitmek içime sinmiyor ama köpüklü sudan geçirdim,kokmuyor en azından.

Kızlarım Kurana geçti diye teyzeleri bunu kutlamak istedi, bahçede kutlama yapıcakmışız.
Kardeşim sever böyle süsleme püsleme çocukları eğlendirme işlerini.Yapsın bakalım 🤩
Öyle..
Herkese sevgiler 💐
Pinhanım ne güzel evlatların Kuran okumayı öğrenmişler Maaşaallah

RABBİM okudukları ile amel etmeyi ve başkalarına da öğretmeyi nasip eylesin Amin

Sabah ortalık topladım.
Evi süpürdüm.

Öyle..
Herkese sevgiler 💐
Ne güzel ya 🥰 masallah 🌺

Merhaba kızlar hepinize mutlu bi gün diliyorumm 🌷
Yaptıklarımı sayayım
🌙evi topladım
🌙kahvalti bulaşıklarını mak. dizdim
🌙Mak. çalıştrdm bitince dolaba dizdim hepsini
🌙Evi süpürdüm
🌙Sildim
🌙Toz aldım
🌙Lavabolari yikadım
🌙Havlulari değiştim
🌙balkonu yikadm
🌙Sofraları ve mutfak havlularini yikadım astım
🌙Kızımın kıyafetleri suan yıkanıyor
🌙Duş aldım
Annemleri çağırmıştım ama misafiri cıktı gelemiyorlar
Yapacak bir sey kalmadı sadece yemek hazırlarım ve derse bakarım 😍😍

Sabah ortalık topladım.
Evi süpürdüm.

Öyle..
Herkese sevgiler 💐
Allah kolaylık versin susuz zor tez vakitte sular gelir insallah
Maşallah yavrularına tebrik ediyorum 🥰Rabbim yolundan ayırmasın 🤲

X