Düzenli Evimiz & Hayatımız

@Bonus Asko bütün güllerim bitlendi, aklıma geldi sen demiştin bitlenirler diye. İlaçta fayda etmiyor dün gittim daha güclusunu aldım inşallah yanmazlar
Geçmiş olsun Hemsirecik. Yaprak biti çok fena. Bir kere başıma geldi arıtana kadar yıllarım geçti desem yeri.
Arapsabunu suyu, pulbiber suyu, tarım ilacı, uğur böceği bile denedim.
Şimdi dışarıdan bir çiçek geldiği zaman evime bir müddet karantinada tutup sonra diğer çiçeklerimin yanına koyuyorum.

Son düzenleme:
penyez83 bu saatte kahve içsem mümkün değil uyuyamam akşam soğuk kahve içtim gözüme uyku girmiyor kızımda izin vermiyor gerçi eşim de diyoki sanki yarın kpss giriyorsun öyle heyecanlısın uyumuyorsun

Kolaylıklar diliyorum sen de Allaha emanet ol ❣

Günde en az 3 kez türk kahvesi içiyorum yatmadan mutlaka içerim. Yastığa kafamı koydum mu iş biter bende direk uyku moduna geçiyorummm

Günde en az 3 kez türk kahvesi içiyorum yatmadan mutlaka içerim. Yastığa kafamı koydum mu iş biter bende direk uyku moduna geçiyorummm
3 çok değil mi ben de normalde kafami yastığa koydum mu giderim ama yok bugün bi sıkıntı var sabah türk kahvesi akşam soğuk kahve içtim ondan oldu galiba

3 çok değil mi ben de normalde kafami yastığa koydum mu giderim ama yok bugün bi sıkıntı var sabah türk kahvesi akşam soğuk kahve içtim ondan oldu galiba
Zararlı mı çok mu bilmiyorum sade içiyorum kahveyi
biraz zararsız hale getirmiş oluyor, olabilirim

Allah yardimcin olsun pinhancım.hayat durmus sizde .tam bu sıcaklarda olacak ismi ya

Tünaydın merhabalar kızlarcım
Sabah ortalık topladım.
Evi süpürdüm.
Çanta hazırlıyorum, bahçeye gidicez kocam erken çıkacakmış bugun.
Sular gelmedi..............................
Mutfağı bu şekilde bırakıp gitmek içime sinmiyor ama köpüklü sudan geçirdim,kokmuyor en azından.

Kızlarım Kurana geçti diye teyzeleri bunu kutlamak istedi, bahçede kutlama yapıcakmışız.
Kardeşim sever böyle süsleme püsleme çocukları eğlendirme işlerini.Yapsın bakalım
Hep birlikte orada olucaz.
Öyle..
Oradaki işlerimi yazarım artık
Herkese sevgiler

Pinhanım ne güzel evlatların Kuran okumayı öğrenmişler Maaşaallah

RABBİM okudukları ile amel etmeyi ve başkalarına da öğretmeyi nasip eylesin Amin

Ne güzel ya masallah

Merhaba kızlar hepinize mutlu bi gün diliyorumm
Yaptıklarımı sayayım
evi topladım
kahvalti bulaşıklarını mak. dizdim
Mak. çalıştrdm bitince dolaba dizdim hepsini
Evi süpürdüm
Sildim
Toz aldım
Lavabolari yikadım
Havlulari değiştim
balkonu yikadm
Sofraları ve mutfak havlularini yikadım astım
Kızımın kıyafetleri suan yıkanıyor
Duş aldım
Annemleri çağırmıştım ama misafiri cıktı gelemiyorlar
Yapacak bir sey kalmadı sadece yemek hazırlarım ve derse bakarım

Allah kolaylık versin susuz zor tez vakitte sular gelir insallah
Maşallah yavrularına tebrik ediyorum Rabbim yolundan ayırmasın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…