Düzceliler buluştu

M

melisanur

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi melisanur
Düzceliler olarak bugün buluştuk.Yeni arkadaşlıklar edindik herşey çok güzeldi.Buluşmaya katılan arkadaşlarımıza çok tşk ediyorum.Gelmeyenler içinde üzgünüm gelselerdi iyi olurdu özelliklede :)ümse81 :mymeka::dilcikar:

Resimleri eklemeye başlıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
  • Konu Sahibi melisanur

• Konu Sahibi melisanur
ya nerde bu resim ben niye göremiyom...senağlama

• Konu Sahibi melisanur
bi ben göremiyom zannettiydim.neyse bi sorun oldu galiba....sabırsızlıkla bekliyorum...

• Konu Sahibi melisanur
Kusura bakmayın kıslar görüntülenmiyo resimler nedenki imageshack adresinden ekledim her zaman yaptığım gibi ama olmadı neden acaba:s:bbo:

• Konu Sahibi melisanur
Kusura bakmayın kıslar görüntülenmiyo resimler nedenki imageshack adresinden ekledim her zaman yaptığım gibi ama olmadı neden acaba:s:bbo:

canım elif hanımdan yardım alsan olmamı...yardım eder heralde

• Konu Sahibi melisanur

• Konu Sahibi melisanur

• Konu Sahibi melisanur
bi tanesini gördümmmm..ama çok büyük olmuş.artistlik çıkmışız...kaydirigubbakcemile3

• Konu Sahibi melisanur

İsimler çıkmamış canırım.

İlk resim soldan PEMBELİ (melisanur ) YEŞİLLİ denef_72 GRİLİ burfe yanındaki zeynebim81

2.RESİM Soldan Burfe & denef_72 & uzak_su_perisi & melisanur & zeynebim81

• Konu Sahibi melisanur

• Konu Sahibi melisanur

• Konu Sahibi melisanur

• Konu Sahibi melisanur
kızlar sadece ıkı resmınızı gorebıldım dıgerlerı açılmıyor ..
ama gorduklerımde harıka çok guzel çıkmışsınız sızlerı burdan gormek ne kadar guzel
dostlugunuz daim olsun canlarım benımm
dıger resımlerde çıksında bı daha yazarım ben öptum hepınızıa.s.

• Konu Sahibi melisanur
Sonunda eklendi kıslar ohh yani:))
Şansımız varmış evde misafirlerimiz vardı buluşmadan ayrıldıktan sonra hemen ekleyemedim.Tam oturdum pc ye bir yere gitmemiz gerekti.Geldiğim yerdede şansıma pc vardı :)) Sizi yoksa daha çok bekletecektim.Umarım beğenmişsinizdir.Resimlerin kalityesi biraz düşük ama idare edin artık:1rolleyes:sengözlerimebaksanab

• Konu Sahibi melisanur

cıdden hepınız harıka çıkmışsınız sızlerı burdan yenıden gormek çok guzel aklım kalbım hep sızınleydı sızlerı tek tek öpuyorum canlarımm :1hug:
dıger ıkı arkadaşımızıda tanımak çok guzel :teytey:

• Konu Sahibi melisanur

Tşk ederiz ablacım seninde olmanı isterdik bu resimlerin arasında ama kısmet işte :1rolleyes::1hug:

• Konu Sahibi melisanur
tesekkürler elifimiz ve melisamız....çok merak ediyodum.ellerinize saglık...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…