Düzceliler buluştu

• Konu Sahibi melisanur
hepinizde çok güzel çıkmışsınız vallah
her zaman böyle toplaşın işte be canısılar aaaaaaaaaaa
bide düzceli dostlar olacaksınız yanim
denefi cepten arayacaktım ama malesef cebim arızalanmış karşı tarafa sesim gitmiyo:roflol:
küçük oğlan ne yaptıysa telefonuma
harika eğlenmişe benziyorsunuz
eeeeeeeeeeeee bu sefer yedikleriniz yoktu önlerinizde ne yediniz bakalımcokacimcoook:roflol:
dostluğunuz herdaim olsun :1hug:

• Konu Sahibi melisanur
amanda aman benim güzeller güzeli denefimin saçları da çok süperrrrrrrrrrrr olmuş

kızlar harikasınız

• Konu Sahibi melisanur

bacım kriz va kriz...öle paraları savururmuyuz biz.kaydirigubbakcemile3..bi dahaki buluşmada senide bekliyom arkadaşım...

• Konu Sahibi melisanur
of ya bende ordaydım ya ama saat uymadı ne yapayım...valla hepiniz harikasınız...yaşasın kk dostluğu.... kızlar hepinizi Şeniz

• Konu Sahibi melisanur
fıstık gibisiniz maaşallah,
harika görünüyorsunuz dostluğunuz bir ömür daim olsun kızlara.s.,
melisanurcum seni görmek harika çok tatlısın cicişim:1hug:,

• Konu Sahibi melisanur

Birdahaki buluşmada senide bekliyoruz canım
Geldiğinde cafeye zorluk çekmessin tanıyorsun hepimizi artıkşakkıdı
Hepimiz yeni kahvaltıdan kalkmıştık birşeyler içtik sadecene cokacimcoook

• Konu Sahibi melisanur
of ya bende ordaydım ya ama saat uymadı ne yapayım...valla hepiniz harikasınız...yaşasın kk dostluğu.... kızlar hepinizi Şeniz

Saat uymadı derken kaçta döndün ablacım sen keşke erken bi saate alsaydık akıl erdiremedik hiç:bbo:

• Konu Sahibi melisanur
Kk nın güzel hatunları çok tatlısınız...

Buluşmalarınızın vedostluğunuzun devamı hep gelir inşallah...

• Konu Sahibi melisanur
iyi bayramlar CANLARIM harika çıkmışsınız adigelerim benim bu birazda çerkezlerin buluşmasımı olmuş ne MAŞALLAHHHHHHHHHHHHHHHHH BAŞKA NEDEYİM

• Konu Sahibi melisanur
iyi bayramlar CANLARIM harika çıkmışsınız adigelerim benim bu birazda çerkezlerin buluşmasımı olmuş ne MAŞALLAHHHHHHHHHHHHHHHHH BAŞKA NEDEYİM

İyi bayramlar canım sanada

Canım aramızda bir tane çerkez vardı neden öyle dedinki anlamadım ben :uhm:

• Konu Sahibi melisanur
canlarım nede güzel çıkmışsınız keşke düzcede olabilseydimde tatlı sohbetinize katılıp güzel yüzlerinize bakabilseydim.hepinizi tek tek öpüyorum ALLAHA emanet olun

• Konu Sahibi melisanur
canlarım nede güzel çıkmışsınız keşke düzcede olabilseydimde tatlı sohbetinize katılıp güzel yüzlerinize bakabilseydim.hepinizi tek tek öpüyorum ALLAHA emanet olun

Ne güzel olurdu seninde gelmen canım Keşke gelebilseydin
Güzel sözlerin içinde tşk ederim:1hug:

• Konu Sahibi melisanur
ben gördüm .ne güzel hepinizde aynı yaşıtsınız,aşağı yukarı.çokta güzel çıkmışsınız.
kız denef ne aralık evlendinde sen.allah aşkına daha çok gencsin.bizim topik + 40 olduğundan ben seni daha olgun sanmıştım.:1no2:yanılmışım.
sevindim hepinizi tanıdığıma,çok güzel ve hoş fıstıklarsınız.
dosluğunuz daim olsun kızlar.Şeniz

• Konu Sahibi melisanur
:teytey:

Vay vayyyy denef ablam benim kısa saç ne kadarda yakışmış..Fıstık gibi olmuşsun..
Bende saçımı kısacık kestirdim deyince erkek gibi sanmıştım..Gerçi oda yakışmıştır benim ablama demiştim ama çok güzel olmuşsun..

İnşallah çok güzel vakit geçirmişsinizdir..Buluşmanızın daha kalabalık olarak tekrarı nasip olsun inşallah..

Herkes çok güzel, çok şık.kaydirigubbakcemile5.
Hepinizi çook öpüyorum.Şeniz..

• Konu Sahibi melisanur

canım ben 36 yaşındayım...haydeç ablamdan dolayı sizin topige geldim.sonrada kopamadım sizlerden..kırka 4 kaldıya şimdiden talim yapıyom...40 yaşına girince depresyona girmeyeyim diye.kaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…