Sürekli Kuran sesi gelen üst komşu

Kütüphaneye gidin bence. Belli bir desibele kadar normal. Siz takıntı yaptığınız için duyuyorsunuz. İnsanlar evinde konuşmasın mi kuran okumasin mi televizyon izlemesin mi.
Bağıra bağıra konusmuyorsa bağıra bağıra kuran okumuyorsa yine yüksek sesle müzik yada televizyon acmiyorsa birşey soyleyemezsiniz. O kadar yüksek ses olsa başka kişiler de şikayet ederdi. Üst katına da gelirdi mesela.

Kapilarini calip “keske herkes dinini kendi icinde yasayabilse, degil mi?” Deseniz? Kimse istemez her gun 2 saat ses duymak, ne sesi oldugu onemli degil bu arada

Kütüphaneye gidin bence. Belli bir desibele kadar normal. Siz takıntı yaptığınız için duyuyorsunuz. İnsanlar evinde konuşmasın mi kuran okumasin mi televizyon izlemesin mi.
Bağıra bağıra konusmuyorsa bağıra bağıra kuran okumuyorsa yine yüksek sesle müzik yada televizyon acmiyorsa birşey soyleyemezsiniz. O kadar yüksek ses olsa başka kişiler de şikayet ederdi. Üst katına da gelirdi mesela.
Odamda uzanırken net şekilde duyuyor olmak gayet belirleyici bir şey bence. Sürekli hareket halinde olan biri rahatsız olmaz ama ben odamda sakince oturmak istiyorsam rahatsız olunabilir. Çok şükür ki komşumuz da uyarımı dikkate aldı ve sorunum çözüldü. Demek ki bağıra bağıra okuyordu. Sizin de okuduğunuzu anlama konusunda sorunlarınızın olduğunu düşünüyorum

İnsanlar evde istedigi sesi cikaracak, insanlari rahatsiz edecek ve sizin oneriniz rahatsiz olanin baska yere gidip calismasi mi?

Kapilarini calip “keske herkes dinini kendi icinde yasayabilse, degil mi?” Deseniz? Kimse istemez her gun 2 saat ses duymak, ne sesi oldugu onemli degil bu arada
Evet. Şu an sorun yok. Diğer odada okuduğu için eskisi gibi ses gelmiyor. Akşam uyumadan önce de duymuyorum. Anlayışla karşılamasına sevindim

İnsanlar evde istedigi sesi cikaracak, insanlari rahatsiz edecek ve sizin oneriniz rahatsiz olanin baska yere gidip calismasi mi?
Rahatsız olan grup olduğu gibi kendisinden rahatsız olunan grup da var malesef. Belli ki arkadaş çevresine rahatsızlık vermeyi özgürlük zannediyor. Birisi de "komşun olsam senle çok kötü inatlaşırdım" yazmıştı 😂 Allah mantıklı insanlarla karşılaştırsın hepimizi

X