Duygularımı kaybettim, hiçbirşey hissetmiyorum....

İnşallah artık bu yıl içersinde bizlerede sıra gelmiştir.

İnşallah gelir o günler senin ikizlerle beraber artık laelaelaelaelae kafamçokkarıştı laelaelaelaelae bööle oluruz.

Sende varmı hala bende çok hafif kaldı. Daha öncekilerde böyle ağrım olmuyordu. Umutsuzluğa kapılmayalım. Olur İnşallah. Bende Adanalıyım bu arada.

aynı kentliyiz inşallah mutlu haberi de aynı zamanda veririz ilk defa tüp bebek yaptırdım ama özellikle transfer günü aynı merkezde yaptırmama kararı aldım sanırım tekrar gerekirse aynı yerde yaptırmam en iyisi yazın ailemin yanında iyi araştıracam bir yer olsun bugün belim ağrıyo sanki adet olacam ama daha adetime 4-5 gün var bu ağrılar iyimi kötümü bilmiyorum ya hamilelik yada adet belirtileri inşallah hamilelik belirtileri olur canım

BU gün bitti sayalım nasıl olsa uyandık 5 gün sonra partimiz var helin hivda , Duoduo.

canım heyecanla bekliyoruz tekrar başlamana sevindim eğer bebek istiyorsak mecburen elde edene kadar deneyeceğiz bu sefer olacağına inanıyorum ben ara ara kalkıp dolaşıyorum sürekli yatmalı mıyım

canım heyecanla bekliyoruz tekrar başlamana sevindim eğer bebek istiyorsak mecburen elde edene kadar deneyeceğiz bu sefer olacağına inanıyorum ben ara ara kalkıp dolaşıyorum sürekli yatmalı mıyım

CANIM BENİM HİÇ AĞRILARIM OLMAMIŞTI AMA BEBİŞTE OLMADI... ADET AĞRILARINA BENZER AĞRALIR OLABİLİR HAMİŞLİKTE ÇÜNKÜ BEBİŞ YERLEŞİYORMUŞ... HATTA LEKEDE GELEBİLİR RAHAT OL...

ne biçim bir dr muş o doktur olmuşda insanlıkdan nasibini alamamış heralde hiç hastaya öyle şey denirmi kınıyorummmm:mymeka:

Saol iyi dileklerin için teşekkürler...

Helimcim merhaba iyisindir canım inşallah. Benim hiç ağrım olmamıştı ve tutmadı sitedede hep bel ve kasık ağrısından bahsedenler sonradan mutlu haberler veriyorlar. İnşallah canım bunlar iyiye işarettir. Bende sreki yatmamıştım canım evden çıkmadım ama mutfak işlerimi ağırlık kaldırmadan yaptım. Oturdum bu kadar hassa olduğunu düşünmüyorum sürekli sırt üstü yatacak kadar. Dr lar çünkü transfer sonrası 4 saat önemli olan diyorlar. Her şeyin hayırlısı canım pazartesiyi iple çekiyorum Duo DUo ve senden gelicek müjdeler için.:1hug:

[QUOTE=Doudou;

Sen nasılsın canım umarım ikizlerimizle bol bol dinleniyorsundur. Prenses ol şekercim valla elini hiç bir şeye sürme. Sabırsızlıkla bekliyorum pazartesiyi. Kendine ve minişlere iyi bak:içelim:

Bizlerde hep çok isterken hayırlısını versin diyoruz ama çokta istiyoruz o duyguyu. Ben mesela ikiz yiğenlerim var kendi çocuklarım gibi seviyorum her şeleriyle ilgileniyorum ama akşam oldumu annelerinin yanına gidiyorlar tüm gün birlikte olsakta. Benim yanımda olan bir minğide çok istiyorum.

canım saol ağrılarım gün içinde ara ara kendini gösteriyor sanki adetim başlayacak umarım dediğin gibi mutlu haberler veririm

:içelim: Günaydın kızlar :içelim:

günaydınnnnnnn şu hastasonunuda atlatalım çok sabırsızlanıyorum bende ALLAHIM ÇOK DUA EDİYORUM İKİNİZEDE CANIM İNŞALLAHHHH SEVİNÇLİ HABERLER ALIRIZ.:sm_cool:

kızlar merhaba çok şükür 8.güne geldik salı test tarihim tabii adet olmazsam genelde 4-5 gün önce adet olurum bu ilaçlar geciktirme yapar mı ağrılarım var adet belirtilerimin hepsini gössteriyorum ya bakalım hayırlısı artık

günaydınnnnnnn şu hastasonunuda atlatalım çok sabırsızlanıyorum bende ALLAHIM ÇOK DUA EDİYORUM İKİNİZEDE CANIM İNŞALLAHHHH SEVİNÇLİ HABERLER ALIRIZ.:sm_cool:

inşallah canım ya çok heyecanlıyım bu ağrılar ümitsizliğe düşürüyor ama inşallah bebeğimin yada bebeklerimin belirtileridir

inşallah canım ya çok heyecanlıyım bu ağrılar ümitsizliğe düşürüyor ama inşallah bebeğimin yada bebeklerimin belirtileridir

bence bebek belirtisi canım çünkü bende hiç bir belirti olmadı ve tutmadı ama tutanların genelinde senin şikayetlerin var.Hayırlısı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…