Duygularımı kaybettim, hiçbirşey hissetmiyorum....

ya tabıkı ne gerekıyorsa yapıcaz denıycez ama baksana her denılenın aksıde olabılıyor dr bu erkek halımle ben hamıle kalırsam sende kalırsın demış ama nolmuuuşşş yuce rabbım işte.demek istedığım yılmıycaz neler var deyıp dahada umutlanıcaz:)

İnşallah artık bu yıl içersinde bizlerede sıra gelmiştir.:eek:

Tabiki beklerim üstelik ben ikizlere çokta alışkınım. Kız kardeşimin şu an kocaman oldular 7 yaşında ikizleri var o benim kadar şanssız değildi klomen kullandıktan sonra hamile kaldı ve ikizleri oldu.Bornova çok uzak sayılmaz güzelyalıda oturuyorum bende. İkizlerinle gelirsinde bende bebek severim. Allahım tattırsın bize bu güzel duyguyu.:içelim:

İnşallah gelir o günler senin ikizlerle beraber artık laelaelaelaelae kafamçokkarıştı laelaelaelaelae bööle oluruz.

Sende varmı hala bende çok hafif kaldı. Daha öncekilerde böyle ağrım olmuyordu. Umutsuzluğa kapılmayalım. Olur İnşallah. Bende Adanalıyım bu arada.

aynı kentliyiz inşallah mutlu haberi de aynı zamanda veririz ilk defa tüp bebek yaptırdım ama özellikle transfer günü aynı merkezde yaptırmama kararı aldım sanırım tekrar gerekirse aynı yerde yaptırmam en iyisi yazın ailemin yanında iyi araştıracam bir yer olsun bugün belim ağrıyo sanki adet olacam ama daha adetime 4-5 gün var bu ağrılar iyimi kötümü bilmiyorum ya hamilelik yada adet belirtileri inşallah hamilelik belirtileri olur canım

BU gün bitti sayalım nasıl olsa uyandık 5 gün sonra partimiz var helin hivda , Duoduo.

canım heyecanla bekliyoruz tekrar başlamana sevindim eğer bebek istiyorsak mecburen elde edene kadar deneyeceğiz bu sefer olacağına inanıyorum ben ara ara kalkıp dolaşıyorum sürekli yatmalı mıyım

canım heyecanla bekliyoruz tekrar başlamana sevindim eğer bebek istiyorsak mecburen elde edene kadar deneyeceğiz bu sefer olacağına inanıyorum ben ara ara kalkıp dolaşıyorum sürekli yatmalı mıyım

CANIM BENİM HİÇ AĞRILARIM OLMAMIŞTI AMA BEBİŞTE OLMADI... ADET AĞRILARINA BENZER AĞRALIR OLABİLİR HAMİŞLİKTE ÇÜNKÜ BEBİŞ YERLEŞİYORMUŞ... HATTA LEKEDE GELEBİLİR RAHAT OL...

kızlar umudumuzu yıtırmıycez.benım bı tanıdığıma dr ben hamıle kalırsam sende hamıle kalırsın demiş ama allahın mucızesi işte 5.senede ilk çocuğu olmuş.sonrada 2 tane.3çocuk sahıbı olmuş yanı dr dediğiyle kalmış.herzaman dua edıcez.

ne biçim bir dr muş o doktur olmuşda insanlıkdan nasibini alamamış heralde hiç hastaya öyle şey denirmi kınıyorummmm:mymeka:

oooo kızlar lütfen kendiinize gelin...Hemen pes etmeyin...Tabiki evlat dünyanın en tadılması güzel bir duygu Allah herkese nasip etsin.Benim üç çocuğum olmasına rağmen çocuklara aşık bir kadınım.Onlara resmen tapıyorum çok seviyorum ..zaman zaman beni ne kadar üzüp ruhumu incitip öldürseler bile...(sadece ortanca oğlum üzer tabide)Ben bütün olumsuzlukları kendi kendime telkin de bulunarak atlatmaya çalışıyorum..Çünkü bir insanın en iyi doktoru kendisinin olduğuna inanıyorum.Şimdi gelelim sizlerin sorunlarına bir kere okudum genelde yaşlarınız daha çok müsait olmasına...teknoloji ilerledi ilk yıllardaki gibi değil...ve herşeyden önce Allah demek ki böyle istiyor diyeceksiniz ...ben hep öyle diyorum olumsuz yaşadığım anlar Allah istese olmazdı diye...Allahın vermeye gönlü olduktan sonra kızlar tam umudunuzun tükendiği an bile verir bilirsiniz onun yüceliğini...
Birde şu açıdan düşünün bende bekarken çok isterdim çok severdim çocukları Allah tan hep hayırlısını istedim ama...inanın iki oğlum bir kızım var (Allah canlarını sağ etsin) ortanca oğlum hergün beni ağlatıp üzüyor ...evladınız olsaydı benim oğlum gibi sizleri üzse yine hergün gözyaşı dökseydiniz ..tabi bu kez gözyaşının sebebi farklı olacaktı...lütfen bu konu için çok da abartılı üzmeyin hücrelerinizi üzüp de öldürmeyin...Allah gönlünüze göre verecektir ..inanıyorum..SEVGİYLE KALIN...

Saol iyi dileklerin için teşekkürler...

Helimcim merhaba iyisindir canım inşallah. Benim hiç ağrım olmamıştı ve tutmadı sitedede hep bel ve kasık ağrısından bahsedenler sonradan mutlu haberler veriyorlar. İnşallah canım bunlar iyiye işarettir. Bende sreki yatmamıştım canım evden çıkmadım ama mutfak işlerimi ağırlık kaldırmadan yaptım. Oturdum bu kadar hassa olduğunu düşünmüyorum sürekli sırt üstü yatacak kadar. Dr lar çünkü transfer sonrası 4 saat önemli olan diyorlar. Her şeyin hayırlısı canım pazartesiyi iple çekiyorum Duo DUo ve senden gelicek müjdeler için.:1hug:

[QUOTE=Doudou;

Sen nasılsın canım umarım ikizlerimizle bol bol dinleniyorsundur. Prenses ol şekercim valla elini hiç bir şeye sürme. Sabırsızlıkla bekliyorum pazartesiyi. Kendine ve minişlere iyi bak:içelim:

oooo kızlar lütfen kendiinize gelin...Hemen pes etmeyin...Tabiki evlat dünyanın en tadılması güzel bir duygu Allah herkese nasip etsin.Benim üç çocuğum olmasına rağmen çocuklara aşık bir kadınım.Onlara resmen tapıyorum çok seviyorum ..zaman zaman beni ne kadar üzüp ruhumu incitip öldürseler bile...(sadece ortanca oğlum üzer tabide)Ben bütün olumsuzlukları kendi kendime telkin de bulunarak atlatmaya çalışıyorum..Çünkü bir insanın en iyi doktoru kendisinin olduğuna inanıyorum.Şimdi gelelim sizlerin sorunlarına bir kere okudum genelde yaşlarınız daha çok müsait olmasına...teknoloji ilerledi ilk yıllardaki gibi değil...ve herşeyden önce Allah demek ki böyle istiyor diyeceksiniz ...ben hep öyle diyorum olumsuz yaşadığım anlar Allah istese olmazdı diye...Allahın vermeye gönlü olduktan sonra kızlar tam umudunuzun tükendiği an bile verir bilirsiniz onun yüceliğini...
Birde şu açıdan düşünün bende bekarken çok isterdim çok severdim çocukları Allah tan hep hayırlısını istedim ama...inanın iki oğlum bir kızım var (Allah canlarını sağ etsin) ortanca oğlum hergün beni ağlatıp üzüyor ...evladınız olsaydı benim oğlum gibi sizleri üzse yine hergün gözyaşı dökseydiniz ..tabi bu kez gözyaşının sebebi farklı olacaktı...lütfen bu konu için çok da abartılı üzmeyin hücrelerinizi üzüp de öldürmeyin...Allah gönlünüze göre verecektir ..inanıyorum..SEVGİYLE KALIN...

Bizlerde hep çok isterken hayırlısını versin diyoruz ama çokta istiyoruz o duyguyu. Ben mesela ikiz yiğenlerim var kendi çocuklarım gibi seviyorum her şeleriyle ilgileniyorum ama akşam oldumu annelerinin yanına gidiyorlar tüm gün birlikte olsakta. Benim yanımda olan bir minğide çok istiyorum.

İyi bakıyorumdur İnşallah canımcım. Salı günü hcg baktıracağım. İnşallah pozitif sonuç alacağım. Dinleniyorum valla. Ağır işte yapmıyorum. Hayırlısı artık.a.s.a.s.a.s.

Dinlenebildiğin kadar dinlen canım yaklaşık 8.5 ay sonra sanırım nefes almak için zamanı zor bulucaksın.yerimseniben

Helimcim merhaba iyisindir canım inşallah. Benim hiç ağrım olmamıştı ve tutmadı sitedede hep bel ve kasık ağrısından bahsedenler sonradan mutlu haberler veriyorlar. İnşallah canım bunlar iyiye işarettir. Bende sreki yatmamıştım canım evden çıkmadım ama mutfak işlerimi ağırlık kaldırmadan yaptım. Oturdum bu kadar hassa olduğunu düşünmüyorum sürekli sırt üstü yatacak kadar. Dr lar çünkü transfer sonrası 4 saat önemli olan diyorlar. Her şeyin hayırlısı canım pazartesiyi iple çekiyorum Duo DUo ve senden gelicek müjdeler için.:1hug:

canım saol ağrılarım gün içinde ara ara kendini gösteriyor sanki adetim başlayacak umarım dediğin gibi mutlu haberler veririm

:içelim: Günaydın kızlar :içelim:

günaydınnnnnnn şu hastasonunuda atlatalım çok sabırsızlanıyorum bende ALLAHIM ÇOK DUA EDİYORUM İKİNİZEDE CANIM İNŞALLAHHHH SEVİNÇLİ HABERLER ALIRIZ.:sm_cool:

kızlar merhaba çok şükür 8.güne geldik salı test tarihim tabii adet olmazsam genelde 4-5 gün önce adet olurum bu ilaçlar geciktirme yapar mı ağrılarım var adet belirtilerimin hepsini gössteriyorum ya bakalım hayırlısı artık

günaydınnnnnnn şu hastasonunuda atlatalım çok sabırsızlanıyorum bende ALLAHIM ÇOK DUA EDİYORUM İKİNİZEDE CANIM İNŞALLAHHHH SEVİNÇLİ HABERLER ALIRIZ.:sm_cool:

inşallah canım ya çok heyecanlıyım bu ağrılar ümitsizliğe düşürüyor ama inşallah bebeğimin yada bebeklerimin belirtileridir

inşallah canım ya çok heyecanlıyım bu ağrılar ümitsizliğe düşürüyor ama inşallah bebeğimin yada bebeklerimin belirtileridir

bence bebek belirtisi canım çünkü bende hiç bir belirti olmadı ve tutmadı ama tutanların genelinde senin şikayetlerin var.Hayırlısı.:emir_bebek:

X