Düşük amh, tüp bebek, yumurta sayısı az olanlar toplanalım kızlar ❤

Düşük amh ile kaç yumurtanız gelişti?

• 1

OY: 49 17,4%
  • 2

OY: 68 24,2%
  • 3

OY: 36 12,8%
  • 4

OY: 39 13,9%
  • 5

OY: 25 8,9%
  • 6

OY: 18 6,4%
  • 7

OY: 11 3,9%
  • 8

OY: 10 3,6%
  • 9

OY: 7 2,5%
  • 10 ve daha çok

OY: 18 6,4%

• Ankete Katılan
    281

Inşallah nasip olur tez vakitte ultrasonda sizin yumurta görünüyor mu acaba?

Adet oluyormusunuz ? Ben 43 gün oldu olamadim fsh benim 50 ydi geçen ay 3 ay evvel 34 tu

Ovulasyon testi yaptınız mı hiç onda yumurtlama görüyormusunuz?

Bende çok hırslandım düşürmek için çabalıyorum ama sanki inadina düşmüyor düşmeyecek daha da yükselecek gibi çok uğraşıyorum sizin gibi hırslandım ama nasip

Ovulasyonda yumurtlama görüyorum ben 3 aydır yapıyorum hep gördüm. Bende denemek istiyorum bi şeyler ama bu değerle imkansız belki düşerse anca

Ben tek taraflıyım sağ tarafımı kist patlamasıyla kaybettim.sol tarafta da her ay 3 4 değişiyor ultrasonda görünen.
Benim adetlerim düzenli evet ama ben de ovülasyonda bırakın pik görmeyi silik bile zor çıkıyor anlamadım ben de. Bu ay da çörek otu bal tarçın kürü tüketiyorum diğer kullandıklarıma ek olarak bakalım bu hafta pik görmezsem yüme etki etmedi demektir. Ben düşürceğime inanıyorum düşene kadar her ay baktırcam düştüğü anda da yine femara kullanacağım o yine olmazsa aşılama peşinden de tüp.ama fsh ı düşürmek gerekiyor önce.her ay ekstra bişey deneyeceğim hangisi tutarsa artık :)) birinde okudum kimse hatırlamıyorum cyclo prog.. şeklinde bür düzenleyici ilaç vardı birisi onunla fsh ının düştüğünü söylemişti.doktorumda yazdı bir dahaki aya onu kullanıp ölçtüreceğim bakalım eninde sonumda birinin etki edeceğini düşnüyorum

Yine olmadı benim kızlar inşallah size kısmet olur
Kızlar çok üzüldüm. zaten biizm yolumuz kolay değil ki . Zor yollardan geçiyoruz. Biizm imtihanımiz zor geçiyor. Sabrımız imtihan ediliyor. Bırakacak değiliz biraz durup tekrar yola koyulacagiz. Vazgeçmek yok. Rabb'im nasip edecektir inşallah ben inanıyorum.

Ezgiii nerelerdesin? Bugun regl 2. Günümde Göğşen hocaya gittim bende iki folikül gördü biri 18 biri 12 , 18 olan bir önceki döngüden gelmiş , gonalf150 başladım 2 gün kullanacağım, pazar boş pazartesi kontrol var. Ve buarada kan vermedim dr istemedi, pazartesi vereceğim. Sende durumlar nasıl ?

Çok üzüldüm, teselli etmek için ne desek boş, ama pes etmeyin. Bir dahakine motive olun lütfen. Birçok kere negatif görüp, sonunda pozitifi yakalayanlar var. Dualarım sizinle

Bugün buraya çok içimi döküp sildim sizleri de etkilememek için eda da ben de size müjde vermek istedik pes etmemeniz için nasip olmadı.. dua eden destek olan herkese teşekkür ederim

Canım arkadaşlarım tek tek dönemiyorum baya kötü oldum. Bu sefer Ağlamadım ama beynimden vurulmuşa döndüm. Hepinizi çok seviyorum. Hepinizden Allah razı olsun. Şoku atlatınca tekrar döneceğim. Sanırım biraz şokun etkisindeyim. Sizleri çok seviyorum. Hepiniz benim canımsınız, kanımsınız, kardeşimsiniz ❤ hergün beni sordunuz, merak ettiniz çok sağolun. Bence bir dahakine çift embriyo ile ikizim olacak ❤ bu düşünceye tutunmaya çalışscağım hepinizi çok seviyorum. Allah hepinize sağlıklı evlatlar nasip etsin, dualarım sizinle, tek duam bu ❤

Artık süreci biliyorsun. Bence ikinciye çok rahat edeceksin. Emekler boşa gitti diye üzülme tecrübe edinmiş oldun. Embriyo orta kalitedeymiş. Doktorum şey demişti; tutunmayan bebeklerde genetik bozukluk olduğu için vücut kabul etmiyor. Belki de hayırlı olan böylesi. Senin ve bebek isteyen herkes için dua edeceğim.

Canım edoşum inşallah Allahım tez vakitte ikizlerine kavuştursun, emeklerinin karşılığını versin, yaşadığın geçirdiğin bu zorlu süreçleri ikizlerinle unuttursun canımın içi
Biz de seni çok seviyoruz toparlanıp dön lütfen

Minnoşum şuanda çok uzgunsun bılıyorum..bu çok normal yaşa üzüntünü,ama sonrasında tüm kötü günler gibi bu günlerde geçecek.Tekrardan umutların yeşerecek..Doktorun neden tutmadıgıyla ılgılı bısey dedımı?bırde sana bısey soyleyımmı benım cok arkadasım var tutmayıp kendılıgınden hamile kalan.bırıde nıquydu burda hatırlarsın belkı.sen degerlendırmelerını sakın bırakma.etkısı suruyor 2-3 ay..çok üzüldüm zaten senı goremeyınce karamsarlıga kapılmıstım.ama hersey cok guzel olacak bunu unutma sadece..yanındayız herzsman

Sen cansın can. Biliyordum sürecin pesini bırakmayacağını

Arkadaşlar kusura bakmayın ben arkadaşımıza özelden yazdığımı düşünüyordum şimdi farkettim buraya yazılmış , arkadaşların üzgün olduğu bir anda araya girmek istemezdim kızlar sizi çok iyi anlıyorum bende ekimde çok umutlanmışken negatifi gördüm ancak umut hep var biraz ara verip toparlanıp devam edin, asla pes etmek yok , Rabbim geciktiriyorsa güzelleştiriyordur diyelim

Canım benim hiç üzme kendini daha ilk denemen bu umutsuzluk yok olacak elbet bak hamile kalınca da garantisi yok ki kuzum gördün beni o kadar hevesle sonra sonu kürtaj oldu acımı yaşadım tekrar başladım daha bi umutla ayrıca tup deneyip negatif görüp sonrasında kendiliğinden hamile kalan çok kişi gördüm biraz dinlen sal kendini sonra sağlıklı bir şekilde tekrar aramıza bekliyoruz

Bugün buraya çok içimi döküp sildim sizleri de etkilememek için eda da ben de size müjde vermek istedik pes etmemeniz için nasip olmadı.. dua eden destek olan herkese teşekkür ederim

Daha önceleri bir iki kelamımız oldu sizlerle takipte idim durumlarınızı da adınıza çok üzüldüm insanın hevesinin kursağında kalması ne demek çok iyi bilirim 8 senedir bu süreç içerisinde idim gecem gündüz yazım kış oldu hep neden neden demekten alamadım kendimi ve beynimi tabiki sonuçta bulamadım hiç bir zaman pes etmeye yakınken içimde umut yeniden alevlendi yenidem başlamıştım bu yola tabi yine umutsuz git geller yollar yıllar gibi ama bana pes etmemem gerektiğinide öğretti bi çok şey yaşlarımız büyük yada küçük olabilir ama yaşadıklarımız hep aynı Rabbim inşallah en kısa zaman da sizlerinde gönül bahçesini yeşertsin hiç umulmadık bir zamanda öğrendim ben gebeliğimi ve yatıp kalkıp dua ediyorum ki aynı mutluluk en kısa zamanda sizleri de bulsun bu seferki gözyaşınız mutluluktan olsun tek ricam pes etmeyin gidebildiğiniz kadar gidin maddi manevi çok yıpranıyoruz ama sonu herşeye bedel oluyor güzel Mevlam duysun sesinizi inşallah

Edam seni cok seviyoruz Allah da senden razi olsun . Sen de bizim kardesimizsin uzakta da olsak hepimizin duasi seninleydi. Sen cok guclusun hem de cok iyi niyetlisin. Allahim guzel gonlune gore versin. Hayat sana arka arkaya dikenleri gosteriyorsa uzulme cok yakinda gulu de gosterecektir demis Mevlana.senin gönlünde hayatında mis kokulu gül bahçelerin olsun kuzum öyle doyasıya mutlu ol

Merhaba benimde fsh 34 tü hayıt macunu kullandım şimdi 50 ye cıktı 1 ay önceki sonuç. Toplam 44 gün oldu adet olamadim bi çok şey deniyorum ama herkes nasıl düşürüyorsa ben de düşmemekte inat ediyor sanki düşüremiyorum. Amh ölçülmedi henüz yumurta da bakılmadı ama 3 ay ovulasyon yaptı hep yumurtlama vardı testte. En son da çatlayamayan yumurta kıstı olmuş. Ne yapicam bilemiyorum kullandığınız bişey var mı fsh düşürmek için. Şu an 4 gündür aslan pençesi çayı içiyorum. Bu akşam papatya içtim adet sokulsun diye ama sokulacak gibi de görünmüyor pek. Bal propolis arı sütü perga polen karışım kullanıyorum.

Kist varsa ve hala adet olamadıysanız bence kiste odaklanın adet söktürücü kullanın. Adaçayının söktürücü özelliği var hep geciken adetletimde faydasını gördüm adaçayı ile birlikte adet masajı yaparsanız belki etkili olur ama olmazsa da mecburen tarlusal gibi bir söktürücü kullanın bence.ben çok kişide testere dişli aslan pençesini okudum fsh düşürmek için .geçen ay gün aşırı kullandım 19 dan anca 16 ya düşmüş .bu ay düzenli hergün içiyorum yürüyüş ve kendi çapımda spor yapmaya da çalışıyorum.bir sürü takviye zaten kullanıyorum böyle böyle düşeceğine inanıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…