Düşük amh, tüp bebek, yumurta sayısı az olanlar toplanalım kızlar ❤

Düşük amh ile kaç yumurtanız gelişti?

• 1

OY: 49 17,4%
  • 2

OY: 68 24,2%
  • 3

OY: 36 12,8%
  • 4

OY: 39 13,9%
  • 5

OY: 25 8,9%
  • 6

OY: 18 6,4%
  • 7

OY: 11 3,9%
  • 8

OY: 10 3,6%
  • 9

OY: 7 2,5%
  • 10 ve daha çok

OY: 18 6,4%

• Ankete Katılan
    281
Hayırlısıyla inşallah ikisi de tutmuştur kuzum amin aminnn sorma sorma ben de aynı durumdayım. Gerçekten hasta gibi hissediyorum korkudan. Allah yardımcımız olsun. Kaçta vereceksin testi. Ben 8 de
Ay canım amin senin de benim de inşallah tutmuşlardır, amh düşük olunca çok zor elde ettiğimiz embriyolar tutmazsa gerisi yok beni en çok zorlayan şey bu oldu olsun bu tutmadı tekrar transfere giderim diyemiyoruz zamanla yarışıyoruz. O yüzden bizdeki korku.

kalçadan iğne olmaya gittiğimde sordum hastaneye laboratuvar kaçta açılıyor diye benim sabah 8 de fitilim var 10 da iğnem var bende onu düşünüyorum nasıl yapsam diye fitili erken halledip aç karna gidip veririm canım ben de 8 de fitil de yaptıktan sonra sürekli geri çıkıyor diye uzun yatmaya çalışıyorum öğlen olmadan sonuç çıkar inşallah mübarek günde güzel haber almayı nasip eder Allah

Evet ya geri de yumurta yok ve süreç en baştan başlayacak. Beni de en çok tedirgin eden şey bu malesef

Anladım kuzum. Sen de çok zaman kaybetme erkenden git. Bana sabah gelin dediler. Öğlen verirsem ertesi güne kalabiliyormuş sonuç. 8de gideceğim onun için. Rabbim işimizi kolaylaştırsın. Mübarek günde güzel sonuçlar alalım inşallah kuzucum.

Amin amin canım benim, güzel haberlerini bekliyorum yarın burası müjde verdiğimiz bir topik olsun

Maşallah inşallah devamı da böyle güzel olur, o altın yumurta oluşur en sonunda en kısa zamanda inşallah ben de fsh ı düşürmek için testere dişli aslan pençesi ve hayıt kullanıyorum yürüyüş yapıyorum vitamin takviyeleri falan .inşallah düşürürüm ben de.şu an kendi kendime uğraşıyorum hala yaza belki tüp bebeğe geçeceğiz

Hangi sehirdesiniz? Ankarada bu konuda basraili bi doktor ismi aygül demirol tüp bebek için memorial hastanesinde eşimi ikna etsem bende düşünüyorum 001 amh ile hamile kalan çok insan var sayfasına bi bakın isterseniz

Ben hiç adet söktürücü kullanmadım hangisi daha çabuk söktürür ki acaba bende kullanayim artık boşa zaman kaybı oluyor çünkü ne yaptıysam olmadı sökülmedi. Idrar testi de negatif. Sizin ovulasyon neden öyle cıktı acaba bilemiyorum da benimde 3-4 gün öncesine kadar neredeyse pik olmak üzere gibi cıktı meraktan bende devam edeyim dedim bugün iyice silik olmuş ne alaka diye bende dedim sizin gibi. Gebelikte yok menapoza girmekten korkuyorum. Lurfen bana da yazarsaniz durumu cok sevinirim bende sökülürse eğer doktora gdiicem

İnşallah yarın güzel haberler verirsiniz kızlar. Bu aşamaya gelebilmek bile çok güzel. Dualarım sizinle.
Aminnn kuzummm ❤ umarım umut olabilirim sizlere. Hala aşırı kaygılıyım. Bugün tüm gün böyleydim. Nasıl atlatıcam bilmiyorum inşallah pozitifi görebilirim

Aminnn kuzummm ❤ umarım umut olabilirim sizlere. Hala aşırı kaygılıyım. Bugün tüm gün böyleydim. Nasıl atlatıcam bilmiyorum inşallah pozitifi görebilirim
Yemin ederim senin adına ben de çok heyecanlıyım ve çok umutluyum. Ama sabrına hayran kaldım kız vallahi. Ayyyyyyyyyy yarın buraya hamileyimmmmmm diye yaz yaaaaa

Yemin ederim senin adına ben de çok heyecanlıyım ve çok umutluyum. Ama sabrına hayran kaldım kız vallahi. Ayyyyyyyyyy yarın buraya hamileyimmmmmm diye yaz yaaaaa
Amin amiiiin kuzum aşırı stres oldum kuzum ya. Msjlarınız o kadar iyi geliyor ki. Annem yanımda olsa, korkudan ona sarılacağım o derece. İnşallah burlarda hamileyimmm diyebilirim. Kanda pozitif çikarsa, kesin idrar testi de yapacağım. O kadar hasretim ki o çift çizgiye. Sanki hiç göremeyecekmişim gibi hissediyorum. Allah hepimizn yüzünü güldürsün inşallah ve bebeklerimize sağlıkla kavuşbilelim amin amin aminnnn ❤ ne güzel dostlar biriktirmişim eksik olma kuzumm

Merhaba bende aslan pençesine başladım 4 gün oluyor. Bende fsh çok yüksek o yüzden erke menapoz olmaktan korkuyorum adetim 42 gün oldu gelmedi. Bende yuruyus yapıyorum d vitamini folik asit ve balık yağı kullanıyorum Bir de demir takviye umarım düşürebiliriz fsh yı ve o altın yumurtayı bulup hamile kalabiliriz en tez vakitte siz hiç femara filan kullandınız mı acaba denediniz mi

Şunun şurasında sabaha ne kaldı ki inşallah çift çizgiyi gözümüze sokarsın biz de çok hasretiz inanki inşallah herkes beklediğine kavuşsun canım çok dua et bizlere de

Şunun şurasında sabaha ne kaldı ki inşallah çift çizgiyi gözümüze sokarsın biz de çok hasretiz inanki inşallah herkes beklediğine kavuşsun canım çok dua et bizlere de
Amin amin tüm dualarımızı hepimize ediyorum ❤ kendime ne istiyorsam size daha fazlasını istiyorum ❤ aminn

tarlusal hap eczanelerde var 5 gün sabah akşam içiyorum bırakıyorsun bıraktıktan bir hafta sonra regl geliyor benim yarın 5 gün yarın sabah akşam içip regl beklicem ama pazartesi doktora da gidicem fsh amh tsh lh bu tahlillerin hepsini yaptırıcam bakalım sonuçlar ne çıkacak

Evet iki kere kullandım bir kere de aşılama yaptım ama olmadı maalesef, ben de hırslandım hormonlarım düzelmeden yapmayacağım bişey diye, 2 ay önce 19 du 16,5 a düştü fazla düzenli kullanmamıştım,bu ay tam düzenli kullanacağım bakalım etki edecek mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…