Düşük AMH ile Hamile Kalmaya Çalışıyorum

Onceleri 4 5 yumurtaydi son zamanlarda 1 2 gorunuyordu bir tanesi buyuyordu
2.5 sene denedim
Stres en onemli etken malesef
Omega3 b12 dvit kullandim duzenli olarak
Arada kafama gore kur yapiyordum hayit otu iciyordum bazen
Cikolata kisti de cikmisti bende
Onun icin de birkac gun ingiliz karbonati icmistim
Bunlari boyle yaziyorum ama hersey herkese iyi gelmez tabiki
Haklısınız teşekkür ederim ben de düzenli omega 3 b12 ve d vitamini kullanıyorum ej olarak folik asitte tabi ama nasip yaa olmadı siz şanslı kisimdaymissiniz. Benjmde mart ve nisan ayında 4 yumurta vardı sonra teke düştü geçen ay 2 yumurta bu ay iki yumurta kist oldu ve operasyona girdim ici boşaltıldı doktor doğum kontrol hapı verdi diğer aya ne olcak bilmiyorum ama amh değerim çok ciddi düştü benim inşallah gebe kalabilirim

Evet haklısınız belki stresimi daha iyi kontrol etsem böyle olmazdı belkide hamile kalmıştım şimdiye kadar çünkü kalite için her şeyi yaptım sadece stresimi kontrol edemedim aklım hep bebekteydi ve olmuyor olmuyor diye kendimi strese soktum

Haklısınız teşekkür ederim ben de düzenli omega 3 b12 ve d vitamini kullanıyorum ej olarak folik asitte tabi ama nasip yaa olmadı siz şanslı kisimdaymissiniz. Benjmde mart ve nisan ayında 4 yumurta vardı sonra teke düştü geçen ay 2 yumurta bu ay iki yumurta kist oldu ve operasyona girdim ici boşaltıldı doktor doğum kontrol hapı verdi diğer aya ne olcak bilmiyorum ama amh değerim çok ciddi düştü benim inşallah gebe kalabilirim

Evet haklısınız belki stresimi daha iyi kontrol etsem böyle olmazdı belkide hamile kalmıştım şimdiye kadar çünkü kalite için her şeyi yaptım sadece stresimi kontrol edemedim aklım hep bebekteydi ve olmuyor olmuyor diye kendimi strese soktum
Rabbim isteyen herkese nasip etsin hayirlisiyla
Bende cok denedim cok doktor gezdim bazilari sirf para tuzagiydi
Bi ton vitamin ictim biesteronlar mi dersin neler neler
Kutu kutu ballar polenler say say bitmez
Tup bebege randevu aldik konustuk ettik doktor regl ol gel dedi bi turlu olmadim kafam da rahatti nasilsa tedavi olcaz artik diye
Regl haftasonuna denk gelcek de doktora gidemicem diye korkuyordum en sonunda test yaptim şükür pozitifi gordum
O an anladim önce Rabbim nasip edecek tabi ama stres nerdeyse en onemli etken
0.01 ile gebe kalan var dogal yoldan

Bence kendinize biraz daha zaman verin sizin amh çok çok düşük değil. Evet düşük ama daha düşük amh ile gebe kalanlar var. Bende düşük amh liyim benimki çok çok düşük 0,03 tüp bebeğe başlayacağım ama yine de doğaldan da deniyorum nasip artık. Bi arkadaşım sizden daha düşük amh ile gebe kaldı darısı isteyen herkese ve bize inşallah 😊 Vitaminlerinizi kullanın ovulasyonla takip yapıp yumurtlama günlerini değerlendirin inşallah tez vakitte haberi alırsınız
Merhaba hamile kalabildiniz mi acaba aynı durumdayım

Merhaba benim Amh : 0.70 aşılama deniyorum eğer tutmazsa bir sene içinde doktorum tüp bebek denemelisin dedi. İnşallah ilk aşılamam tutar. Şu an aşılamanın 6.günündeyim.

Merhaba hamile kalabildiniz mi acaba aynı durumdayım
Merhaba malesef ben tüp bebek denemek istiyroum fakat onu da deneyemedim bi türlü her ay bi aksilik çıkıyor doktor bi türlü başlamadı 1 bucuk ay evvel tedavim iptal edildi yumurta gelişmedi denilip sonra başka doktorda 2 yumurtam kist olmuş kendine kendine büyüyüp denilip beni operasyona alıp kistlerimin ici boşaltıldı. Prp yapildi. Çok garip geçiyor benim sürecim inşallah bundan sonrasi güzel olur. Şu an ilaç kullanıyorum 10 gün sonra tekrar gideceğim durumum ne olur bilmiyorum

Sizin kaç tane yumurtanız var hangi sehirdesiniz ?

X