Yarışma Dünya Mutfağı Oylaması

En Başarılı Bulduğunuz Dünya Mutfağı Tarifi?

• Ankete Katılan
    185
  • Anket Kapalı .
:KK70::KK70::KK70::KK70:Var ya huylu huyundan vazgecmıyor.Ayaklı gazete gıbısın masallah.Ispıkcı rabıs :63::63: Sende bır Alman pastası yaparsın artık :KK59:
Alman pastası mı:eek:Rabia bize patates bile haşlamaz:KK70:

insan 7 neyse 70de oymus bosa dememisler :KK70:

pastada neymis daha zorunu secicem :21: patates haslicam size :KK70:
Bu mesajı görmeden üsteki mesajı yazdım:KK59:Patatesleri bekliyorum:KK70:
Rabıs eskı ıspıkcılerdendır bılırız bılmesınede uzunca bır suredır gorusmeyınce ılk mesajlada ıspıkleyecegını hıc dusunemedım ama dedım ya huylu huyundan vazgecmıyor.Duyduk duymadık demeyın bolum edıtorlugu ıcın ısmını onerecegım :KK70:
Çok hareketlenir o bölüm Lisam:KK30:Ama site birbirine girebilir bu ihtimali göz ardı etmeyelim:KK70:

Günaydın herkese :KK68: Pazar sabahı ve ben çalışıyorum hava buz gibi :mad: Sizleriii unutmadım .. Anneliği tatmış anne olmuş , anne olmak üzere olan ve anne olmayı hakeden herkesin bu güzel gününü kutluyorum , Allahım evlatlarınızla geçireceğiniz mutlu huzurlu nice yıllar nasip etsin ... Darısı evlat kokusu isteyenlere... :KK68:

Günaydın herkese :KK68: Pazar sabahı ve ben çalışıyorum hava buz gibi :mad: Sizleriii unutmadım .. Anneliği tatmış anne olmuş , anne olmak üzere olan ve anne olmayı hakeden herkesin bu güzel gününü kutluyorum , Allahım evlatlarınızla geçireceğiniz mutlu huzurlu nice yıllar nasip etsin ... Darısı evlat kokusu isteyenlere... :KK68:
Günaydın. Sizin de anneler gününüz kutlu olsun.:KK68:

Bu güzel dileklere kocaman ve en içten bir ..... Aminnnnnnn.

Amin canım:KK68:

Selam:KK68:Tüm Kadınların anneler günü kutlu olsun:KK36:Rabbim anne olmak isteyen tüm arkadaşlarıma hayırlı,sağlıklı evlatlar nasip etsin:KK68:

anneler-gunu-sozleri-ekart--en-guzel-resimli-anneler-gunu-mesaji-smsleri-360009.jpg

Kategoriye baaakkkkkk:KK57::KK57:
Çok havalı:21::21::21:
Ama ben yemek görmek istemiyorum tariflere bakamadım bu yüzden:KK70::KK70::KK70:
Tüm annelerin ve anne adaylarının anneler günü kutlu olsun..
Nevreste canım madalya vermişsiniz bana 3 tane :rolleyes::rolleyes:
Ama benim 4 tane değilmiydi 4.madalyamı da isterim:rolleyes::KK70:
Bu halde madalyamın peşine düştüm :KK70:

Kategoriye baaakkkkkk:KK57::KK57:
Çok havalı:21::21::21:
Ama ben yemek görmek istemiyorum tariflere bakamadım bu yüzden:KK70::KK70::KK70:
Tüm annelerin ve anne adaylarının anneler günü kutlu olsun..
Nevreste canım madalya vermişsiniz bana 3 tane :rolleyes::rolleyes:
Ama benim 4 tane değilmiydi 4.madalyamı da isterim:rolleyes::KK70:
Bu halde madalyamın peşine düştüm :KK70:
:KK57::KK57::KK57: 4 mü? 1 tane madalyanın peşine mi düştünüz? :KK12::KK12::KK12: Ben de 1 tane bile yok :KK42::KK42:

:KK57::KK57::KK57: 4 mü? 1 tane madalyanın peşine mi düştünüz? :KK12::KK12::KK12: Ben de 1 tane bile yok :KK42::KK42:

Hatırladığım 4 kategoride 1.olduğum ama 3 madalyam var 4. kimde kim aldı madalyamı:KK48:
Madem madalya verilmiş hepsini isterim :KK48:
Şaka bir yana sende bundan sonra bol bol yarışmalara katılıp kazanabilirsin..
Sadece yemek yarışmasında değil moda ve makyaj yarışmaları da yapılıyor:KK19:

Hatırladığım 4 kategoride 1.olduğum ama 3 madalyam var 4. kimde kim aldı madalyamı:KK48:
Madem madalya verilmiş hepsini isterim :KK48:
Şaka bir yana sende bundan sonra bol bol yarışmalara katılıp kazanabilirsin..
Sadece yemek yarışmasında değil moda ve makyaj yarışmaları da yapılıyor:KK19:
Ben de değil ben de değil :KK17::KK17: Katılacağım zaten. Artık birinciliği kimselere vermem :KK70::KK70::KK70::KK70::KK70:

X