Yarışma Dünya Mutfağı Oylaması

En Başarılı Bulduğunuz Dünya Mutfağı Tarifi?

• Ankete Katılan
    185
  • Anket Kapalı .
Evet canım bayadır görüşemedik hamdolsun kalçasından baska Sıkıntımız yok suan çok yorgunum zor uyuttum bende uzandım biraz sen nasılsın :KK60:
hayırdır kotu bı durum degıl ınsallah dmıı
anneler gunun kutlu olsun tatlım aman olmasın buyusun kuzucuk saglıklaa..
ıyıyım sınavlarla ugrasıyorum canım ben de napimm
:KK60:

hayırdır kotu bı durum degıl ınsallah dmıı
anneler gunun kutlu olsun tatlım aman olmasın buyusun kuzucuk saglıklaa..
ıyıyım sınavlarla ugrasıyorum canım ben de napimm
:KK60:
Iste kalçasında gelişim geriliği vardı iylesti ama bandaj takıyoruz ona kızdığı icin huysuz biraz teşekkür ederim canım benim nasıl geçiyor Sınavlar

Oda geçer canım inşaallah:KK60:
Nasılsın necisin yarın Dr gitcez sol ayağını açmıyor sağ ayağını sonuna kadaraciyor kasama takıldı diğer Dr fiziki muayene etmemişti bide buna gitcez yarın bakalım bu ne diycek ayağını neden açmıyor :KK64: sen naptın nasıl geçti gunun

Nasılsın necisin yarın Dr gitcez sol ayağını açmıyor sağ ayağını sonuna kadaraciyor kasama takıldı diğer Dr fiziki muayene etmemişti bide buna gitcez yarın bakalım bu ne diycek ayağını neden açmıyor :KK64: sen naptın nasıl geçti gunun
İyi sonuçlar alırsınız inşaallah canım:KK60:
Beniim günüm bayağı yorucu geçti:-)Yarın kızların okulda kermes var kermes için 2 paket mısır patlattım:KK34:Birde sarma sardım:kk77:Yeni oturdum canım:KK19:Sen nasılsın:KK39:

İyi sonuçlar alırsınız inşaallah canım:KK60:
Beniim günüm bayağı yorucu geçti:-)Yarın kızların okulda kermes var kermes için 2 paket mısır patlattım:KK34:Birde sarma sardım:kk77:Yeni oturdum canım:KK19:Sen nasılsın:KK39:
Oo baya yorulmuşsun Nevos bizde kahvaltıya kv gittik ordan biraz dışarı ciktik bi müşteri aradı eşimle geldik mağazayı açtık Sonrada eve çıktım ben hanneyi uyuttum zorla ama zafer benim

Oo baya yorulmuşsun Nevos bizde kahvaltıya kv gittik ordan biraz dışarı ciktik bi müşteri aradı eşimle geldik mağazayı açtık Sonrada eve çıktım ben hanneyi uyuttum zorla ama zafer benim
İlk anneler günün kutlu olsun Meryem.:KK68:

Iste kalçasında gelişim geriliği vardı iylesti ama bandaj takıyoruz ona kızdığı icin huysuz biraz teşekkür ederim canım benim nasıl geçiyor Sınavlar
oy kyamam ona gecmıs olsunn ınsallah
sagol tatlımm ıns ıyı gececekk ay dua et :KK43: :)

İyiyim canım sağol:KK60:Evet kermesimiz var,sınıf annesi olunca her iş bana düşüyor:mad:2 saat mısır patlattım:eek:
Sen nasılsın:KK60:
Senin anneliğin iki katı desene.:KK48: Mısırları verip çocukları susturacaksınız dimi.:KK53:

Ben bugün yazlık kışlık işiyle uğraştım.En sevmediğim iş.:KK12:Yarın da var.:KK12:

X