Yarışma Dünya Mutfağı Oylaması

En Başarılı Bulduğunuz Dünya Mutfağı Tarifi?

• Ankete Katılan
    185
  • Anket Kapalı .
Amin canım inşaallah :KK43:
Maşaallah ne güzel,burda bugün bayağı yağmur yağdı :KK51:
Bıcırıkla bu yaz uğraşırsın,seneye daha rahat olursun :KK66:
Ayy burayada ikindin yagcak gibiydi yagmadi balkona perde yaptircam havuz alcam icinde oynasin dursun:KK48:

Tatil için yer bakcam aslında oraya bakayım önce:KK39:
Bencede bakmalisin kuzum yardimci olurum ben sana nasil bi yer istedine gore
Hem serinler :KK66:Sizin orası çok sıcak olur :KK51:
evet guzel havuzlar var serinlesin kuzum:KK48: hemde ne sicak siz geldinizde sicak falan degildi surda bi haftadir bi anda bi coktu yaniyoruz valla bizim evin karsisinda magzamiz var hanneyle oraya gidip gelirken su gibi oluyoruz:mad:

evet guzel havuzlar var serinlesin kuzum:KK48: hemde ne sicak siz geldinizde sicak falan degildi surda bi haftadir bi anda bi coktu yaniyoruz valla bizim evin karsisinda magzamiz var hanneyle oraya gidip gelirken su gibi oluyoruz:mad:
Doğrudur canım,buralarada hava soğuktu :KK45:Sizin orası bayağı sıcaktı :-)

Canım otantik bi yer istiyorum, hem sessiz hem yeşil, hem deniz hem de akşamları salıncağa uzanıp dinlenebileceğimiz bi yer :)

Bandajları çıkınca sık sık duş aldırırsın rahatlar,başka türlü çekilmez.:KK66:
Simdide hergun yikiyorum canim artik gunde iki defa yikarim :KK48:
Canım otantik bi yer istiyorum, hem sessiz hem yeşil, hem deniz hem de akşamları salıncağa uzanıp dinlenebileceğimiz bi yer :)
adrasana olimposa bak o zaman canim yazin bizim buralar pek sakin olmaz en sakin oralar olur yine :KK48:

Geçen yıl oraya baktım aslında ama sonra Fethiye'ye gitmeye karar verdik. Yine açılışı orayla yapayım :KK8:
bak bakalim canim bende oralari severim diger yerlere göre sakin oluyor Fethiye'de guzel amaa benimki boğazına duskun ya fethiye ye tandir yemeye gitmistik:KK48:

X