Yarışma Dünya Mutfağı Oylaması

En Başarılı Bulduğunuz Dünya Mutfağı Tarifi?

• Ankete Katılan
    185
  • Anket Kapalı .
Iyı aksamlar:KK200:
Kayısı recelı yaptım yarım porsıyon:KK49:
image.jpg

Cekırdegını kırıp ıcıne atmak super fıkırmıs bılmıyordum:KK19:harıka oldu :kk77:

ya bu yarışmada çok değişik tarifler var tek tek hepsini okudum girip hergün çok düşündüm en sonunda oyumu kullandım herkese tek tek yorum yapmayım buraya yazayım dedim harikasınız hepiniz tüm tarifleri beğendim ellerinize sağlık değişik tatlar öğrenmiş olduk bir kaçını denemeyi düşünüyorum bir ara yarışmadaki tüm arkadaşlara başarılar emeğinizede sağlık:KK68::KK68:

Bu arada pıknıge gıtmıssınız oh ne guzel keyıf yapmıssınızdır:KK200::KK200:
Fotoyu gordum ne kadar cok yuksek bınalar var oyle yasadıgın yer hep oyle mı?
Burda cok nadır yuksek apartmanlar var

Sagol nevos cok hosuma gıttı sen bılıyosundur zaten ama bılmeyenler deneyebılır:kk77: tatlı kayısı cekırdegı olması lazımmıs ama yoksa tadı kotu olurmus:KK51:
Evet canım bizde mutlaka çekirdekleri kırılır,kabukları soyulur ve reçele eklenir.:KK60:Çok güzel olur.
Acı çekirdek ile olmaz :KK51:Zaten acı cekirdekli kayısı ekşimsi olur,reçeli güzel olmaz. :-)Bizim kayısılar daha olmadı :KK19:

Bu arada pıknıge gıtmıssınız oh ne guzel keyıf yapmıssınızdır:KK200::KK200:
Fotoyu gordum ne kadar cok yuksek bınalar var oyle yasadıgın yer hep oyle mı?
Burda cok nadır yuksek apartmanlar var
Çok iyi oldu canım,çocuklar eğlendiler yeni geldik sayılır :-)
Evet canım burası benim eve araba ile 5 dakika :KK51:Bizim evler onlara göre biraz daha eski 10 yıllık falan 9 katlı bina :KK39:Yeniler en az 10-12 katlı :KK66:

Evet canım bizde mutlaka çekirdekleri kırılır,kabukları soyulur ve reçele eklenir.:KK60:Çok güzel olur.
Acı çekirdek ile olmaz :KK51:Zaten acı cekirdekli kayısı ekşimsi olur,reçeli güzel olmaz. :-)Bizim kayısılar daha olmadı :KK19:
Bızımkı tatlı kayısıymıs kontrol ıcın kırıp tadına baktım tadı guzel yenıyo sonra ıcıne attım:)
Ben taze kayısı pek sevmem kızım ıstedı bır ıkı yedı baktım yumusuyolar recel yaptım:)
Ama gun kurusu kayısıya bayılırım:kk77:
Çok iyi oldu canım,çocuklar eğlendiler yeni geldik sayılır :-)
Evet canım burası benim eve araba ile 5 dakika :KK51:Bizim evler onlara göre biraz daha eski 10 yıllık falan 9 katlı bina :KK39:Yeniler en az 10-12 katlı :KK66:
Hava guzelken degerlendırmıssınız ne guzel hem cocuklarada degısıklık olmustur:KK19:
Yerlesım cogaldıkca bınalar yukselıyor malesef:KK12:
Bız o yonden sanslıyız buralar daha cok mustakıl ev:KK200: apartmanların katıda 4 ü gecmez:KK200:

Bızımkı tatlı kayısıymıs kontrol ıcın kırıp tadına baktım tadı guzel yenıyo sonra ıcıne attım:)
Ben taze kayısı pek sevmem kızım ıstedı bır ıkı yedı baktım yumusuyolar recel yaptım:)
Ama gun kurusu kayısıya bayılırım:kk77:

Hava guzelken degerlendırmıssınız ne guzel hem cocuklarada degısıklık olmustur:KK19:
Yerlesım cogaldıkca bınalar yukselıyor malesef:KK12:
Bız o yonden sanslıyız buralar daha cok mustakıl ev:KK200: apartmanların katıda 4 ü gecmez:KK200:
Gün kurusu kayısı hem sağlıklı,hemde güzel:kk77:
Siz çok şanslısınız buralar hep bina:KK12:

X