Yarışma Dünya Mutfağı Oylaması

En Başarılı Bulduğunuz Dünya Mutfağı Tarifi?

• Ankete Katılan
    185
  • Anket Kapalı .
Merhaba Nevoş.:KK200:İyiyim canım.Sen nasılsın?Buralardayım.:KK53:

Sen pikniğe gitmişsin.Ne güzel olmuş.Bugün burası soğuk.Hırkalar,çoraplar giyildi tekrar.:KK51:
İyiyim canım sağol:KK60:Buralardasın ama bize uğramıyorsun:63:
Evet çocuklar çok bunaldılar değişiklik oldu:KK45:Burasıda akşam üstü serinledi ben hazırlıklı giderim her zaman ceketleri giyip semaverde çayımızı içmeye devam ettik:KK45:

İyiyim canım sağol:KK60:Buralardasın ama bize uğramıyorsun:63:
Evet çocuklar çok bunaldılar değişiklik oldu:KK45:Burasıda akşam üstü serinledi ben hazırlıklı giderim her zaman ceketleri giyip semaverde çayımızı içmeye devam ettik:KK45:
Seni kim uyutmadi nevos

Canım ben hep bu saatlerde ayaktayım:KK48:Uyku tutmuyor:KK14:Eşimde oturuyor bitki çayı içiyoruz:KK48:
Seni hanne uyutmadı değil mi:nazar::emir_bebek::KK48:
Ahhh ahh hep o gicik babamiz yuzunden ben hanneyi yataga alcam dedi gozumden uyku akiyor alma uyanmasin dedim icrri bi girdim oda ne ikisi oynasiyor emziriyim uyusun dedim babasiyla oyniycam diye emmiyor anam deli oldum kizdim esime ben girsimde uyanmis zaten falan dedi olan bana oldu yani biraz oncede uyandi bakalin kacta uyuycak:KK53:

:emir_bebek:biri bana bunun smileylerimin içinde ne işi var açıklayabilir mi lütfen:KK64:smiley bölümünü açınca en başta bu resim çıktı:KK69:

Ahhh ahh hep o gicik babamiz yuzunden ben hanneyi yataga alcam dedi gozumden uyku akiyor alma uyanmasin dedim icrri bi girdim oda ne ikisi oynasiyor emziriyim uyusun dedim babasiyla oyniycam diye emmiyor anam deli oldum kizdim esime ben girsimde uyanmis zaten falan dedi olan bana oldu yani biraz oncede uyandi bakalin kacta uyuycak:KK53:
Zaten babalar anneleri anlamıyorlar :KK48:

Mutlu Pazarlar:KK36::KK36::KK36:
Yarışmaya Katılan arkadaşlarımın ellerine ,emeklerine sağlık sayenizde çok güzel bir kategori oldu
index.php
index.php
:KK9::KK9:
yamukprenses Canım tebrik ediyorum
index.php
index.php
:KK200::KK200:
index.php
index.php
:KK200::KK200::KK9::KK9:

Fajita-Meksika Mutfağı-Pınar Süt Sponsorluğunda:KK9::KK9:

:emir_bebek::KK51:

Mutlu Pazarlar:KK36::KK36::KK36:
Yarışmaya Katılan arkadaşlarımın ellerine ,emeklerine sağlık sayenizde çok güzel bir kategori oldu
index.php
index.php
:KK9::KK9:
yamukprenses Canım tebrik ediyorum
index.php
index.php
:KK200::KK200:
index.php
index.php
:KK200::KK200::KK9::KK9:

Fajita-Meksika Mutfağı-Pınar Süt Sponsorluğunda:KK9::KK9:
Aaa yarışma bitmiş herkese çok teşekkürederim, yarismaya katılan diğer arkadaşlarımı da kutlarim:KK9:

Bana oy veren vermeyen herkese çok teşekkürederim, tabii ki oy veren arkadaşlarıma ekstra tesekkürler :KK68::KK48:

Güzel bir yarışma oldu, katılan herkes birinci bence:KK19: ayrıca tüm editorlerimize kazen beye,Nevreste ye, efsere ayrıca tesekkurler:KK68:
Yazım hatalarim varsa kusuruma bakmayın, şu an yolda arabadayim telden yazıyorum .hepiniz sağolun arkadaslar:KK15::KK200::KK19:

X