Yarışma Dünya Mutfağı Oylaması

En Başarılı Bulduğunuz Dünya Mutfağı Tarifi?

• Ankete Katılan
    185
  • Anket Kapalı .
Geçmiş olsun Adra'cımo_O
Sağol canım.
Adımı uykucu diye çıkarcan:KK70:
Resim at bakayım nasıl yapmış. Belki Alışık olmadığın için sana kötü geliyordur.
Benim saçım papatya.Rengi biraz açılmıştı.Biraz koyulat aralara da ışıltı at dedim.Dipleri yaptı kopkoyu.Bildiğin dip boyam gelmiş gibi.Eve geldim evdekiler de beğenmeyince aradım söyledim.Ertesi gün gittim düzelti dipleri ama istediğim gibi olmadı.Sanki hiç boyatmamışım gibi.Giden o kadar saat de cabası.:KK12:Beceremiyorsan kapat o dükkanı.:KK12:
Bildirim olarak geliyorda,bana ayrıyeten mail olarak ta geldi..
Bana mail gelmiyor.

Sağol canım.

Benim saçım papatya.Rengi biraz açılmıştı.Biraz koyulat aralara da ışıltı at dedim.Dipleri yaptı kopkoyu.Bildiğin dip boyam gelmiş gibi.Eve geldim evdekiler de beğenmeyince aradım söyledim.Ertesi gün gittim düzelti dipleri ama istediğim gibi olmadı.Sanki hiç boyatmamışım gibi.Giden o kadar saat de cabası.:KK12:Beceremiyorsan kapat o dükkanı.:KK12:

Bana mail gelmiyor.

Dün ilk defa geldi,bugünde oldu aynısı.

Sağol canım.

Bana mail gelmiyor.
Bilmiyorlar iş yapıyorlar:KK12:

Sağol canım.

Bana mail gelmiyor.

Hadi ya.. Kötü olmuş, değiştirirsin kuaförünü bu ay böyle idare ediver. Güzel hatunsun kötü durduğunu sanmıyorum.

Hadi ya.. Kötü olmuş, değiştirirsin kuaförünü bu ay böyle idare ediver. Güzel hatunsun kötü durduğunu sanmıyorum.
Yok kötü değil de bir değişiklik yok sadece.En iyisi evde boyamak.Gitmem artık kuaföre.Işıltıyı da evde attırırım atla deve değil ya.Gidecek kuaför kalmadı zaten.Çok maceralı ilişkilerim var onlarla.:KK48:İltifatın için de sağol.:KK60:

Yok kötü değil de bir değişiklik yok sadece.En iyisi evde boyamak.Gitmem artık kuaföre.Işıltıyı da evde attırırım atla deve değil ya.Gidecek kuaför kalmadı zaten.Çok maceralı ilişkilerim var onlarla.İltifatın için de sağol.:KK60:
Haklısın adra'cım hiçbirine güven yok:KK12:Onlara göre çok güzel oluyor,beğenmeyince bahane arıyorlar:KK47:

X