Yarışma Dünya Mutfağı Oylaması

En Başarılı Bulduğunuz Dünya Mutfağı Tarifi?

• Ankete Katılan
    185
  • Anket Kapalı .
Hergün bunlar nasıl yenirki hayret bişey yani,normal insan sürekli yiyemez kebabları,halbuki kalksa biraz hareket etse ayaklarıda açılır.10 lahmacun ne demek ..
valla abla ben hayatimda böyle bir ınsan gormedim. Evine çağırıyor bizi,insan bi yemek yapar dimi. Diyo ki aç misiniz size tantuni soyleyeyim mio_O ben şoka girdim 10 lahmacun dediğinde hala kendime gelemedim nasil yemiş yaa :KK70::KK70: çok kilolu zaten görsen dana gibi. Ölse var ya taşıyamazlar tabutu 8-10 kisi:KK70:
Hazır ve kuru yiyecekler hem sağlıksız,hemde kilo yapıyor:KK51:
Mersin çok sıcak,kiloda olunca klimasız yaşayamaz:KK47:
Iyi de nevosum en düşük seviyede de olmaz ki. Gecen yaz zatürre olacakti nerdeyse. neyse işimi kolaylastiriyo benim,100 tlm cepte kalir:KK70:

valla abla ben hayatimda böyle bir ınsan gormedim. Evine çağırıyor bizi,insan bi yemek yapar dimi. Diyo ki aç misiniz size tantuni soyleyeyim mio_O ben şoka girdim 10 lahmacun dediğinde hala kendime gelemedim nasil yemiş yaa :KK70::KK70: çok kilolu zaten görsen dana gibi. Ölse var ya taşıyamazlar tabutu 8-10 kisi:KK70:

Iyi de nevosum en düşük seviyede de olmaz ki. Gecen yaz zatürre olacakti nerdeyse. neyse işimi kolaylastiriyo benim,100 tlm cepte kalir:KK70:
Ayyyy yeter :KK70:
Allah yardımcın olsun:KK19:

Offff cidden sorunlu bir kadın hemen icabına bakmak lazım :KK70::KK70:

İlişkimiz çok seviyeli bozmayalım:KK45::KK70:

Benden uzak olsun dyon yani :KK70:

Ona ne şüpheeee :KK70:

Çarşamba gelmezsem bilinki metris cezaevinde olacağım don neyim yollayın bana sarmada olsun :KK70::KK70::KK70:

Offff cidden sorunlu bir kadın hemen icabına bakmak lazım :KK70::KK70:

Benden uzak olsun dyon yani :KK70:

Çarşamba gelmezsem bilinki metris cezaevinde olacağım don neyim yollayın bana sarmada olsun :KK70::KK70::KK70:
Valla sonunda.kiyicam herhalde 100 tlyeo olcak :KK70::KK70:

Ablam metris annemlerin evine yakin sana içli köfte de getiririm :KK60::KK70:

IMG-20150522-WA0002.jpg

X