Yarışma Dünya Mutfağı Oylaması

En Başarılı Bulduğunuz Dünya Mutfağı Tarifi?

• Ankete Katılan
    185
  • Anket Kapalı .
Düzensiz beslenme mi:KK12: ben çok düzenli besleniyorum taaammm miiii:63: ayrica çok hareketli bi hayatim var,kim demiş hareketsizim diye:KK47: aksama kadar ayakta durmaktan ayak kaslarim iltihaplandi:KK57:
Yok düzensiz beslenmek derken işlerin yoğun olduğu için ne zaman işin biterse o zaman yemek yiyorsundur:oops:O hareket sayılmaz vücut ona alışmıştır:KK45:Bizde evde tüm gün temizlik yapıyoruz ama pek işe yaramıyor:KK47:

Yok düzensiz beslenmek derken işlerin yoğun olduğu için ne zaman işin biterse o zaman yemek yiyorsundur:oops:O hareket sayılmaz vücut ona alışmıştır:KK45:Bizde evde tüm gün temizlik yapıyoruz ama pek işe yaramıyor:KK47:
Iftira atma bana nevos :KK70: yok ya zaten 2 ogün yiyorum aksam 6 dan sonra bişey yemiyorum. Ekmek,tuz yok hayatimda. Hormon bozukluğundan ışte nevos benmki:KK51: spor da yapıyorum amakar etmiyo. Şeker hastası olmaktan çok korkuyorum. Pko hastaları genelde şeker hastası eğilimli olur. Tahlillerimde pek temiz çıkmadı maalesef,amcam da şeker hastası. Doktorum risk grubundasin dedi:KK51:

Iftira atma bana nevos :KK70: yok ya zaten 2 ogün yiyorum aksam 6 dan sonra bişey yemiyorum. Ekmek,tuz yok hayatimda. Hormon bozukluğundan ışte nevos benmki:KK51: spor da yapıyorum amakar etmiyo. Şeker hastası olmaktan çok korkuyorum. Pko hastaları genelde şeker hastası eğilimli olur. Tahlillerimde pek temiz çıkmadı maalesef,amcam da şeker hastası. Doktorum risk grubundasin dedi:KK51:
Ben o zaman sansli gruptanmisim :nazar: inşallah bisi olmaz canim :KK19:

İftira mı:eek:
O zaman az yediğin için kilo veremiyorsun:-)
Evet canım hormon bozuklukları kilo yapıyor:KK51:Kullanılan ilaçlarda yapıyor:KK12:
Belli olmaz canım:KK19:Bende de Pko vardı:KK47:Annemde şeker hastası:KK14:Ama gebelikte yapılan testlerde şeker hastası olmazsın demişti doktor:KK58:
Umarım seninde çıkmaz:KK19:Kilo en büyük düşman zaten:KK47:

İftira mı:eek:
O zaman az yediğin için kilo veremiyorsun:-)
Evet canım hormon bozuklukları kilo yapıyor:KK51:Kullanılan ilaçlarda yapıyor:KK12:
Belli olmaz canım:KK19:Bende de Pko vardı:KK47:Annemde şeker hastası:KK14:Ama gebelikte yapılan testlerde şeker hastası olmazsın demişti doktor:KK58:
Umarım seninde çıkmaz:KK19:Kilo en büyük düşman zaten:KK47:
Illa çamur atican bana yanii :KK70: öyle tabii en büyük düşman kilolar. Ipin ucu kaçtı mı toparlanmaz. Bende kaçırmak istemiyorum :KK51:

Illa çamur atican bana yanii :KK70: öyle tabii en büyük düşman kilolar. Ipin ucu kaçtı mı toparlanmaz. Bende kaçırmak istemiyorum :KK51:
Sana çamur atmazsam olmaz:KK59::KK70:
Yaz geldi sebzeler çoğaldı :kk77:daha hareketli olacağımız için veririz kiloları:21:
Hemşom kategorinin sonuna yaklaşıyoruz bizim tarif ne zaman geleceko_O:KK70:

Begenmedim:63:

Anladim ki hiç kimse,hic kimse sen değilllll:cry:

Ayyyy maşallah maşallahhhhhh:KK68: catlatma ignesi için mı çağırdı ne için gidiceksin

Ben balkonda oturmayi sevmiyorum canm yaa,sıkılıyorum:KK51: zaten sıcakta klimanin olmadığı odaya dahi girmiyorm ben:KK70:
Aynen ama biziM minnak varya onu herzaman klima olan yerde tutamamam kuzum
["EnHarbiKiz, post: 41019321, member: 367618"]Insallah kuzum benim:KK60:[/QUOTE]
:KK60:
Tabi canım her bakımdan yararlı olur:KK60:
ole olur inşallah:KK19:

Sana çamur atmazsam olmaz:KK59::KK70:
Yaz geldi sebzeler çoğaldı :kk77:daha hareketli olacağımız için veririz kiloları:21:
Hemşom kategorinin sonuna yaklaşıyoruz bizim tarif ne zaman geleceko_O:KK70:
Hain nevos :KK70: ramazandan umutluyum bendee:rolleyes:

ruh-halim_663056.jpg

X