Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

selam kızlar. pek çok mevzu var ama yazmam çok zor. kedim klavyeye sardırdı bugün. üstünde yatamak istiyor. şimdi de onunla mücadele ederek yazıyorum. saçma bir şişlik ve iştah artışı var 2 gündür. 2 gündür sp yaptım. o yüzden 2 gün p ypacağım. biraz sıkılayıp perşembe günü bildirime, önceli sabah gördüğüm kiloyla gelebilmeyi umuyorum, hatta daha azıyla. (69.3)
yıllardır ilk defa kendime birşeyler dikiyorum. yakışmıyor diye boşa emek verip yapmıyordum. şimdi onu bitirmeye gidiyorum. diğer kedim de dikiş makinasıyla kavga ediyor. tıslıyor falan... bakalım nasıl başaracağım.

anammm 3 çocukmu maşallahh sanaa ben 2. ye bile hala çok korkarak bakıyorum sen 3.yüde patlatmışsın alkışlıyorum seni

Sakin sakinnnnnnnn

3 çocuğun mu varrrrr, hay maşallah kaç yaşındasın çocukların kaç yaşında
ilk çocuktan sonra bir daha yapmam demiş miydin

Canım su içiyor musun? ben ev işlerine daldığımda çok az su içiyorum ve bu bana + olarak geri dönüyor, eğer sen de az su içtiysen şimdi ödem atan çaylardan iç ve bol su

kızlar sanırım yanlıs anlasıldım 3 gundur sadece 300 gram fazla cıkmıorum.hergun 300 gram fazla cıkıorum yanı 3 gunde 900 gram yapıor nerdeyse 1 kilo hiç kacamak yapmadıgım halde 3 gunde yaklasık 1 kilo fazla cıkmam sinirimiz bozdu yoksa sadece 300 gr olsa sallamıcam. ama medesamın dediği gibi,bikaç inip cıkınca değişik gösterdi bide martta almıstım taa tartıyı,,bugun yeni pil alıp denicem bide.rachelfinecim işe dalınca aksine daha cok susuorum,daha cok içiorum suu..haydi ben tekrar kaçar kakılmıştırr benim adımmm,her yeri siler süpürümmmm moduna

yoook kiiiiiiizzzzzzz nerde bende tum marketi gezdim millet bana bakiyor proteinli ne varsa inceledim ya seker yuksek yada yag var unsuz zaten olmaz en son kokladim kokladim birakdim yalniz koklarken raki duzen cocuk bana bakiyordugozumden kacmadi diyet kola alip cikdim yalniz kizlar esim cok yiyorsun deyince cildirirdim ama dogruymus ya 4 gundur buzdolabindaki pasta borek kurabiyeler oylece duruyo ben diyette olmasam onlar 2 yada 3 gunde sifirlanirdi:113:sonrada ya ben yimiyorum ama aliyorum derdimtum kilolularda oyle su icsek yariyo suc bizimmi yani

sağol canım şu an daha iyi
sen veririsin 4 kiloyu da ben zaten hedefi geçtiğim için iyice zorluyor heralde
ama haftaya çok sinsi planlarım varr,kesinlikle kırıcam bacağını

vayyyyy çok ağır yaptırım ama ben varım.kendim için ekerim ama sizin için ekmem vallahi
bu arada ipektoşum sana da helal olsun vallaa,burda koca koca diye yırtınıyoz,allahın sünger bobunun kahrını çekiyoz,3 tane abin var da hiç demiyon dimi şunlardan birini yapiiim arkadaşıma diye
buraya kadarmış kuzu,alcağın olsun

her tartıldığında farklı çıkıyorsa kesin bozulmuş,ohhh rahatla hadi bak tartının pili bitmiş ondanmış canım
ayy hem face'ten de baktım senin resimlere geçen gün,valla dely de sen de zaten bir deri bir kemik kalmışınız,kiloluyum göbekliyim demeyin artık heeee psikolojim bozuluyor vallahiiiiiii

Sakin sakinnnnnnnn

3 çocuğun mu varrrrr, hay maşallah kaç yaşındasın çocukların kaç yaşında
ilk çocuktan sonra bir daha yapmam demiş miydin

29 yasindayim canim ilk 10 yasinda 2.numara 7 sonuncuda 20 aylik ilk cocukdan sonra demezmiyim ilk cocuk dogdugu gun esimi dovcekdim nirdeyse hastanede senin yuzunden cocuk istedin diye yirttim heryeri birdaha cocuk istemiyorum diye ama 2. cok istedik 3.numara kazaya sonucu oldu cok tatli oldu hayatimda basima gelen en guzel varlik onlar onlarsiz hayatin hic anlami bile yokmus bazen bunler benimmi diyorum 3.de farkli birbirinden esmer kumral sarisin ama en acisida 3 sezeryan ve gitmeyen kilolar onlarida verdimmi hatta daha zevkli olcak

Selam, umarım herşey yolundadır

benim de bir dönem kedim vardı, ismi de fındık tı ama birlikteliğimiz çok uzun sürmedi zira kaka yaptıktan sonra kendini temizlemiyordu, ben de kumuna her gidişinde poposunu ayaklarını falan siliyordum, zavallım tuvalete gitmeye korkar oldu sonra yollarımızı ayırdık
benimde yıllardır kendime birşeyler dikme hayalim vardır ama ne dikiş dikmeyi bilirim ne kalıp çıkarmayı

Allah bağışlasın hepsini size, sizi de onlara Ben de 29 yaşındayım, 17 aylık bebem var hala 2. çocuğu düşünmüyorum, bazen düşünüyorum ama uzun sürmüyor

inşallah ben de düşünürüm ilerde bir gün

ne kadar güzel kazaya nasıl tepki verdin bende çok korkuyorum kazaya kurban gidersem diye ama zayıf hamile olmak çok istiyorum bi zayıflayım Allahın izniyle o zaman belki düşünebiliriz:)
aynen walla gözüm korkuyo hem çalışıp hem çocuk hem ev gerçekten çok zor çokkkk

selam kızlar nasılsınız
ben orta şekerliyim hem meslektaşım hem kuzenlerimin teyzesini kaybettik pazar günü
her ölüm erken ve kötü
evlerden uzak olsun
cenaze evine gitmek bile insanın enerjisini emiyor
işler güçler kendi halinde ama bu ayın rutin işleri ayın 20 sine kadar falan sarkıyor o yorucu oldu biraz ama yapacak birşey yok , yeterki iş olsun biz yorulalım
okuyorum sizleri ama keyfim yok yazamıyorum hemde daha 70 altına düşemedim güncellememi o zaman yapacaktım ya yapamıyorum
ne dirençli kilolarmış ne bünyeymiş
gerçi bende sıkmıyorum kendimi rahat davranıyorum ama yapacak birşey yok o kadar tembelimki sizin burada yazdıklarınızı tarifleri ve okuyorum ay ne güzeller diyorum ve geçiyorum ( valla olaki bir hata yapıp evlensem , adamın yerinde olsam 3 günde boşarım beni . temizlikle aram çok iyi ama mutfakla hiç yok 20-25 yaş arası severdim mutfağı ama gitti o hevesler ya 35 sadece yiyiciyim :)))) bana gastronomi vs okumuş mutfağı seven biri lazım . (aman diyim bu arada lafımı geri alıyım vakti saatine denek gelir olacağı tutar aman) genel olarak durumlar böyle dertleşeyim istedim birazcık
görüşürüz hepimize bol eksili günler kızlar

merhabalar,

evdeyim. oğluş okula başladı. bu hafta da izinliyim. evde olmak güzelmiş.

dün sabah tartıldığımda 103.1 görmüştüm, bu sabah ise 102.2 gördüm. tartıda bir bozukluk mu var acaba? pazar sabahı ise 102.4 görmüştüm. ne oluyor anlamıyorum.

diyetimi hiç bozmadım. ama sporumu aksatıyorum.

rachelfine ileride sen istemesen bile bebegin soyle 3 yada 4 yasina gelsin nasil kardes istiyor benim kizimda cok konusmasdi ama krese gider gelir aglardi benim oynayacak kardesim yok diye babasiyla oyle uzulurduk ki birgun ici parcalanircasina agladi ogun karar verdik simdi birbirlerini acayip koruyorlar isin enterasan yani ikisi ayni yalani soyleyip bide savunuyorlar birbirlerini toz kondurmuyorlar kizlar cocuk dogurmakla olmuyor inanki biz esimle cok egitim aldik cocuk uzerine ne kurslar yaptik hatta gulenler bile olmustu cocuk buyutmede ne var diye simdi aktivetilerden tut derslerine kadar oglumun babasi kiziminda ben ilgileniyorum anam ben sansliyim kizim hic itiraz etmez derse odaklanir oglumun ders esnasinda cisiiiiiiiii cok geliryoksa cocugun evdeki ogretmenindenmi kaynaklaniyor bilmem yani

Canım inanki bazen tekrar çalışmaya mı başlasam diye düşünüyorum, en azından 6-7 saat popomun üzerine oturur dinlenirim, çalışmak benim için tatil gibi birşey şu an Ama kıyamıyorum, bırakamıyorum, ben 3 yaşımdan beri bakıcıyla büyüdüm, çok gerekmedikçe de en az 5 yaşına kadar dışarda çalışmayı düşünmüyorum, belki evde defter tutmaya başlarım seneye falan.

aman benimkiler pek titiz. günün yarısını temizlikle geçiriyorlar. çok da atlılar ama bir iş yapmak zor onlarla.
dikiş çok zevkli bir iş. hele de herkesle aynı şeyleri giymekten kurtulmak harika birşey. şimdi benim bu elbisemin bir eşi daha olmayacak . aslında kurslar falan çok yaygın, öğrenmek kolay artık. ama tabi küçük çocuğun var, senin için gitmek mümkün olmaz sanırım.

canım valla bakabildiin kadar bak çok doğru diosun benimde imkanım olsaydı yeminle diorumki kızıma ben bakardım annem rahatsız mesela şimdi babamla hastaneye gidiyolar yanlarında kzıımda sefil oluyolar bu ara çok izin aldım diye alamıyorumda poff çok zor walla bide evde olunca gerçekten daha çok yoruluyo insan

gulay canim dusunuyorsan cok erteleme bak benim aile dr var turk adam para mal hirsiyla diyor cocuk yapmamislar kari koca kendileri soyluyor sonra yatlar katlar luks otomobiller cocuk yapalim demisler yas olmus 50 ben nezaman cocuklar hasta olsa gitsem hep derler su mallarin yarisini sana verelimde su guzelliklerde bir tanesini bize ver bayiliyorlar benim bocuklerime bende hemen derim yatlar katlar sizin olsun saclarinin telini bile vermem gercekden cok uzuluyorlar ot gibi bunca yil diyorlar sakin kizlar ertelemeyin hayatta isteklerinizi bak kac tane diplama var ama evde oturup onlara bakiyorum simdilik degdi ama

canım başınız sağolsun,Allah rahmet eylesin
tembellik yapma sende,valla çok kolay tarifler 5 dakikada yapıp atarsın fırına nolcak ki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…