Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

Günaydın canlarım,
Anne daha iyi çok şükür.Sizi de öylecene terkeylemek zorunda kaldım dün :KK50:
Neyse bu sabah 72.2 gördüm,neden tartım 2 ileri 1 geri gidiyor anlayabilmiş değilim.benim ederim bu heralde,daha fazla kilo gitmeyecek heralde.ne kadar zamandır bu kısırdöngüdeyim hatırlamıyorum ama inat ettim ne yapıp edip görücem o 69'u çok istiyorummmm :KK16:
ben hiç yumruk ve beyaz gün yapmadım,o kozlarımı hep sona saklamıştım.1 hafta daha bakiim,baktım inmiyor tartı o zaman da onları denerim.:KK52:
en sonunda dün callen'a başladım.önce cd seyrettim,amannnn ne var ki be çok basitmiş bunlar dedim.
sonra başladım,daha kolları yana doğru esnetme hareketlerinde kolum koptu :KK1:
ama ilk güne göre başarılıydım diyebilirim,en azından her hareketi yaptım,kaslarımın ağrıdığını acıdığını hissettim ki bu iyi bişey.bitttiğinde de bacaklarım titriyordu :KK9:
keşke bir ölçüm tartım yaptırsaydım da bakaydım işe yarayacak mı diye.ama ipektoşum da dahil herkes yarıyor diyorsa yarıyordur.
haa hiç bişey olmasa hareket işte,ne zararı var dimi ama :KK34:
neyse ben şimdi çalışayım biraz,dün bütün işleri bırakıp çıktım.sonra yine gelirim,öpüyorum hepiniziii :KK54:

Günaydın kızllaaarrr... :KK3:

Kalan 2 kilo, Callan 1 :KK34: :KK1::KK37: Dün Super Callanımı yaptım. Valla onu her gün yapsam, emin oldum ki, düz bir karnım, ince bacaklarım ve basensiz bir vücudum olur :KK12: :)) Karın hareketlerini ve bacak hareketlerini nerdeyse 3 katına çıkarmış Callan teyzem. Bitmiyo da bitmiyo :100: :emir_bebek: Gerçekten çok etkili hareketler, tek dert işte her gün yapacak birini bulmak :S :KK1: O da ben oluyorum heralde :) Yani bizler :KK66:

ekim34 evet canim sorma ramazanda heryil ya verirdim 3yada 4 kilo yada ayni kalirdim bu yil ani fitnesse birakdim ustune dogum kilolarinida cabuk vermistim oda vardi alisimda bir o kadar cabuk oldu neyse bunda kararliyim kizlar inanin yoruldum artik al verlerden en kotusude dukan kitapi almaya gittim turk kitapciya orda orta yaslarda bir bey vardi elinde pide vardi zorla vermeye ugrasiyor istemiyorum bir israr gorseniz en sonunda dediki al cocugum sen istemesen bile bebis ister hangi bebis dedim yanimda cocuklarimda yoktu karnimi isaret etti kaslariyla bide cinsiyeti bellimi :KK20:dedi :KK43:cok zoruma gitti gorsun kim hamile :KK35:delu bir vereyim kilolari :KK14:ordan inadina gecicem ahanda yaziyom buraya ona inat:KK36:
Vay uyuz adaaammmm!!! Öyle denir mi ya bilip bilmeden. İşgüzarın tekiymiş o, boşver sen! Ya da inadına düşün düşün de, gaza gel :KK66: Benim bi arkadaşım geçen sene bana, "aa senin bacakların çok kalın benimkine göre.." falan gibi bişeyler demişti. Sevdiğim de biri ama, o an bi değişik demişti yani sanki. Ya da ben alıngan olduğum için, bilmiyorum.. Hırs yaptım ben de. Bu sene ben onun yanında inceciğim, o da kilo aldı.. Yani onun kilo almasına sevinmedim, hatta zayıflatmaya çalışıyorum onu ama; ne olacağım demeli yani.. Şimdi de diyo ki: sen benim geçen seneki halime geldin, ben senin :KK66: Arkamdan konuşanlar da varsa, hepsi ağzını kapamıştır sanırım :KK66:

KIZLARRRRR başıma korkunç bişey geldi.... işyerindeyim şimdi de dukan amcanın sayfasından baktım güçlendirmeye ne zaman başlamalıyım diye... 2 ekim gözüküoooo:KK43: ama ben 3 gündür güçlendirme yapıyorum.. napacam şimdi? moralim çok bozuldu. gitti mi benim dukan diyetim. eyvahlar olsunnn. yoksa seyirden kaldığım yerden devam mı etmeliyim... ama şöyle de birşey var canlarım şimdi benim hedef kiloma 1.8kg kaldı ben; ben 2 ekime kadar seyir yaparsam hedef kilomdan daha aşağı inerim:):) (buda pek fena olmaz hani ama) napacam ben şimdi içim karardı... afakanlar bastı yardım edin bacılarımmmm:)
:)) İlahiii hihihi :KK1: Olur mu hiç öyle şey..! Kendini iyi hissettiğin kiloya düştüğün gibi, güçlendirmeye geçebilirsin :KK66: Dukan sadece örnek olsun diye belirliyor o kiloları ve süreleri.. Önemli olan senin kaç kilo olmak istediğin.. Hem güçlendirmeyi de ciddi yaparsan, ki sanıyorum yapıyorsundur :KK34: yavaş da olsa yine zayıflarsın :KK66: Endişe etme :) Afaganları da kov :)

prenssevgilisi bugün okuyabildim geçmişi, başın sağolsun...
medesa öncelikle geçmiş olsun

bütün sayfaları okudum, tüm haberleri öğrendim:KK1: ve veeee ben bugün atandımmmmmmm :KK35: :KK36: :KK76: :KK33: mebin sitesi sabahtan beri pc başında bekletmekten çıldırtsa da, bitti tüm kabusss :KK53: :KK37: valla çocuk gibiydim bugün :KK52: yarın iş başı, dukana da tam gaz devamm....bu arada super callana başlayacağım bugün, totonun acilen gitmesi gerekiyor :KK1:
Geçmiş olsun canım :)) Tebrik ederim :) Ama senin puanın da çok yüksekti zaten di mi :KK66: Aferin be sanaaa :KK9::KK9: İstediğin yere atandın mı bari..? Lise öğretmeni mi oldun şimdi seeenn :) Vayy! Yaşın kaç canım? Çıtır lise öğretmeni olcan demek :KK1: Maşallaahhh :nazar: Darısı diğer isteyenlerin başına..

çakallarrr siziii... nan oolum ben diyom ki 75 olmuşum iple ekiyom perşembeyi (ilaçlar bitsin deyü)) siz diyonuz afferim mafferim :KK9:otomatik pilotgillerr :KK23::))
...............
...........
........((aylaaarr önce ettiğim çağrı da ayrıca geçerlidir,, kocakarı soğukları gelmeden gelin gari bize de :KK66:):KK56::KK3:

:KK1::KK1: Niye öyle diyon bee :)) Daha çoktun amaaa... Tickerına az kalmış :)) Ondan öyle dedim beeennn :KK1::KK9:

Gelelim geleliimmmm :KK52::KK55:

hüüü......... :KK25:
Eneee :) :KK1: Sen niye ağlıyon be gülüm.. Ben niye gülüyom pekü :KK70: çok sevimli ağlıyon da ondan :))

Son düzenleme:
Günaydın kızlar,

Hepimiz için güzel bir gün olsun inşallah.

Bugün çok yoğun olacağım, öğşeden sonra gelir rapor veririm ama :))

Medesam anneciğinin iyi olmasına sevindim, callen yapmana da :) daha detaylı bir anlatım bekliyorum ama şu pelvis hareketleriyle ilgili :)

Neslim ya, öldürdün beni gülmekten, dely de öyle anlamış ama baksana :KK17: ama hakikaten otomatik pilota bağlamışız yalnız:KK1:

Veeee ipektoşum callen imi dün gece yapamadım regl oldum çoook sancım vardı ama ne yaptım sana verdiğim sözü tutmak için zaten uyuyamıyordum sancıdan 6 da kalktım sabah yaptım :) :emir_bebek:

Şimdilik hepinizi öpüyorum kızlar veee kucaklıyorum
grouphugg.gif
yine gelirim. :KK54:

Günaydın canlarım,
Neyse bu sabah 72.2 gördüm,neden tartım 2 ileri 1 geri gidiyor anlayabilmiş değilim.benim ederim bu heralde,daha fazla kilo gitmeyecek heralde.ne kadar zamandır bu kısırdöngüdeyim hatırlamıyorum ama inat ettim ne yapıp edip görücem o 69'u çok istiyorummmm :KK16:
ben hiç yumruk ve beyaz gün yapmadım,o kozlarımı hep sona saklamıştım.1 hafta daha bakiim,baktım inmiyor tartı o zaman da onları denerim.:KK52:
en sonunda dün callen'a başladım.önce cd seyrettim,amannnn ne var ki be çok basitmiş bunlar dedim.
ama ilk güne göre başarılıydım diyebilirim,en azından her hareketi yaptım,kaslarımın ağrıdığını acıdığını hissettim ki bu iyi bişey.bitttiğinde de bacaklarım titriyordu :KK9:
keşke bir ölçüm tartım yaptırsaydım da bakaydım işe yarayacak mı diye.ama ipektoşum da dahil herkes yarıyor diyorsa yarıyordur.
neyse ben şimdi çalışayım biraz,dün bütün işleri bırakıp çıktım.sonra yine gelirim,öpüyorum hepiniziii :KK54:
Günaydın canım, kolay gelsin.. Annenin iyi olmasına sevindim..

Göreceksin canım 69'u da, merak etmee :KK66: Kurtulamaz senden.. :KK4:

Ben de yaptım Callan'ımı ben deee :KK52: Ekim de sabah yapmış :KK66: Aferin bizeee... :KK9: Olsun canım, 1 günden bişey olmaz. Yarın ölç bence :KK34: Ben geçen Cuma ölçtüm biçtim kendimi :KK66:

Günaydım Ekim :) Kolay geleee.....

bende de aynı. üstelik bugün öküzcük gibi yedim. dukana uygun şeyler ama çok fazla. 2 günlük kepek hakkımı da yedim. içinde süttozu olan kekimi de. bir sürü de yemek. üstelik bi de şeftali yedim, üstüne su içtim. bağarsakları çalıştırsın diye. mest çayı da içrtim. nefes almakta zorlanıyorum. yarın ve öbürgün tartılmak yok. protein yapayım da perşembeye kadar gitsin fazlalıklar.

dukana uygun olduktan sonra sorun yokkii. :KK34:

ben ne yaptım pekiii!! çipura/çupra (for medesa) :) aldıydım akşam için ve fakat pişirme poşetinde geriatrik mama gibin oluyodu deyü, çıkarttım fırınımı terasa, açtım ızgara modunda.. altta tepsi ortada ızgarası.. dizdim balıkları bi güzel.. ohhh 40 dakika altlı üstlü çıtır çıtır pişiriverdim.. Yağmur olmadığı sürece ben artık çakma mangalcıyım bre dostlar!! ((aylaaarr önce ettiğim çağrı da ayrıca geçerlidir,, kocakarı soğukları gelmeden gelin gari bize de :KK66:):KK56::KK3:

ben gelirim valla. yakınızda zaten. ama gelirsem 2,5 kişi gelirim..yada sen bize gel..:KK19::KK19:

Kahvaltımı yaptım, 1 dilim hindi füme, yağsız tavada 2 yumurta, beyaz peynir, lor peyniri veee dombul acı biber turşusu :KK9::KK9::KK9:
Callan diyosunuz ya içi gidiyo benim :KK50::KK50: çok sevdim ben onu, zevkliymiş ama tam başladım bir sürü aksilik oldu devam edemedim, eşim sabah ankaraya gitti, 2 gün bekarım :KK1: en iyisi kış hazırlıklarına ara verip dinleneyim ben akşam da callen yapayım, kendime bakayım :KK76::KK76::KK76:

Tünaydııınnn.. selamsız sabahsız daldım. Günaydına yetısemedım barı tunaydın dıyeyım…

kızlar tavsıyelerınızı aynen uyguladım.. ızgarayı bıraz fazla kacırsamda ama uydummu uydum.. sabah 92,0 kg çıktım. – 500 gr ama bu zaten artımın eksısı herzamankı gıbı.. gerçek eksı degıl yanı..
Eşım balığı abartmış bıraz. 1 adet(500 gr) çipura 1kg hamsı ve 1 kg ıstavrıt ızgara sıparıs etmıs. E evde 3 kişi olunca cok olmuş oldu. Bızde yedıkce yedıkkk.. o ka para verdık yemezsek olmaz dımı ama..
dun evlılık yıldonumumuzdu buarada.

kaçgundur kabızım. Dun Tilaks içtim ama bu saat oldu hala tık yok. Artımın sebebı buda olabılır aslında. Neyse işte öyle..

sabah hındı fumelı tos eşliğinde şekersiz çay içtim. Hergun hındı füme yıyorum ama bıtsın dıye yoksa bozulacak. Bıtınce uzun bı sure almam zaten..

üstüne poşet yeşilçay içtim. Sabah berı henüz yarım lt su ıcmısım.bide 1 adet tatlandırıcılı sekersız nanelı sakız attım ağzıma. Şeker isteğimide kesiyor hem. Bakın ağzıma gıren herşeyi yazıyorum. Bilin diyee..

Medesaaa!!

Bi de ben senin tarifinden yaptım dün :KK66: Yemeğim pişerken 10 dakkada aradan çıkardım. Yani bütün planladıklarımı yapmış oldum :KK66: Ben de vişne aroması yoktu ama; karamel aroması, tahin aroması :p ve vanilya aroması kattım :) Kakaosunu da fazla koydum biraz :KK66: Karman çorban bişi oldu. Muffin kaplarında yaptım. 6'lı kabım var diye 6'ya böldüm ama daha fazla da bölünebilirmiş çünkü kocemaan kabardı :)) Hatta üstten uç bile vermiş kabarmış da :p :KK37: Lorsuz da olurmuş aslında, bana tatlıda lor biraz tuhaf geliyo da :S ama güzel oldu yani. Tadı da unlusu kadar mükemmel olmasa da :) Dukan usulü yapılan şeylere göre gayet top kek tadında :KK66:) Her parçayı 2'ye böldüm bi de. 1 tanesini 1 seferde yemek çok gelir bana çünkü :) büyük oldu :nazar::KK1: Hatta yaparken düşündüm, süt ilave edip, kepeksiz halini krem vanilya gibi fırına direk öyle verip de bile yiyebiliriz bence :KK66: Tarifine sağlık cicim :)) :KK54:

Tünaydııınnn.. selamsız sabahsız daldım. Günaydına yetısemedım barı tunaydın dıyeyım…

kızlar tavsıyelerınızı aynen uyguladım.. ızgarayı bıraz fazla kacırsamda ama uydummu uydum.. sabah 92,0 kg çıktım. – 500 gr ama bu zaten artımın eksısı herzamankı gıbı.. gerçek eksı degıl yanı..
Eşım balığı abartmış bıraz. 1 adet(500 gr) çipura 1kg hamsı ve 1 kg ıstavrıt ızgara sıparıs etmıs. E evde 3 kişi olunca cok olmuş oldu. Bızde yedıkce yedıkkk.. o ka para verdık yemezsek olmaz dımı ama..

kaçgundur kabızım. Dun Tilaks içtim ama bu saat oldu hala tık yok. Artımın sebebı buda olabılır aslında. Neyse işte öyle..

sabah hındı fumelı tos eşliğinde şekersiz çay içtim. Hergun hındı füme yıyorum ama bıtsın dıye yoksa bozulacak. Bıtınce uzun bı sure almam zaten..

üstüne poşet yeşilçay içtim. Sabah berı henüz yarım lt su ıcmısım.bide 1 adet tatlandırıcılı sekersız nanelı sakız attım ağzıma. Şeker isteğimide kesiyor hem. Bakın ağzıma gıren herşeyi yazıyorum. Bilin diyee..
:KK1::KK1: Afiyet olsun.. Böyle böyle gidecek işte canım :KK66:
Tabi ki artının büyük bi sebebi odur.. En az 1-2 kilo hihiih:KK1: ve Allah nice yıllar göstersin sağlıkla mutlulukla inşallah.. :KK16:

kızlarrrr mrblarr herkeseee..bugun yarın derken sonunda yarın annemler gelior we ben 3 gundur ewi cam,kapı,incik cıncık doktum derken temizlikten geberdim halada bitmedi ama bugün ögleden sonraya biteceğini umuorum artk ziraaa cnm cıktı.bu nedenle buraya cok ugrayamıorum,sıze hemen bi soru sorup çıkcam,,pls bilenler bi el atıp cvplasın :KK1: bu dijital tartılar pilinin bitmesine yakın eksik gosterior onu sizlerden duymustum ama fazla gosterme durumlarıda oluyor mu?cunku 3 gundur hergun kurulu saat gibi 300 gram fazla cıkıorum tartıda :KK33: ayy bide hiç kacamak yapmadım yapsam zoruma gitmicek ama gayet uyuyorum,bide buzlukta uzun suredır bekleyen 3 tane balık wardı artk bitsinler iyice bayatlamadan dedim 3 gundur aksam yemeklerinde balık yiorum bide.aklıma bi bu geldi,bide yulaf kepegını 3 gundur yatmadan önce süte karıstırıp içtim,acaba gec saatte bişi yemiş weya içmiş oldugum için mi yaramadı bana merak ediorum.off yaaa amaaa niden niden durduk yerde fazla cıkmak şimdii :2::2: bilenler bi cvp werirse sewinirim.haydin ben köle isaura modunda temizliğe dewammmm..dinlenme molasında cvplarınızı okumaktan müteşekkir (umarım dogru yazdım:KK1:) olacagım..öpüldünüzzzz....

Günaydin Kuzucukuklarimmmmmmm:21::21::21::21::21:

dün atak baslayayim dedim ama pekte atak olmadi söyleki....tatilden yeni geldim heryer kapaliydi pazar gnü alisveris yapamadim evdede hic birsey kalmamis yalan oldu atak aksama kadar ac kalinca ablamda yemek zorunda kaldim neyse dedim hic birsey yemeyerek atak olmaz zaten alisverisimi yaptim bugün start verdim:KK55::KK55::KK55::KK55:

rachelfine kizz ucmussun sen bi bekle beni yahuuuuu catladi göbeim sana yetiseyim derken:KK9:

medesa annecinin iyi olmasina sevindim tatlimmmm:KK19: bencede bi hafta sonra yumruk zamani
hemde tam zamani

ay atakimin ilk günü gecenlerde birisi yazmisti iki kez dukana baslama sansi var diye ben ara verdim diye iki haftalik bu ikinci sansimmi simdi:KK5:

kızlarrrr mrblarr herkeseee..bugun yarın derken sonunda yarın annemler gelior we ben 3 gundur ewi cam,kapı,incik cıncık doktum derken temizlikten geberdim halada bitmedi ama bugün ögleden sonraya biteceğini umuorum artk ziraaa cnm cıktı.bu nedenle buraya cok ugrayamıorum,sıze hemen bi soru sorup çıkcam,,pls bilenler bi el atıp cvplasın :KK1: bu dijital tartılar pilinin bitmesine yakın eksik gosterior onu sizlerden duymustum ama fazla gosterme durumlarıda oluyor mu?cunku 3 gundur hergun kurulu saat gibi 300 gram fazla cıkıorum tartıda :KK33: ayy bide hiç kacamak yapmadım yapsam zoruma gitmicek ama gayet uyuyorum,bide buzlukta uzun suredır bekleyen 3 tane balık wardı artk bitsinler iyice bayatlamadan dedim 3 gundur aksam yemeklerinde balık yiorum bide.aklıma bi bu geldi,bide yulaf kepegını 3 gundur yatmadan önce süte karıstırıp içtim,acaba gec saatte bişi yemiş weya içmiş oldugum için mi yaramadı bana merak ediorum.off yaaa amaaa niden niden durduk yerde fazla cıkmak şimdii :2::2: bilenler bi cvp werirse sewinirim.haydin ben köle isaura modunda temizliğe dewammmm..dinlenme molasında cvplarınızı okumaktan müteşekkir (umarım dogru yazdım:KK1:) olacagım..öpüldünüzzzz....

Canım su içiyor musun? ben ev işlerine daldığımda çok az su içiyorum ve bu bana + olarak geri dönüyor, eğer sen de az su içtiysen şimdi ödem atan çaylardan iç ve bol su :KK34:

dün atak baslayayim dedim ama pekte atak olmadi söyleki....tatilden yeni geldim heryer kapaliydi pazar gnü alisveris yapamadim evdede hic birsey kalmamis yalan oldu atak aksama kadar ac kalinca ablamda yemek zorunda kaldim neyse dedim hic birsey yemeyerek atak olmaz zaten alisverisimi yaptim bugün start verdim:KK55::KK55::KK55::KK55:

rachelfine kizz ucmussun sen bi bekle beni yahuuuuu catladi göbeim sana yetiseyim derken:KK9:

medesa annecinin iyi olmasina sevindim tatlimmmm:KK19: bencede bi hafta sonra yumruk zamani
hemde tam zamani

ay atakimin ilk günü gecenlerde birisi yazmisti iki kez dukana baslama sansi var diye ben ara verdim diye iki haftalik bu ikinci sansimmi simdi:KK5:

Canım ben 68.8 oldum geçen gün ama bu arada tempo değişti, işler güçler derken suyu çok azalttım ve dün de diyet dışı beslendim, arada çok kaçamağım oldu benim onlar olmasaydı şu an güçlendirmeye geçmiş olurdum, sanırım medesa gibi benim de rutin dışı ekstra birşeyler denemem lazım artık, şunun şurasında kaç kilo kaldı gitsin şunlar da güçlendirmeye geçeyim ya :KK43::KK43::KK43: ramazan girmeseydi araya şimdi güçlendirmeye geçmiş olacaktım ben :KK53::KK53:

Medesam anneciğine ne oldu bebem ? umarım iyidir şimdi, geçmiş olsun...

Medesaaa!!

Bi de ben senin tarifinden yaptım dün :KK66: Yemeğim pişerken 10 dakkada aradan çıkardım. Yani bütün planladıklarımı yapmış oldum :KK66: Ben de vişne aroması yoktu ama; karamel aroması, tahin aroması :p ve vanilya aroması kattım :) Kakaosunu da fazla koydum biraz :KK66: Karman çorban bişi oldu. Muffin kaplarında yaptım. 6'lı kabım var diye 6'ya böldüm ama daha fazla da bölünebilirmiş çünkü kocemaan kabardı :)) Hatta üstten uç bile vermiş kabarmış da :p :KK37: Lorsuz da olurmuş aslında, bana tatlıda lor biraz tuhaf geliyo da :S ama güzel oldu yani. Tadı da unlusu kadar mükemmel olmasa da :) Dukan usulü yapılan şeylere göre gayet top kek tadında :KK66:) Her parçayı 2'ye böldüm bi de. 1 tanesini 1 seferde yemek çok gelir bana çünkü :) büyük oldu :nazar::KK1: Hatta yaparken düşündüm, süt ilave edip, kepeksiz halini krem vanilya gibi fırına direk öyle verip de bile yiyebiliriz bence :KK66: Tarifine sağlık cicim :)) :KK54:

Ohhh ohhh ellerine sağlık, afiyet bal olsun, nasıl da güzel güzel anlatmışsın öyleee :KK1::KK1::KK1: hangi tarif o :KK56::KK56::KK56::KK56:

Son düzenleme:
Canım, ne kadar çok almışsın ramazanda ama çabuk aldıkların çabucak da gider. Bundan sonra dikkat et, kaçamak yapma, vermemen için hiçbir neden yok. :)

Şu güzel kuzucuğunu gördükçe ısırasım geliyor gülay,:KK16: iyi akşamlar canım.

ısır teyzesi :KK70:

ayy salak ben sabah kalktım güzel yumurtamı haşladım kızım kucağımda çıkarken almayı unuttum gıcık kocam az yardım etse nolar dimi ama :2: lor aldım sabah 40 kuruşluk:KK70: tadı nasıl die deneme amaçlı ama iyiki az almışım beğenmedim az peynir yedim sabah çay içtim biras biras öncede koca bi kupa yeşil çayımı içtiiiimmm
öğlene az domatis ve soğanlı ciğerim var yoğurtta var ohh mis

prenssevgilisi bugün okuyabildim geçmişi, başın sağolsun...
medesa öncelikle geçmiş olsun

bütün sayfaları okudum, tüm haberleri öğrendim:KK1: ve veeee ben bugün atandımmmmmmm :KK35: :KK36: :KK76: :KK33: mebin sitesi sabahtan beri pc başında bekletmekten çıldırtsa da, bitti tüm kabusss :KK53: :KK37: valla çocuk gibiydim bugün :KK52: yarın iş başı, dukana da tam gaz devamm....bu arada super callana başlayacağım bugün, totonun acilen gitmesi gerekiyor :KK1:

canım çoook tebrik ederim,gözün aydın :KK9:
hadi bakalım hayırlısı inşallah,bu arada teşekkür ederim :KK16:

ben de aynı durumdayım medesacım. bu yaz elbise giydim rahat rahat :-) nasıl büyük bir mutluluktur yaşamayan bilmez.

kesinlikle valla yaşamayan bilemez,pişik oldum diye az mı sünnet çocukları gibi yürüdüm be sokaklarda,hey gidi günler heyyy.aman allah bir daha yaşatmasın :emir_bebek:

geçmiş olsun kuzu

çok sağol bebişim :KK16:

ekim34 evet canim sorma ramazanda heryil ya verirdim 3yada 4 kilo yada ayni kalirdim bu yil ani fitnesse birakdim ustune dogum kilolarinida cabuk vermistim oda vardi alisimda bir o kadar cabuk oldu neyse bunda kararliyim kizlar inanin yoruldum artik al verlerden en kotusude dukan kitapi almaya gittim turk kitapciya orda orta yaslarda bir bey vardi elinde pide vardi zorla vermeye ugrasiyor istemiyorum bir israr gorseniz en sonunda dediki al cocugum sen istemesen bile bebis ister hangi bebis dedim yanimda cocuklarimda yoktu karnimi isaret etti kaslariyla bide cinsiyeti bellimi :KK20:dedi :KK43:cok zoruma gitti gorsun kim hamile :KK35:delu bir vereyim kilolari :KK14:ordan inadina gecicem ahanda yaziyom buraya ona inat:KK36:

ayyy delirmiş adam,ne kadar münasebetsiz insanlar var,sen hiççç takma kafana kuzu :KK50:

Çok sevindim canım, bu motivasyonla çok rahat devam edersin. :KK19: Ama nacizane tavsiyem ekmeği mutlaka yemelisin. Sabahları peynirle tost yaparsan şahane bir başlangıç olur güne, peyniri akan, misssss gibi, ohhh. :KK56:

pişştt kızlar olmuyor ama yiyen var yiyemeyen varr :KK56:

aferim kuzu bak gitmiş bile 500 gr :KK9:
bu arada afiyet olsun,valla ben de olsam yerdim bütün o balıkları,o kadar çokk seviyorum ki valla balina koysalar bitirmeden kalkmam sofradan o derece yani :KK9:

Medesaaa!!

afiyet olsun canımmmm :KK56:
valla güzel oldu.ama ben 6 kaba paylaştırmadım tamamını da,1 kaşıklık hakkım kadar böldüm.ben 10 kaşık yapmıştım.
6'sını muffin kabına koydum,geri kalanını da yağlı kağıda kurabiye gibi.lorsuz da olur tabi ama benimki tuzsuz tatlı lordu yani hiç lor tadı gelmiyordu bile,bir de ben iyice ezdim,en azından tok tutuyor.off ben de krem vanilya yapmayalı aylar oldu,light pudinge dadandım ama dadanmasam iyi olacak heeee :KK50:

canım pil biterken yaa eksi ya artı gösteriyor.bir de bi çıktığında inip tekrar çıktığında,her çıkışında farklı gösteriyorsa bitmiştir pili.
yaaa 30 gr çok bişi değil ki,belki regl,wc falan gibi bişeyden olmuştur.geç yemekle ilgili olabilir mi bilmiyorum.hem istediğiniz saat yiyiyn deyip hem geç yiyiynce + çıkartmasa iyi olacak ama ben de geç yediğimde sabah + görüyorum,ondan olabilir belki.
bu arada ellerine sağlık,tertemiz olmuştur her yer mis gibi :KK34:

Günaydın kızlar,

Hepimiz için güzel bir gün olsun inşallah.

Bugün çok yoğun olacağım, öğşeden sonra gelir rapor veririm ama :))

Medesam anneciğinin iyi olmasına sevindim, callen yapmana da :) daha detaylı bir anlatım bekliyorum ama şu pelvis hareketleriyle ilgili :)

Neslim ya, öldürdün beni gülmekten, dely de öyle anlamış ama baksana :KK17: ama hakikaten otomatik pilota bağlamışız yalnız:KK1:

Veeee ipektoşum callen imi dün gece yapamadım regl oldum çoook sancım vardı ama ne yaptım sana verdiğim sözü tutmak için zaten uyuyamıyordum sancıdan 6 da kalktım sabah yaptım :) :emir_bebek:

Şimdilik hepinizi öpüyorum kızlar veee kucaklıyorum
grouphugg.gif
yine gelirim. :KK54:

canım çoook teşekkür ederim.dün kafam o kadar dağınıktı ve keyifsizdim ki pelvisten bile bi halt anlamadım,o derece yani :KK9:
ama ilerleyen günlerde yaptığım direk danslarını paylaşacağım sizinle :KK60:

Ben de yaptım Callan'ımı ben deee :KK52: Ekim de sabah yapmış :KK66: Aferin bizeee... :KK9: Olsun canım, 1 günden bişey olmaz. Yarın ölç bence :KK34: Ben geçen Cuma ölçtüm biçtim kendimi :KK66:

çok sağol canım benim :KK16:
valla görecem de görecem diye tutturdum da,ne kadar zamandır bu kiloda kaldım farkında bile değilim.heralde 1 ay falan olmuştur dimi.pööffff ama dur sennn,bu hafta da zorlayacağım.baktım olmuyor haftaya çok pisss şeyler yapıp kırıcam bu plato mudur nedir sevimsiz evreyi En Büyük TÜRKİYE

Canım, 21 kilo gitti tam tamına, pişik mi kalır, sütun gibi bacakların oldu şimdi, bakalım daha neler keşfedeceksin, heyecanla bekliyoruz :KK28:

Mors alfabesi var, çin alfabesi varrrr sen merak etme kuzum ama inşallah bizim alfabede biter artık. Hepimize dert oldu bak :))

Ya dimi, inşallah hepimiz güçlendirme ya da korumaya geçince ödül öğünü olarak kullanacağımız bir kahvaltı olsun bence :)) Herşey sınırsız, masayı hayal ettim de şimdi ağzım sulandı. :KK56:

Her gün sor ipekim, her tür cezaya da razıyım. Sen ceza taktikleri de geliştir ki şimdiden caydırıcı olsun, hatta bir kaç örnek bile yazabilirsin :))

Ceza ağır valla. Örnek verirsem korkarsınnn kaçarsın canmm

Kızlar bir kaç gündür giremedim foruma doğru düzgün. Çok yoğundum. Güçlendirme çok güzel gidiyor. Meyvemi her gün yiyorum. Dışında kalanlar sebze ve et zaten, orda bir sorun yok. Yulaf kepeğime devam. Sadece ekmek yemedim henüz. Ekimi dinleyip Uno' nun Çok tahıllısından alıp bi tane dolapta bulundurayım da canım çok çekerse yerim dedim. Ama cidden kızlar meyveymiş benim derdim. Aklıma başka bir şey gelmiyor. Güçlendirmeye 3 Eylül' de başladım. 57. 3 kg ile. Bugün 57.0 olmuşum bile. Bu ayar giderim artık ben. İhşallah hepiniz istediğiniz kilolara fazla yorulmadan inersiniz. :KK1:

Hay maşallahhh. Resmen artık zayıfsın ayyy ne güzellll.

Bugün yıllar sonra ilk defa kendimi çook zayıf hissettim :KK1: hala kilom var ama olsun, artık obez değilim :KK1:

Walla ben dün gece facede şok oldum. Bakınız lütfen.

Günaydın güzeller :KK3::KK3::KK3::KK3:

çok güzel bir gün olsun inşallah, dün de kış hazırlıklarına devam ettim ama bu kez yardım edecek kimse yoktu :KK50::KK50: ne kadar zor tek başına böyle şeyler yapmak, hem de ayak altında her yeri talan eden bir bebe olunca :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

Dün protein günümdü ama yapamadım hatta normal beslendim, yorgunluktan ve açlıktan başım falan dönmeye başladı çünkü, bugün de işim var ama yemeğimi sabahtan hazırlayıp öyle başlayacağım :KK76::KK76::KK76:
Şimdi türk kahvemi içtim azıcık kendime geleyim diye, sularımı da diziyorum masaya, ben su içmeyince ne kadar az yesemde, hareket etsemde artı görüyorum :KK53::KK53:
Çok güzel bir gün olur inşallah, herkesin işi gücü yolunda gider :KK16::KK16::KK16:

Bende genelde pazar günleri az su içiyorum. cuma cumartesi eğlencenin dozu artığından tüm pazar uyuyarak geçiyor. Su içmeye vakit olmuyor. Ve tabi hemen + görüyorum. Su bence çok öenmli ihmale gelmiyor...

Günaydın canlarım,

İster callen gellllll.... (candan dan tüm callen cilere gelsinnn)
Bana öyle 69 çok istiyorum falan demeeee...
68,9 olacaksın sen kuzumben biliyorummm

Evet medesamm sen bu güce ölç biç kendinii

pksnmz 1
medesa 1
ekimcik 1
dely 1

1 gece bile atlayan olursa tablo sıfırlanır. Bombayı açıklıyorum katılırmısınız bilmem ama eğer bu gruptan biri geçersiz bir sebeple atlarsa hepimiz sıfırlanacağız. Sürü psikolojisi. Yapmayacağım bu gece dediğimizde diğerlerinin zulmünden çekiniriz en azında. İlk 10 günü tamamlarsak bile büyük başarı bencee. Gece yada sabah saati farketmiyor bu işin. Alışınca 1 saat da sürmüyor ayrıca ben 40 dakikada hallediyorummm. Anlaştıkmı. Ayrıca katılmak isteyen buyursun gelsinnn...

Kahvaltımı yaptım, 1 dilim hindi füme, yağsız tavada 2 yumurta, beyaz peynir, lor peyniri veee dombul acı biber turşusu :KK9::KK9::KK9:
Callan diyosunuz ya içi gidiyo benim :KK50::KK50: çok sevdim ben onu, zevkliymiş ama tam başladım bir sürü aksilik oldu devam edemedim, eşim sabah ankaraya gitti, 2 gün bekarım :KK1: en iyisi kış hazırlıklarına ara verip dinleneyim ben akşam da callen yapayım, kendime bakayım :KK76::KK76::KK76:

Sen bu akşam yap hemen eklerim listeyeee..Bencede çok zevkliii.

Medesaaa!!

Bende medesamın poğacasını yaptım dün. Yanına da 1 tepsi normal yoğurtlu poğaca. Babam gece ikisinden de yemiş. At yemiyle yaptıkların çok kötü yeme dedi bana. Halbuki ben yediğimde çok beğendim. Kahvaltıda da ayranla tükettim. Malum gnde 6 tane yemem gerekiyor ölçüye göre. Hem içine biraz elma sirkesi koydum. Kıyır kıyır oldu.

Ben bu sabah uyandığımda tanrım tek başına koyma kullarını (3 de yetmez 5 tanee) adlı sanat musikisi türküsünü ağzıma dolamışım. Benim odamın banyosu babamınkine komşu olunca duştaki şarkıcılık hayatımın tamamı babamdan durduğum tek cümleyle bitti.
-- rüyanda ne gördüm bu şarkıyla duş alıyorsun
Yerin dibine geçtim ama kahkaha atmadan da duramadım tabiii. Babam yaa öldürecek beni kankam oldu iyice. Yakında çapkınlığa çıkacağız birlikte... Abimler duysa keserler heralde beniii. Düşünün artık 3 abi baskısı ve gizliden rakı içiren bir baba. Normal olmamam doğal sanırım...

Kolay gelsin canım :))
Benim anlamadığım şey, kaçamak falan yapmadığın halde ve güçlendirmede olduğun halde, bu küçücük artıları neden kafana taktığın :S Artık böyle devam edecek.. Almış gibi görünüyorsun ama bişey aldığın yok ki... Almış gibi vermiş gibi, böyle böyle dengeleniyor. Litfen ama bu kadar takma kafana. Sen artık fit ve hatta baya da zayıf bir güzel hatunsun.. Günlerce çok çok diyet dışı yemedikten sonra o artı gördüklerinin ne olduğunu da biliyosun, geldikleri gibi de gidiyorlar zaten :KK55: Diyet dışı bile yesen, 1-2 gün proteinden sonra hoop, zaten aynı kiloya dönüyorsun. Mutlaka su tutmuşsundur bişey olmuştur. Günü gününü tutmaz ki insanın.. Böyle hep diken üstünde yaşayamazsın ki canım yaa..! Kendi iyiliğin için yani, böyle yapma bence.. Hayatın boyunca her gün tartılacak mısın..? Bence bu geldiğin güzel halin bi keyfini sür artık :KK12: :KK54:

.........
..........
Yok canım, sanmıyorum. O, ara sadece :KK34: tekrar başladın sayılmaz bence.. Ama bu araları çok sık vermemek lazım tabi :KK1:

Bu arada ben de 5+5 deniyorum ya :KK66: bugün 5. protein günüümmm.. Yehuu :KK52: bugünü de atlattım mı, kazasız belasız tamamlamış oluyorum 5 p mi :KK66:

Aklıma bir şey geldiiiiii :KK1: Hani Probis var ya açılımı proteinli bisküviiii olan, biz protein diyeti yapıyorsakkk proteinli bisküvi yiyebilirizzzzz ahahahahaha yani probis yiyebilirizzz düz mantık :KK1:

demek isterdim ama neysee :KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:

ayyy kizlar dukan testinde 3 gun atak dedi ama ben 10 gun dusunuyorum son aldiklarimi hemen vereyim istiyorum dukan amca nerden bilsin benim sabirsiz gaci oldugumu 7 aylik dogmusum ilk bebegimi 8,5 aylik 2.bebegimi 8 aylik 3. numarayida 8 aylik dogurdum neden cooooook sabirsizim asiri stres yapiyorum ondan erken doguyor yavrucaklarim:KK19: allahtan bitti cocuk isi bende kurtuldum yani:KK52:kilo konusunda ve [hamilelik] konusunda cok sabirsizim ben yaaa :KK5:onun icin hemen verip kurtulayim istiyorum ama nerde daha 6 ay burdayim bu forumda yaslancam heee:KK1:olum var donmek yooook sloganim bu:KK53:

X