Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

Kızlar sabah 1 dilim pizza, 1 peynirli muffin ve çay eşliğinde kahvaltı.
arada 1 bardak kendi yaptığım soğuk yeşil çay ve nescafe.
öğlen yağsız tavada pişirilmiş hindi külbastı ve light yoğurt.
sonra yine nescafe.
ve şu ana kadar 1.5 litre su
akşam da yine hindi yerim yoğurtla,zero içerim bir de light pudingggg ve osman seyrederim:KK52:
ayyy o yeni osman da ne biçim olmuş yaa,yılmaz morgül tipli adamı koymuşlar :KK60:

gulay canim dusunuyorsan cok erteleme bak benim aile dr var turk adam para mal hirsiyla diyor cocuk yapmamislar kari koca kendileri soyluyor sonra yatlar katlar luks otomobiller cocuk yapalim demisler yas olmus 50 ben nezaman cocuklar hasta olsa gitsem hep derler su mallarin yarisini sana verelimde su guzelliklerde bir tanesini bize ver bayiliyorlar benim bocuklerime bende hemen derim yatlar katlar sizin olsun saclarinin telini bile vermem gercekden cok uzuluyorlar ot gibi bunca yil diyorlar sakin kizlar ertelemeyin hayatta isteklerinizi bak kac tane diplama var ama evde oturup onlara bakiyorum simdilik degdi ama

çok haklısın ama kredimiz var bu şekilde bile kızımıza tam yetemezken bencillik gibi geliyo 3sene bitsin hatta bitmesine yakın bile olabilir çünkü kızım istemio bencil bi çocuk olsun istemiorum ona bi kardeş çok iyi gelicek diye hissediyorum

selam kızlar nasılsınızz :KK16:

güzel bir gün geçirirsiniz inş benim 2. günüm ve regl olduğum halde 1.6 kilo gitmiş Dukan amcaya sonsuz sevgiler :KK1:

güzel kızlar;
1. gecen gun burada herkes dukan tarıfı verıyor dıye bı muhabbet gecmıstı sıze cok manyak derecede katıldım... bugun oslu derılı kanat dukan tarıfı gordum yuh ulan dedım

2. bıgun dıyetısyene gıttım eskıden... vezgecemeyecegınız bırsey var mı dedı var dedım ÇAY.. olmaaaaaaz dedı cay su tutar dedı yürü gıt lan dedım (içimden:KK70:) O zaman bu kalsın dedım çikolata yemem.. borek yemem .. ama cay olmadan olmaz dedım... sonra baska bı dıyetısyene gıttım ..bak kardes dedım bi diyetısyene gıttım bana cay su tutar dedı sen de oyle dıyeceksen bırbırımızı yormayalım dedım... evet dedı su tutar ama sıvı yerıne de gecer..tek dıkkat edecegın sey su ıcme ıstegını bastırmasın cay dıkkat et şekersız gonlunce ıc dedı...

3. arkadaşlar pişik olmuyormus bu benım de sorunumdu umarım ben de ole olurum.. benım kesfım de ayakkabılar benı bu egıtım sezonunda yormuyor... kuculduler herhal

bol -li gunler canlarım:emir_bebek:

çayın su tuttuğunu hiç duymamıştım ben de aynı tepkiyi verdim şu an :KK52:

Günaydın kızlar,

Hepimiz için güzel bir gün olsun inşallah.

Veeee ipektoşum callen imi dün gece yapamadım regl oldum çoook sancım vardı ama ne yaptım sana verdiğim sözü tutmak için zaten uyuyamıyordum sancıdan 6 da kalktım sabah yaptım :) :emir_bebek:

Şimdilik hepinizi öpüyorum kızlar veee kucaklıyorum
grouphugg.gif
yine gelirim. :KK54:

Günaydın :)

bu "Callen" nedir acaba jimnastik mi? merak ettim ilk defa duydum :44:

Günaydin Kuzucukuklarimmmmmmm:21::21::21::21::21:

dün atak baslayayim dedim ama pekte atak olmadi söyleki....tatilden yeni geldim heryer kapaliydi pazar gnü alisveris yapamadim evdede hic birsey kalmamis yalan oldu atak aksama kadar ac kalinca ablamda yemek zorunda kaldim neyse dedim hic birsey yemeyerek atak olmaz zaten alisverisimi yaptim bugün start verdim:KK55::KK55::KK55::KK55:

ay atakimin ilk günü gecenlerde birisi yazmisti iki kez dukana baslama sansi var diye ben ara verdim diye iki haftalik bu ikinci sansimmi simdi:KK5:

günaydın kolay gelsin verirsin umarım bu hafta :)

Evet medesamm sen bu güce ölç biç kendinii

pksnmz 1
medesa 1
ekimcik 1
dely 1

1 gece bile atlayan olursa tablo sıfırlanır. Bombayı açıklıyorum katılırmısınız bilmem ama eğer bu gruptan biri geçersiz bir sebeple atlarsa hepimiz sıfırlanacağız. Sürü psikolojisi. Yapmayacağım bu gece dediğimizde diğerlerinin zulmünden çekiniriz en azında. İlk 10 günü tamamlarsak bile büyük başarı bencee. Gece yada sabah saati farketmiyor bu işin. Alışınca 1 saat da sürmüyor ayrıca ben 40 dakikada hallediyorummm. Anlaştıkmı. Ayrıca katılmak isteyen buyursun gelsinnn...

ben anlamadım tam ne olduğunu biraz açarmısın cnm spor mu bu? :44:

selam kızlar. pek çok mevzu var ama yazmam çok zor. kedim klavyeye sardırdı bugün. üstünde yatamak istiyor. şimdi de onunla mücadele ederek yazıyorum. saçma bir şişlik ve iştah artışı var 2 gündür. 2 gündür sp yaptım. o yüzden 2 gün p ypacağım. biraz sıkılayıp perşembe günü bildirime, önceli sabah gördüğüm kiloyla gelebilmeyi umuyorum, hatta daha azıyla. (69.3)
yıllardır ilk defa kendime birşeyler dikiyorum. yakışmıyor diye boşa emek verip yapmıyordum. şimdi onu bitirmeye gidiyorum. diğer kedim de dikiş makinasıyla kavga ediyor. tıslıyor falan... bakalım nasıl başaracağım.

selam benim de 3 tane kedim var görünce söylemek istedim :)

ahah valla kedilerle dikiş dikmek ölüm ölüm kolay gelsin :KK1:

selam kızlar nasılsınız
ben orta şekerliyim hem meslektaşım hem kuzenlerimin teyzesini kaybettik pazar günü
her ölüm erken ve kötü
evlerden uzak olsun
cenaze evine gitmek bile insanın enerjisini emiyor
işler güçler kendi halinde ama bu ayın rutin işleri ayın 20 sine kadar falan sarkıyor o yorucu oldu biraz ama yapacak birşey yok , yeterki iş olsun biz yorulalım
okuyorum sizleri ama keyfim yok yazamıyorum hemde daha 70 altına düşemedim güncellememi o zaman yapacaktım ya yapamıyorum
ne dirençli kilolarmış ne bünyeymiş
gerçi bende sıkmıyorum kendimi rahat davranıyorum ama yapacak birşey yok o kadar tembelimki sizin burada yazdıklarınızı tarifleri ve okuyorum ay ne güzeller diyorum ve geçiyorum :KK43:( valla olaki bir hata yapıp evlensem , adamın yerinde olsam 3 günde boşarım beni . temizlikle aram çok iyi ama mutfakla hiç yok 20-25 yaş arası severdim mutfağı ama gitti o hevesler ya 35 sadece yiyiciyim :)))) bana gastronomi vs okumuş mutfağı seven biri lazım . (aman diyim bu arada lafımı geri alıyım vakti saatine denek gelir olacağı tutar aman) genel olarak durumlar böyle dertleşeyim istedim birazcık
görüşürüz hepimize bol eksili günler kızlar :KK54::KK54::KK54::KK54:

başınız sağolsun...

moralini bozma bence canım pozitif ol gider kilolar inş :)

merhabalar,

evdeyim. oğluş okula başladı. bu hafta da izinliyim. evde olmak güzelmiş.

dün sabah tartıldığımda 103.1 görmüştüm, bu sabah ise 102.2 gördüm. tartıda bir bozukluk mu var acaba? pazar sabahı ise 102.4 görmüştüm. ne oluyor anlamıyorum.

diyetimi hiç bozmadım. ama sporumu aksatıyorum.

tartıda sorun olabilir gibime geldi ama ayrı bir ağırlık koyup kontrol edebilirsin. :KK34:

sonra yine nescafe.
akşam da yine hindi yerim yoğurtla,zero içerim bir de light pudingggg ve osman seyrederim:KK52:
ayyy o yeni osman da ne biçim olmuş yaa,yılmaz morgül tipli adamı koymuşlar :KK60:

afiyet olsun light puding bende düşündüm ama atak evresinde serbest mi acaba :44:

osman benzetmene çok güldüm bende aynen öyle düşünmüştüm hatta bülent ersoyun eski halini andırmıştı bana :KK9:

selam kızlar nasılsınızz :KK16:

güzel bir gün geçirirsiniz inş benim 2. günüm ve regl olduğum halde 1.6 kilo gitmiş Dukan amcaya sonsuz sevgiler :KK1:

çayın su tuttuğunu hiç duymamıştım ben de aynı tepkiyi verdim şu an :KK52:

Günaydın :)

bu "Callen" nedir acaba jimnastik mi? merak ettim ilk defa duydum :44:

günaydın kolay gelsin verirsin umarım bu hafta :)

ben anlamadım tam ne olduğunu biraz açarmısın cnm spor mu bu? :44:

selam benim de 3 tane kedim var görünce söylemek istedim :)

ahah valla kedilerle dikiş dikmek ölüm ölüm kolay gelsin :KK1:

başınız sağolsun...

moralini bozma bence canım pozitif ol gider kilolar inş :)

tartıda sorun olabilir gibime geldi ama ayrı bir ağırlık koyup kontrol edebilirsin. :KK34:

afiyet olsun light puding bende düşündüm ama atak evresinde serbest mi acaba :44:

osman benzetmene çok güldüm bende aynen öyle düşünmüştüm hatta bülent ersoyun eski halini andırmıştı bana :KK9:

yok bence sen hiççç yeme şimdi light puding falan :KK50:
zaten daha 3 gün önceye kadar tatlı yiyebiliyordun.ben artık 6.ayıma yaklaştım da canım çekti ondan yedim,sende birkaç ay sonra düşün bence.çünkü tatlandırıcılar,nişasta falan kilo vermeni durdurabilir :KK34:

sonra yine nescafe.

Medesam şu dely e verdiğin kekin tarifini yazar mısın :KK56::KK56::KK56:
hindiyi nerden buluyorsun ben hiç bulamıyorum hindi :44::44:
sen o diziyi mi izliyorsuuuuuuuuuuun :KK53::KK53::KK53: çok şaşırdım çooook :KK9::KK9::KK9::KK9: nasıl dayanıyorsun o kadar drama, ben reklamlarını bile izlemiyorum :KK53::KK53::KK53:

............
............

pksnmz 1
medesa 1
ekimcik 1
dely 1

1 gece bile atlayan olursa tablo sıfırlanır. Bombayı açıklıyorum katılırmısınız bilmem ama eğer bu gruptan biri geçersiz bir sebeple atlarsa hepimiz sıfırlanacağız. Sürü psikolojisi. Yapmayacağım bu gece dediğimizde diğerlerinin zulmünden çekiniriz en azında. İlk 10 günü tamamlarsak bile büyük başarı bencee. Gece yada sabah saati farketmiyor bu işin. Alışınca 1 saat da sürmüyor ayrıca ben 40 dakikada hallediyorummm. Anlaştıkmı. Ayrıca katılmak isteyen buyursun gelsinnn...

.........
...........
Bende medesamın poğacasını yaptım dün. Yanına da 1 tepsi normal yoğurtlu poğaca. Babam gece ikisinden de yemiş. At yemiyle yaptıkların çok kötü yeme dedi bana. Halbuki ben yediğimde çok beğendim. Kahvaltıda da ayranla tükettim. Malum gnde 6 tane yemem gerekiyor ölçüye göre. Hem içine biraz elma sirkesi koydum. Kıyır kıyır oldu.

Ben bu sabah uyandığımda tanrım tek başına koyma kullarını (3 de yetmez 5 tanee) adlı sanat musikisi türküsünü ağzıma dolamışım. Benim odamın banyosu babamınkine komşu olunca duştaki şarkıcılık hayatımın tamamı babamdan durduğum tek cümleyle bitti.
-- rüyanda ne gördüm bu şarkıyla duş alıyorsun
Yerin dibine geçtim ama kahkaha atmadan da duramadım tabiii. Babam yaa öldürecek beni kankam oldu iyice. Yakında çapkınlığa çıkacağız birlikte... Abimler duysa keserler heralde beniii. Düşünün artık 3 abi baskısı ve gizliden rakı içiren bir baba. Normal olmamam doğal sanırım...

Ben super yapıyom, o biraz daha uzun. Ama olsun.. Fark etmez ki.. 45 dakka ayıran 1 saat de ayırır :KK66: Yapcam ben yapcaaammm :KK52: Ben varım :KK66:

Babana da bayıldım yaaa hihihihahah :KK1::KK1::KK9:

............
.............

Ohhh ohhh ellerine sağlık, afiyet bal olsun, nasıl da güzel güzel anlatmışsın öyleee :KK1::KK1::KK1: hangi tarif o :KK56::KK56::KK56::KK56:

Saol :) Dün Medesa vermişti. Bulamazsan paylaşırım ya da o paylaşır :KK66:

ısır teyzesi :KK70:

ayy salak ben sabah kalktım güzel yumurtamı haşladım kızım kucağımda çıkarken almayı unuttum gıcık kocam az yardım etse nolar dimi ama :2: lor aldım sabah 40 kuruşluk:KK70: tadı nasıl die deneme amaçlı ama iyiki az almışım beğenmedim az peynir yedim sabah çay içtim biras biras öncede koca bi kupa yeşil çayımı içtiiiimmm
öğlene az domatis ve soğanlı ciğerim var yoğurtta var ohh mis
Öyle bi yazmışsın ki sanki kızını unutmuşsun gibi hihihi :KK1::KK1: Kocacığın da yardım etsin vallaa, aaa! :KK20:

.............
.............
afiyet olsun canımmmm :KK56:
valla güzel oldu.ama ben 6 kaba paylaştırmadım tamamını da,1 kaşıklık hakkım kadar böldüm.ben 10 kaşık yapmıştım.
6'sını muffin kabına koydum,geri kalanını da yağlı kağıda kurabiye gibi.lorsuz da olur tabi ama benimki tuzsuz tatlı lordu yani hiç lor tadı gelmiyordu bile,bir de ben iyice ezdim,en azından tok tutuyor.off ben de krem vanilya yapmayalı aylar oldu,light pudinge dadandım ama dadanmasam iyi olacak heeee :KK50:
...........
........

Yağlı kağıtta güzel olmaz belki diye riske girmedim, hepiciğini muffin kalıplarına paylaştırdım :) Evet yaa! Krem vanilya ben de yapmıyorum ne zamandır. Onu da yapsam iyi olcak :) Miiss gibiii :KK56: Light pudinge dadanmaaa :KK66:

yok bence sen hiççç yeme şimdi light puding falan :KK50:
zaten daha 3 gün önceye kadar tatlı yiyebiliyordun.ben artık 6.ayıma yaklaştım da canım çekti ondan yedim,sende birkaç ay sonra düşün bence.çünkü tatlandırıcılar,nişasta falan kilo vermeni durdurabilir :KK34:

anladım canım :) teşekkürler cevabın için

zaten tatlı pek canım çekmiyo ama reglden dolayı bir komplo teorisi ortaya çıkarmı bilmem :KK9:

zaten öyle durumlar için tatlandırıcı alcam stevya iyi midir acaba ? :44:

ne güzel 6. ayın daha ne kadar süren var güçlendirmeye geçtin mi :81:

çocukluğumdan beri çay tiryakisiyim. sigarayı bıraktığımdan beri daha az içiyorum ama eskiden günde en az 15-20 bardak içerdim. ben çayın idrar söktürücü olduğunu düşünürdüm hep. yani en azından bende yaptığı etki oydu. o yüzden su tutuyor mevzusu pek inandırıcı gelmedi. ayrıca yeşil çayı idrar söktürücü, ödem atıcı olarak içiyoruz. geçen gün osman müftüoğlu yeşil çayla siyah çayın birbirinden pek farkı yoktur, sadece yeşilçayı anti oksidan özelliği biraz daha fazladır. yeşil çay içmekten hoşlanmıyorsanız siyah çay için dedi. bu durumda siyah çay neden su tutsun?

gulay canim dusunuyorsan cok erteleme bak benim aile dr var turk adam para mal hirsiyla diyor cocuk yapmamislar kari koca kendileri soyluyor sonra yatlar katlar luks otomobiller cocuk yapalim demisler yas olmus 50 ben nezaman cocuklar hasta olsa gitsem hep derler su mallarin yarisini sana verelimde su guzelliklerde bir tanesini bize ver bayiliyorlar benim bocuklerime bende hemen derim yatlar katlar sizin olsun saclarinin telini bile vermem gercekden cok uzuluyorlar ot gibi bunca yil diyorlar sakin kizlar ertelemeyin hayatta isteklerinizi bak kac tane diplama var ama evde oturup onlara bakiyorum simdilik degdi ama

Benim yaş geçiyor artık, yaş geçtikçe riskler de artıyor biliyorsun, ben çok pimpirikliyim bu konuda :KK50::KK50: Sen nasıl atlatıyorsun bilmiyorum ama ben doğumdan beri inanılmaz yıprandım, ailemden uzağım, yakın olsam da annem bu işlerden anlamıyor zaten ben de işlerimi başkalarına yaptıramıyorum ille kendim yapıcam :KK53::KK53: oğlum emdiği için gece çok sık uyanıyor, zaten emen çocukların uyku düzeni olmuyor memeyi bırakıncaya kadar, bunları tekrar yaşayabilir miyim bilmiyorum, bunları tekrar yaşarsam benden geriye ne kalır onu da bilmiyorum :KK37::KK37::KK37::KK37:

çocukluğumdan beri çay tiryakisiyim. sigarayı bıraktığımdan beri daha az içiyorum ama eskiden günde en az 15-20 bardak içerdim. ben çayın idrar söktürücü olduğunu düşünürdüm hep. yani en azından bende yaptığı etki oydu. o yüzden su tutuyor mevzusu pek inandırıcı gelmedi. ayrıca yeşil çayı idrar söktürücü, ödem atıcı olarak içiyoruz. geçen gün osman müftüoğlu yeşil çayla siyah çayın birbirinden pek farkı yoktur, sadece yeşilçayı anti oksidan özelliği biraz daha fazladır. yeşil çay içmekten hoşlanmıyorsanız siyah çay için dedi. bu durumda siyah çay neden su tutsun?

aynen bende böyle düşünüyorum ayrıca ne zmn fazla çay içsem tuvaletten çıkamam :KK9:

zaten tatlı pek canım çekmiyo ama reglden dolayı bir komplo teorisi ortaya çıkarmı bilmem :KK9:

stevia iyi, bitkisel amaaa tadı çok kötü yani tatlı yapılmıyor, çok koyunca acı gibi bir tat veriyor, ben ilk onu aldım sonra splenda aldım biraz ondan biraz ondan karıştırıyorum :KK34:

Medesam şu dely e verdiğin kekin tarifini yazar mısın :KK56::KK56::KK56:
hindiyi nerden buluyorsun ben hiç bulamıyorum hindi :44::44:
sen o diziyi mi izliyorsuuuuuuuuuuun :KK53::KK53::KK53: çok şaşırdım çooook :KK9::KK9::KK9::KK9: nasıl dayanıyorsun o kadar drama, ben reklamlarını bile izlemiyorum :KK53::KK53::KK53:

ayyy yok be kuzum,ilk sezonunda kaçırmadan seyrediyordum amaaan ne içim paralanıyordu anlatamam :KK50:
geçen sene arada seyreder oldum,bu sene seyretmicem yaa,arada bakarım hiç bişey olmazsa.dizi bağımlısı olmak istemiyorum,hem böyle komik diziler seyretmek istiyorum.zaten sıkıcı hayatlarımız var,kendi dertlerimize üzüldüğümüz yetmezmiş gibi bir de onlara mı üzülüp ağlıcaz :KK50:
canım ben şimdi müşteriye çıkıcam,tarifi bulmam vakit alabilir.daha kolayındaysa dely paylaşabilir yada müşteri dönüşü paylaşırım mutlaka :KK56:

Saol :) Dün Medesa vermişti. Bulamazsan paylaşırım ya da o paylaşır :KK66:[/B][/FONT][/SIZE][/COLOR]

Öyle bi yazmışsın ki sanki kızını unutmuşsun gibi hihihi :KK1::KK1: Kocacığın da yardım etsin vallaa, aaa! :KK20:

Yağlı kağıtta güzel olmaz belki diye riske girmedim, hepiciğini muffin kalıplarına paylaştırdım :) Evet yaa! Krem vanilya ben de yapmıyorum ne zamandır. Onu da yapsam iyi olcak :) Miiss gibiii :KK56: Light pudinge dadanmaaa :KK66:

ama ben de senin gibi hepsini muffine paylaştırsam benim de kocamaaan muffinlerim olurdu ne güzel,şimcik daha orta boylar.ama yaplı kağıtta da güzel oldu,kurabiye gibi oldu onlar da :KK34:
evet yaaa light puding almıcam bi daha.ayy eskiden ne güzel irmik tatlıları,revani,krem vanilya yapıyordum.yine onlardan yapiiim ben iyisi mi :KK52:

rica ederim canım :KK16:
stevya pişince acı oluyor diyenler var.
ben hep splenda kullandım.ama geçen gün takita aldım hem daha ucuz hem de tadı kötü değil.
dukan hedef için 75.7 demişti bana.o hedefi geçtim sonra 72.7 olunca geçeyim güçlendirmeye dedim,onu da geçtim şimdi 69u bekliyorum :KK23:

ayyy yok be kuzum,ilk sezonunda kaçırmadan seyrediyordum amaaan ne içim paralanıyordu anlatamam :KK50:
geçen sene arada seyreder oldum,bu sene seyretmicem yaa,arada bakarım hiç bişey olmazsa.dizi bağımlısı olmak istemiyorum,hem böyle komik diziler seyretmek istiyorum.zaten sıkıcı hayatlarımız var,kendi dertlerimize üzüldüğümüz yetmezmiş gibi bir de onlara mı üzülüp ağlıcaz :KK50:
canım ben şimdi müşteriye çıkıcam,tarifi bulmam vakit alabilir.daha kolayındaysa dely paylaşabilir yada müşteri dönüşü paylaşırım mutlaka :KK56:

Müşteriye mi çıkcan :KK53::KK53::KK53::KK53: :KK9::KK9::KK9:

tamam canım ben de bakim geçmişe doğru, bu gece yalnızım yapim kendime :KK34:

işler güçler var çok komik ben bayılıyorum, çok da gülüyorum bence yalan dünyadan bile daha iyi, bir de bu ara the newsroom izliyorum o da çok güzel, komedi değil ama çok başarılı, yabancı komedi istersen tavsiye verebilerem ama :KK34:

Callan plates tarzı evde yapılabilen bir program. KK da aratırsan çıkıyor 599. sayfada da linkler var. Oradan indirebilirsin. Her çeşidi var..

sağol canım şu an daha iyi:KK34:
sen veririsin 4 kiloyu da ben zaten hedefi geçtiğim için iyice zorluyor heralde:KK50:
ama haftaya çok sinsi planlarım varr,kesinlikle kırıcam bacağını :KK47:

vayyyyy çok ağır yaptırım ama ben varım.kendim için ekerim ama sizin için ekmem vallahi :KK16:
bu arada ipektoşum sana da helal olsun vallaa,burda koca koca diye yırtınıyoz,allahın sünger bobunun kahrını çekiyoz,3 tane abin var da hiç demiyon dimi şunlardan birini yapiiim arkadaşıma diye :KK14:
buraya kadarmış kuzu,alcağın olsun :KK43:

Kuzum hepsi evli ve 2 çocuklu. Gerçi büyük olan ayrı yaşıyor hemde tam ideal adam ama o da cici yengeyle yaşıyor. Hemde pek yakışıklı. Ay maşallahhh abicimeeee.

29 yasindayim canim ilk 10 yasinda 2.numara 7 sonuncuda 20 aylik ilk cocukdan sonra demezmiyim ilk cocuk dogdugu gun esimi dovcekdim nirdeyse hastanede senin yuzunden cocuk istedin diye yirttim heryeri birdaha cocuk istemiyorum diye ama 2. cok istedik 3.numara kazaya sonucu oldu cok tatli oldu hayatimda basima gelen en guzel varlik onlar onlarsiz hayatin hic anlami bile yokmus bazen bunler benimmi diyorum 3.de farkli birbirinden esmer kumral sarisin ama en acisida 3 sezeryan ve gitmeyen kilolar onlarida verdimmi hatta daha zevkli olcak:KK53:

Medesam duydunmu. Yaş 29 3 çocuk. Biz olduk 33 daha koca bile yok. Ne ara doğuracam şaştım ben bu işe..

Saol :) Dün Medesa vermişti. Bulamazsan paylaşırım ya da o paylaşır :KK66:[/B][/FONT][/SIZE][/COLOR]

hahahahahahhh ayy yumurtaya tercih ederim kızımı :KK70::KK37: ay aç kaldım ondan o kadar abarttım sanırım:KK70:

rica ederim canım :KK16:
stevya pişince acı oluyor diyenler var.
ben hep splenda kullandım.ama geçen gün takita aldım hem daha ucuz hem de tadı kötü değil.
dukan hedef için 75.7 demişti bana.o hedefi geçtim sonra 72.7 olunca geçeyim güçlendirmeye dedim,onu da geçtim şimdi 69u bekliyorum :KK23:

yani çok tatlı yapmıyo orası kesin :KK37:

takita mı hmm eczaneden mi aldın canım :44:

hmm boyun uzun galiba :) in olursun canım 6 lılarıda bir gör :KK8:

kızlar dıyete dun başlayacaktım ancak sevgili teyzecim dogum yaptığı için yanına gitmek durumunda kaldım. Bugün başladım. bırazdan da bantta yürüyecegım ınsallah :)

ben yıne her zaman oldugu gıbı bırsey daha soracagım :KK1:

benım öğünlerim biraz düzensiz. yanı geç yatıyorum geç kalkıyorum. Öğle yemeği yemem gereken vakitte kahvaltı yapmak durumunda kalıyorum. öğünlerin böyle gecikmeli olması sıkıntı meydana getırır mı yoksa ben uyku duzenımı degıstırmelı mıyım?:KK17:

kızlar dıyete dun başlayacaktım ancak sevgili teyzecim dogum yaptığı için yanına gitmek durumunda kaldım. Bugün başladım. bırazdan da bantta yürüyecegım ınsallah :)

ben yıne her zaman oldugu gıbı bırsey daha soracagım :KK1:

benım öğünlerim biraz düzensiz. yanı geç yatıyorum geç kalkıyorum. Öğle yemeği yemem gereken vakitte kahvaltı yapmak durumunda kalıyorum. öğünlerin böyle gecikmeli olması sıkıntı meydana getırır mı yoksa ben uyku duzenımı degıstırmelı mıyım?:KK17:

hayırlı olsun canım :)

bende senin gibiym 11-12 gibi kahvaltı yapıyorum çok sorun olacağını sanmıyorum ne zaman neyle ne yiyeceğimiz önemli değil gibime geliyo :44:

X