Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

Çok güzel yemek yapıyormuşsun, ben de yemeye gelirim olmaz mı?

Aliyem şimdi nasıl olduğunu hayal ettim seni, çok tatlısındır kesin, minyon, dışarıdan ciddi görünen ama elektriği tutan kişilerle olduğunda neşeli, süper espri yeteneğine sahip, zeki ve hayatın zorlu sınavlarından geçmiş ama dimdik ayakta duran aslan gibi bir Türk kadını. Ben de benzer şeyler yaşadım aliyem, sorumluluklar erken olgunlaştırıyor insanı. Valla öpesim geldi seni şimdi

İnşallah Allah gönlünden geçek herşeyi hayırlısıyla versin sana, hepimize.

Yaw tam cuma saatinde kim derdi ki yüzünü görmediğin birine içten bu kadar dua edeceksin. İnşallah kabul olur be Aliyem

saat başı rapor veriyorum gibi oldu ya neyse :)) temizledikçe dağılıyor mu bu ev beaaa!! pisken daha derli topluydu sanırım :)) ataktan kelli temizlik atağım ses getirmedi pek.. neyse 13.40 larda görüşmek üzere, belli mi olur içimden cabavar çıkar da bitirir belki kabasını sabasını :))

[sıze=2]günaydın kızlarrr sabah yulaf kepeğim ve yoğurtla başladım güne ama sormak istediğim birşey var ben seyiri 1+1 yapıyorum sizce 1+1 devammı edeyim yoksa 5+5 mi yapayım öptümmm[/sıze]

[sıze=2]günaydın kızlarrr sabah yulaf kepeğim ve yoğurtla başladım güne ama sormak istediğim birşey var ben seyiri 1+1 yapıyorum sizce 1+1 devammı edeyim yoksa 5+5 mi yapayım öptümmm[/sıze]

gozunaydın şekerim

hohoho,,koptum yoruma

ekim ne war bide benim için etsen olmazmı

Canım, 1+1 le 5+5 karşılaştırılmış 20 günün sonunda eşit kilo verildiği yazılmış kitapta. Aradaki fark protein günlerinde veriyor sebze günlerinde vücut su tutuyor sonuçta aynıya geliyor bence. Sen bilirsin ama bana daha zor gelirdi 5+5, hiç denemedim ama :))
gozunaydın şekerim

ekim ne war bide benim için etsen olmazmı

Canımm, orada hepimize de dedim ekledim ama sana da en özelinden ayaklarını yerden kesecek, kıymetini bilecek hayırlı bir baba adayı diliyorum ve tabii gönlünden geçen herşeyin gerçekleşmesini :)

dukana göre asıl önerdiği 1+1 , 5+5 ise kişinin isteğine bırakılmış ve seyir döneminde biraz daha hızlı gitmek isteyenlere alternatif olarak anlatılmış, ancak oldukça halsiz bırakabiliyormuş...

1+1 i uygulamanın başta kilo vermek açısından yavaş ilerlediği gibi görünse de sadece 20 günde diğer seyir dönemi alternatiflerine yetiştiğini de belirtilmiş, ben şahsen 1+1 i daha sağlıklı buluyorum, üstelik takip etmesi de kolay...iyi seyirler:)))

Sana hangisi daha uygun daha rahat geliyor onu yapmalısın bence.
Ben başladığımdan beri 5+5'le devam ediyorum.
1+1 hiç denemedim kıyaslama yapamam ama 5+5 daha rahat geliyor bana. Düzenli gidiyorum.
5 gün ps haftasında vücut su topluyor haliyle, diğer 5 günlük sp haftasında da o suyu atmış oluyorum.

Son düzenleme:
Canımm, orada hepimize de dedim ekledim ama sana da en özelinden ayaklarını yerden kesecek, kıymetini bilecek hayırlı bir baba adayı diliyorum ve tabii gönlünden geçen herşeyin gerçekleşmesini :)

aminnnnnnnnnnnnnnnnn

Kızlar ben de hedef kilomu biraz daha aşağıya çeksem mi acaba diyorum?

55 gibi mesela... 54'te olabilir.

ay sağoasın gülüm ya. valla gözlerim doldu. hatta daha fazlası
gerçi bu şapşallarında biri kız biri erkek ama idare et.

Son düzenleme:

hadi hadi kaynatma. işe devam. yansın kaloriler. löp löp yerken iyiydi di mi. yakıcaz o yediklerimizi.

1+1 ile 5+5 in totalde hiç farkı yok. 1+1 daha kolay geçiyor. ve bence çok daha sağlıklı.

Ooooo maşallah canım benim, ne kadar dayanabilirdi ki zaten. Bu durumda 3. uzatma hedefine 1,9 kg kaldı demektir. Daha da uzatma artık yeter, callen yap gerisini de :))
...............
...........
Sen böyle deyince "kalanını da Callan yap" diyesim geldi hihi

Annen seni baya bi yıldırmış gerçekten yaa hahaha

Kısmet be güzelimm. Ayarlayabilirsemm olacak bir şeylerr. hAbersiz olurmu yoksa bana dukan sofraları hazırlayamazsınn :)

Maşallh kuzumaa bu ne hızz. 68,9 a az kaldıı :)
68,9 hahahaha Evet en iyisi buymuş

Sen iyi veriyosun ya maşallah Bence aşağı çek gitsin Bana seyir arkideşleri lazım daha en az 1 ay daha hihiih

Aaa! Hem sen 5+5 yapıyormuşsun.. Ben de onu denemek istiyorum. Nasıl oluyo nasıl? Arada sebze kaçamakların oluyo mu p günlerinde? Rahat yapıyosun demeekk.. :44: Ben de öyle deniyim yaaa :44:

Duanı sevsinleeerrr.... Amin inşallah aammiinnn!!! Hepimize...

Hahaha,valla önce dağılıyo sonra toplanıyo işte, zaten öyle yap, bu 1 saatlik dilimde ne yaptın bakalım anlat

Canavara ne gerek kuzum sen zaten süper enerjik hatunsun azzzz sonra biter.

ay sağoasın gülüm ya. valla gözlerim doldu. hatta daha fazlası
gerçi bu şapşallarında biri kız biri erkek ama idare et.

Canım benim, içimden geldi valla, bunda da vardır bi hayır :))

Çiçekim de öpücüğüm de çok güzel, teşekkür ederim.

ohh kuzum hadi gözünün aydır,2 aylık şişlik 3 günde pufff diye gider inşallahhhh

hadi bakalım hayırlı olsun kuzum,tam gaz devam aslansın sen yaparsın
levine de çok sevindim,geçmiş olsunnnn

çek çek ben çektim çok iyi oluyor

Kısmet be güzelimm. Ayarlayabilirsemm olacak bir şeylerr. hAbersiz olurmu yoksa bana dukan sofraları hazırlayamazsınn :)

Maşallh kuzumaa bu ne hızz. 68,9 a az kaldıı :)

gel valla kuzum yaaaa,havalar soğumadan gel deniz kenarı falan bir yerlerde balıkları hüpletiriz,sonra da resimlerimizi çeker koyarız gelmeyen arkadaşlarımızı çatlatırız
ama siz ben gelmeden istanbul'da buluşmayın sakın emii

ya kızlar bu arada dünden beri patronum benimle görüşmek istiyor ama bir türlü zamanlamalarımız uymadı.
meraktan çatlamak üzereyim.dün bir toplantı yaptık ama 4 kişiydik,benim müşteri ziyaretim vardı,dönüşte tekrar toplanalım dedi hepberaber babında.dönünce mail attım,3 saaat falan cevap vermedi.sonra mail atmış kaça kadar oteldesiniz,bi görüşelim diyee anaaammmm dedim noluyor niye başbaşa görüşecez ki ? sonra dedim nöbetçiyim ben burdayım akşam,ama gelmedi
sabah mail atmış bugün 13.00'de toplanalım ama önce 15 dk senle beraber vakit geçirelim sonra diğer müdürler katılsın diye.
noluyoo la sizceee,acaip stresliyim doğrusuuu

Aminnnnnn canım, aminnnnn :))

Canım, valla ben de çok merak ettim. Zam mı yapacak sana acaba?

Ya da yeni bir sürü bağlantı yapıyorsun çok memnundur onu söyleyecektir.

Bi de patronunun bayan mı erkek mi medeni durumu falan önemli tabi daha detaylı yorum yapabilmek için :)) 20 kilo gidince başka biri geldi sanmış ta olabilir belkim.

Ama çok merak ettim doğrusu.
:44:

Hemencik anlat bitince tamam mı fıstığım?

ya başından atacak ya bağrına basacak ... belki de bişey danışacak... panik yapma stres mtres doldurma kendini..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…