Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

hayırlı olsun 2. dukanın kuzu

tebrkler canım. maşallah ya verecegım dıyorsun ve verıyorsun. valla kıskanıyorum ha. bızde hıc hareket yok.

yaşasın bugün sonbahar geldi. en azından bizim mahalleye sevindim, ben çok severim de kendisini. ama ilk baharı da severim. oh serin serin esiyo ne güzel. azcık yağmur da yağar bugün... ben de moda girmişim zaten, örgüye devam

Ahh ben içimdeki yangını unutmuşum bilee . okuduğum haberle haturladım. O kadar alıştıkki malum. Acıyı bile 24 saatte unutur olduk.
Dün şehit olan 25 kuzunun büyük kısmı kısa dönemmiş. Yani, üniversite mezunu eğitimli yaşını başını almış insanlar. İnananımyorum hala 75 yıllık bombalarla o saatte ne yapıyorlardı. Zaten ömür boyu askeriyenin sırrı olarak kalacak maalesef...

yıl kaç
bende horoskop programı var ama tam yorumlayamıyorum henüz
2009 tatlım
Canım, burcu benimkinden terazi, yükseleni ikizler :)))
ovvv heryerden yetişiyon ekimim :))
izmir güneşi :) tebrikss efem
hayırlı olsun 2. dukanın kuzu
sağol alişim, ee ne diyosun sıfırdan başlama kısmına (bu arada bildiğin eski halimde yedim içtim, yoktu öyle dikkat etmeler falan o bir küsür ayda..

abaaoooo o kadar bekledi bekledi bi 24 saat daha beklesin evi döktüm, ıncık cıncık eşya ayıklıyorum bi yandan da sanırım 8 makine çamaşır çıktı ((bebek bikaç günlüğüne gitmişken, levo da yokken evi paklıyorum güya) örgünü ör alişş benim başıma çorap örecek taleplerde bulunma :)))

şehit cennete gider diye avutuluyo da.. oranın cenneti için buralar cehennem oluyo

ben anladım senin derdini. güçlendirmeyi yeni hesaba göre yaparım diyorsun ama yemezler. ben de yeniden başlıcam diyete, yeniden hesap kitap. dukan emmi de diyecek baka 5 kg fazlan var. 2 gün atak 40 gün seyir falan. ben de gelip tekrar kadınlar kulübüne üye olacam. size de kızlaaaaar beni de alın aranıza. dukan bana 5 kg dedi ama ben 8 vermek istiyorum, yaza bikini mikini diye söylencem. olur mu? olmaaaaaz. yemezler güzelim. efendi ol, şark kurnazlığı yapma.

Günaydın kızlar, selam herkese.

-400 gördüm bugün çok şükür ama 2 gün daha protein yapıcam ben, anca geçen haftaki halime dönebilirim, öptüm hepinizi hiç keyfim yok bugün, okuyorum yazdıklarınızı arada.

hahha şansımı denedim ablasıı :))) tamam vade'den dönenin kaşığı kırılsın anasını satiymm :)

zaten senin mahalleyle benim mahalle çok uzak. bakma aynı şehirde olduklarına, mevsimleri farklıdır
zaten bırda da güneş açtı şimdik. pöfffff

zaten senin mahalleyle benim mahalle çok uzak. bakma aynı şehirde olduklarına, mevsimleri farklıdır
zaten bırda da güneş açtı şimdik. pöfffff
yazdıktan sonra aklıma geldi, terası da sulamam gerek !!! yağsın yahu ne edem artık diyodum ki bura da dalgalanmaya başladı.. harbi zaten herkeşin havası kendine :) ayrıca benim biberlerimden domtezzlerimden kıymetli mi çamaşırlar (( çaktırmayayım da eğer yağmur garantilenirse camları silmeyeceğimdir :))) yani polyanna forever D

Tebrikler canım :)) Biliyoduk zaten böyle olacağını

Yaw saat henüz 11:30 ve ben 3 lt su bitirdimmm. Hayırdır inşallah bu ne yangınıysa böyleee.
Ben daha 750 ml'lik şişemi bitiremediiimm :100::105: İçiyim bariiii... :97:

Son düzenleme:
merhaba arkadaşlar

öncelikle ticker yardımın için ekim çok teşekürler çok makbule geçti benimde tickerım var artık yaşasınnnnnnnn

ben iki gündür normal beslenmeye başladım ama abartmamaya çalışarak kısa bir süre bu geldiğim kiloyu normal beslenme düzeni ile korumaya çalışıp daha sonra tekrar başlamayı düşünüyorum

Ooooo maşallah canım benim, ne kadar dayanabilirdi ki zaten. Bu durumda 3. uzatma hedefine 1,9 kg kaldı demektir. Daha da uzatma artık yeter, callen yap gerisini de :))

Yaw saat henüz 11:30 ve ben 3 lt su bitirdimmm. Hayırdır inşallah bu ne yangınıysa böyleee.

Süpersin ipekom ya, ben de 300 ml içemedim bugün :26:

2009 tatlım

ovvv heryerden yetişiyon ekimim :))

Eveeet, sizsiz yapamıyorum ajanstan bağlanıyorum arada :)))

hahha şansımı denedim ablasıı :))) tamam vade'den dönenin kaşığı kırılsın anasını satiymm :)

Çok tatlısınız, atışmalarınızı sevsinler sizin. Yalnız aliyem süpersin ha, ben altında yatan kısa güçlendirmeyi düşünememiştim. Çekirgenin bacağını kırdın valla.

Ben de sonbahar çocuğu olduğum için sonbaharı zaten severim, ilkbaharı da severim. Çok sıcak çok soğukla işim olmaz hiç. Bu arada neslim yağmur yağarkene evde olursam camları fırçayla şeydeyim bari, hava yağmıyorken aşağıya su dökülüyor alttaki komşuya ayıp oluyor, suyla gıcırdatmadan da temizlenmiş gibi gelmiyor, ne çok derdim varmış yaw. eve kadın getirecek, bekleyecek vaktim bile olmuyor zaar. Tanıdık da yok ki yalnız bırakam. Gerçi evde bişeycik yok ama işte anahtar bırakma durumu geriyor beni.:44:

Canım neden keyfin yok bugün, buradan ayrılırsan daha mutsuz olursun. Bedava şaklabanlık yapıyoruz bak, hepimiz birbirimize terapi yapıyoruz. Gel sen gel, gitme.

merhaba canım,

Benim de aklım sende kalmıştı, rica ederim ne demek, görünce ben mutlu oluyorum.

Ama neden normal besleniyorsun sen, benim kaçırdığım bişey mi var?

ekimim mükemmel fikirmiş yağmur yağarken fırçayla cam silme işi. ben yağmur yağarken balkon yıkıyorum. neden dersen, benim balkondan alt kata su sızıyor. tamir ettiremedim bir türlü. bende yağmur yağınca yıkayıveriyorum balkonu. diğer zamanlar da silmekle yetiniyorum. zaten cam silme özürlüyüm. çok korkarım düşecem diye. şimdi yağarsa, ben de fırçayla girişeyim. hem de kalori yakarım bol bol. )))

Sağol canım, bazen tembellikten bazen imkansızlıktan yaratıcılığı gelişiyor insanın işte :))

Aliyem plastikçilerde satılan bir tarafı süngerli 1 tarafı çekecekli fırçalar var onlardan almıştım ben. Daha çok arabalar için kullanılıyor sanırım, sapı da yarım metre kadar, işimizi görür. Fırsatın olursa ona bakmanı tavsiye ederim. Çekecek de harika oluyor ha:))

Ben de hiç sevmem cam silmeyi, annem küçükken sildirir gazeteyle de kurulattırırdı, bi de titiz söylemesi ayıp yıldırdı demek ki beni.

Bi cam silmeden bi de küükken tarhananın yanına yıkattırdığı minik bahçe marul yapraklarını yıkamaktan :)) Şimdi eve kıvırcık almıyorum desem yalan olmaz valla.

Kısmet be güzelimm. Ayarlayabilirsemm olacak bir şeylerr. hAbersiz olurmu yoksa bana dukan sofraları hazırlayamazsınn :)

Maşallh kuzumaa bu ne hızz. 68,9 a az kaldıı :)

o dediğin zımbırtıya bakayım ben de. işime yarar kesin. düşecem diye ödüm kopar cam silerken. boy da kısa, yetiştiğim kadar yapıyorum artık.
ben de 14 yaşından beri tek başıma bütün evi idare etmek zorunda kaldığım için bıktım valla ev işlerinden ama ne yaparsın. ömürlük bunlar. zengin olayım, bir tek yemek yapcam...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…