Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

kızlar bu arada biz ayrıldık ve böyle olacağını zannetmezdim ama ben çook mutsuzummm
glshk,love01,kestaneşekerii alın beni de aranıza kader arkadaşlarım

bugun dıyetımın ve sporumun ılk ggunu,,dukanın sıtesınde hesapladım bır hafta ımıs atak surem ,,
sabah 2 yumurta haslanmıs ve peynır yedım oglende ızgara tavuk gogsu ve bolca ayran ıctım,,su zaten bır bucuk lıtre bıttı bıle kaldı bır lıtrem kı onuda ıcerım,,
ya atak devresınde pro ve sap dısındakıler yasak yazmıs arkadas pro proteın ,sap ne demek onu anlamadım,,

kızlar bu arada biz ayrıldık ve böyle olacağını zannetmezdim ama ben çook mutsuzummm

Nasıl yani öle küt diye ayrılınır mı güzelim. Beraber alınmış bir karar mı bu? Sen inandığın ilişkiye asılırsın diye düşünüyorum ben. O zaman yeterince inanmamışsın ya da geçicidir bu kopma hali, olamaz mı

:)tamam bende öyle düşünmüştüm bu durumda 1 kilo vermiş oluorum yuppiiii

oyy canım benim hayırlısı böyle imiş dün çok düşündüm seninle onun durumunu okuduum kadarıyla ilerde çok üzülceksin gibi gelmişti bana yani küçücük şeyi bu kadar sorun eden bir adam yeterince sewmiyodur bence yaw
bizde eşimle tartışır ederiz ama en fazla 2 dk sürer 3yılı bitirdik biz evliliğimizde hani cicim ayıda geçti uff böyle ilişkiler hakkında ahkam kesmek akıl vermek bana zor gelio kafa karıştırmak istemiorum ama hayırlı oldu benim şahsi fikrim Rabbim sabır versin sana

aklına şaşayım ben onun. fıstık gibi kızı bulmuş da ayrılmış. bırak güzelim, rahvan gitsin...

3-4 gündür diyet güme gitmişti. bugün p yaparak başladım ve bir kaç gün daha p yapmayı düşünüyorum. et olarak da en azından 2 gün balık yiyeceğim. sabah yumurta peynir ve biraz pastırma yedim. öğlen ton balığı. aralarda bolca yeşil çay ve kiraz sapı. bugün düne göre 2 kg fazlam vardı ki bu ödemdir mutlaka. geldi yine dolunay malum... bu arada ben hala regl olamadım. onun için de bir bitki çayı içiyorum. akşama da dereotlu maydanozlu dukan ekmeğinin yanına bolca pul biberli yoğurt sos yapacağım. yarına şu ödemi atayım ve artık eski düzenime döneyim. tatilin hasarlarından kurtulayım.

Dün bir siteye bakıyordum orda okudum o yazıyı, şunlar diyete uygun falan diye yazıyordu, sanki dukan diyeti tariflerimde okumuş gibi ciddiye aldım, hiç sorgulamadım salak anıma denk gelmiş, pek olmaz ama neyse

Ben de bir restorenda buluyorum diyete uygun yiyecekler, buharda pişiriyorlar eti falan, kırkpınar lokantası, orada da hindi tandır var ama bana yağlı gibi geldi hiç denemedim, sen uygun dersen yerim ama

Oyy canım valla biri sevgilimden ayrıldım dedi mi içim cız ediyor, çok nefretlik bir duygu. Ama sen güçlüsün, mantıklısın üstesinden gelirsin

Öncelikle başarılar dilerim 1 hafta çokmuş, çok mu diyet yaptın daha önce kaç kg vereceksin? sap ne ki ben de çıkaramadım şimdi

Kızlarr ben 4 gün yokum evde kısçemle olucam sizleri öpüorum işe dönünce kaldıımız yerden devam diyeti bırakmicem hee:d

Ay giremedim bi türlü. Patron da gördükten sonra tırsıyom artıkın. Okumadım da yazılanları ama Medesacım ayrılmış mı nee Ah kuzuummm!! Üzülme be..! Hayırlısı olsun.. Zaten sen pek gönüllü değildin başlarda ama senin gözüne girdi tabi bu hınzır Boobbb Pek içine sinmiyordu zaten ne olacağınız ne biteceğiniz.. Her şey güzel olacak inşallah canım.. bozma sakın moraliniii

Ben kapatıyorum kızlar. Yarın yokum. Cuma görüşürüz inşallah.. :79:

Son düzenleme:
canlar şimdilik kaçıyorum,cuma konuşuruz.
hepinizi seviyorum,bodrum da yalan oldu gördün mü,artık yarın evde kek,poğaça falan yaparım
neyse öpüyorum canlarım

merhabalar,

bu sabah tam 1o4.0 çıktım. gram gram gidiyor.sanırım menopoz sebebiyle hızlı kilo veremiyorum.

diyete tam gaz devam. tatlı isteğimi kola zero ile kapatmaya çalışıyorum. ama toz tatlandırıcı bulup kek vb yapmak istiyorum. yarın bakayım bakalım.

Bu diyetle alakalı değil ama yağ en çok hangi bölgede ise yağ yakımı oradan başlıyor.

inşallah öyledir ya. ben eskiden basenden sıkıntılıydım.
şimdi göbek ve yan yağlardan kurtulamıyorum
anlam veremiyorum bir simittir kaldı orda
bir önerisi olan var mı kızlar.
bol bol yogurt yiyorum. okuduğum bir yerde yoğurt göbeği eritir yazmışlardı.
1 haftaya da pilatese başlayacağım.

Arkadaşlar öncelikle merhaba. Ben aranıza yeni katıldım. Ve yardımınıza ihtiyacım var ve tabii tavsiyelerinize. Ben dukan diyetine başlayalı bir hafta oldu. Atak evresinde 3 kilo kadar verdim ve şimdi 5+5 e başladım. Atak evresindeki aşırı halsizlik vb. gibi sorunları gerçekten önemsemedim ve sıfır kaçamakla diyetime devam ettim. Fakat şimdi çok daha ciddi bir sorunum var: Ağız kokusu. Eksik karbonhidrat tüketiminden dolayı protein diyetlerinde olan birşeymiş bu. Ayrıca da tabii bağırsaklarda zararlı maddelerin oluştuğunun da habercisiymiş Uzun zaman sonra tartıda 60lı kiloları görmek çok hoş fakat insanın ne yaparsa yapsın ağzının kokmaya devam etmesi çok berbat bir durum. Bu durumun da ortaya çıkmasıylaiki günlük seyir evremde her öğünde protein almayı atladım, ve bir çay kaşığı kadar çikolata yedim.Ve ayrıca da etsiz çiğköfte Şimdi bu ağız kokusu sebebiyle dukanı bırakıp sağlıklı ve dengeli beslenmeye geçmek istiyorum. Bir yandan kilo verdirdiği için dukan dan vazgeçemiyorum. Kaçamak yaptığım için ya artık diyetim devam etsem bile yeterli sonucu vermezse diye korkuyorum. Bi yandan da artık bu ağız kokusundan kurtulmak istiyorum. Hayatım byunca ilk kez böyle oluyor ve gerçekten çok can sıkıcı bir durum.HATTA DUKAN DİYETİYLE AĞZI KOKAN KADINLAR DİYE BAŞLIK BİLE AÇMIŞLAR! ne yapsam ne etsem bilemedim...Lütfen fikirlerinizi ve tavsiyelerinizi benimle paylaşır mısınız...şimdiden hepinize kucak dolusu teşekkür :)

ağız kokusu ilk zamanlar oluyor, sonra ortadan kalkıyor. biraz sabırlı olmak lazım. ama bu sebeple diyeti bırakırım diyorsanız karatay diyetini araştırın derim.

Cosfer Multi Stepper (Twist +Dambıl ) - Spor / Fitness - Hepsiburada.com

bundan sipariş verdim. cumartesiye gelir sanırım. hem twister hem stepper hem de dambıl. fiyatı da piyasanın epeyce altında. gerçi bu dar zamanda fazla maliyetli benim için ama yaşadığım yerde yürüyüş şansım pek yok benim. bununla en azından evde tv karşısında bile yürüyüş yapabilirim. kullanan var mı aranızda?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…