Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

güle güle kullan yengemde buna benzer bişey var baya faydasını gördü ama belinden rahatsız şimdi, kullanamıyor. Ben de koşu bandı var, uzun süre tv karşısında kullandım dizi izlerken çok iyi gidiyor yoksa sıkıntıdan patlıyorsun, şimdi boş odada duruyor o ayrı inşallah sen kullanırsın, kullanırsan kesin fayda görürsün ama

teşekkür ederim arkadaşım. doğrusu elim bu kadar darken onca para verip almışım. kullanmazsam döverim kendimi kafamı duvarlara vururum.

ağız kokusu ilk zamanlar oluyor, sonra ortadan kalkıyor. biraz sabırlı olmak lazım. ama bu sebeple diyeti bırakırım diyorsanız karatay diyetini araştırın derim.

Cevabınız için çok teşekkür ederim Aliye. Zamanla nasıl geçecek yalnız çok karamsarım.Çünkü düşük karbonhidratlı beslendikçe devam edermiş gibi geliyor, ya da acaba sulu sebze yemeklerine başlanınca mı geçiyor?

bende yok ama o yuvarlak kısmı belini inceltmen için birebir,valla çok beğendim ben, hem bacak hem bel... spor salonuna gittiğimde twisti çok yaptırıyorlardı, stepperla koy tv karşısına... diziyle birlikte... ohhh nasıl geçtiğini anlamassın..güle güle kullan

teşekkür ederim arkadaşım. doğrusu elim bu kadar darken onca para verip almışım. kullanmazsam döverim kendimi kafamı duvarlara vururum.

Walla umarım kullanırsın çabuk sıkılmazsın. Bende hepsi ayrı ayrı var. Yerin de varsa aklına geldikçe çıkarsın artıkk :)

Babam yaptığım nesli kekimi silikon kabıyla birlikte köpeğe vermiş. Bide dalga geçiyor. Senin at yemin pek güzel diye. Aa ye

dinmi dedim yoo köpek bayıldı dedi. ee kabı nerde dedim onunlada dişlerini kaşıyor dedi. Ne bilecekmiş onların tek kullanımlık olmadığını. Eskiden kağıtlar varmış atılırmış. Çok blmişş sinir oldum da ne yapayım canı sağolsunn. Hala gülüyor yaaa kahkahası geliyor salondannn. At yemi d.yor bideee...

Ben bugün yeni tenis antronorumle ilk dersimi yaptım. Ayyy adam süperrrr. Hergün gel dese 1 saat giderim walla. Canımı çıkardı ya neysee değdi valla manyak ter attımmm..

bende az once dolunayı gordum ve dedımkı aha benım artımın tek sebebı bu . yoksa neden olsunkı artı dedım. bi baktım sende burda yazmıssın dolunayı. kesın ondan yaaaa..

bu arada aksam yemekten oncede 91,3 cıktım ıyımı. haaa unutmadan bugunde kacamak yapmadım. ilk gunlerdekı gıbı kaçamaksız dukanımı uyguluyorum bıde eksıler gorsem tamam olacak...

düşük karbonhidratla ilgisi yok onun. atakta sadece protein yendiği için oluyor. bende de ilk günler oldu. seyirde farketmedim artık.

evet twister var bende de. kullanıyorum hala. ben de faydasını gördüm. tv karşısında kullanırım. burda saçma sapan bakışlar altında yürüyüş yapmaktan iyidir.
Walla umarım kullanırsın çabuk sıkılmazsın. Bende hepsi ayrı ayrı var. Yerin de varsa aklına geldikçe çıkarsın artıkk :)

tam tv karşısında yeri hazır.

bu diyette mısır gevrekleri de yasak mı?

yasak tabiki cısss kızlar callen teyzemi yapıp geldim foruma,yeşil çayımı yudumluyorum şu an , callenin tüm versiyonlarını indirdim 15-20 gün arayla hepsini yapacam, hırs yaptım gidecek bu toto saf pro günümdü bugün yarın umarım eksileri göreceğim, hepinize bol eksili geceler

tekrar 54kg oldumm =) 56kg'ın hepsi yağ değilmiş demekki, dün kendime işkence ettim otobüsle gidilcek her yere yürüyerek gittim ve sonuç olarak aldığım kiloların bir kısmı gittii tabiki hiç kaçamak yapmadım ama şöyle bi sorun var az önce kahvaltı yaptım protein perşembesi olduğunu unutmuşum ekmek yiyiverdim artık vücudum affetsin beni napayım =) yarın da 53 küsür bi kilo çıkarsam çok rahatlıcam geri kalan 2 kgyu öyle ya da böyle veririm diye düşünüorum :44:

Hepinize bol kahkahalı az kalorili günler diliyorum, öpüldünüz

günaydın herkese.

nihayet eksilere geçtim, çok şükür 69.3 ü gördğm bu sabah ve wc ile görüşmem tam olarak bitmediği halde böyle
bugün kahvaltıdan sonra akşama kadar dışarıda olacağım, nasıl geçecek bakalım :18::18::18:

darısı başıma diyeyim. dün idrar söktürücü aldım ve ödemden kurtuldum ama buna rağmen 71.7 çıktım bu sabah. 2 gün önce 70.7 idim. sanırım bu dengesizlikler regl olamamamdan kaynaklanıyor. sadece ödem değil, vücut yağ yakmayı da bırakıyor böyle dönemlerde. ramazanda oruçla birlikte diyet, fazlasıyla yetersiz beslenmeye sebep oldu sanırım. çok az şey yiyebiliyordum çünkü. bütün düzenim bozuldu. sonrasında saçma sapan şeyler yedim birkaç gün. çok şükür ki 2 gündür normal düzenime dönebildim. inşallah 1 haftaya kadar çizelgemdeki kiloya geri dönerim diye düşünüyorum.

Son düzenleme:
23 agustos- 69 kg
30 agustos-67.6 kg
7 atak günümde sadece 1.4 kg gitmişbu düşük eksiyi reglime bagliyorum(reglimin 5 ci günü) kendimi teselli ediyorum
Bu günden atak bitdi .2 ci aşamaya geçmiş bulunuyorum.2 eylülde 67kg görmek istiyorum

1 haftada 1.4 kg ma azmı diyorsun. Ne bekl,yorsun ki. 5 kilo versen mutlu mu olacaksın. Şahsen ben öyle olsa direk doktora giderdim bana bişeyler oluyor dye.
Ortalama haftada 1 kg dır. Atakta daha fazla olması çok normal. 1 haftada hiç gtmeyen günler de gelecek. Moralini bozma sakın. Hazırlıklı ol. Ama sonuçta gidiyor emin ol...

atakta verilen kilo, kaç gün atak yaptığınızdan daha çok, kaç kilo fazlanız olduğuna göre değişir. atak süresi 2. derece belirleyicidir. dukanın sitesindeki testi yapatıysanız, kaç kilo vermeniz gerektiğini söylemiştir zaten. sizin muhtemelen pek fazla kilonuz yok. zaten 7 gün atakla bence büyük hata yapmışsınız. burda mesele o kadar gün atağa dayanabilmek değil, metabolizmayı yeni yeme düzenine hazırlamak ve hafızasını resetlemek gibi. o yüzden de dukanın söylediği gün kadar atak yapmak önemli. atakta daha fazla kilo vermeyi beklemeyin, zaten fazla bile vermişsiniz.ben 35 kg hedefiyle başladığım diyette 10 gün atak süresince 3,5 kg vermiş, seyirde ise 500 gr geri almıştım.. şunu da söyleyeyim, sadece 3-4 kg fazlası olan bir arakadaşım, benden duyduklarıyla diyeti uygulamaya kalkıp 10 gün atak yapmış ve 100 gr bile verememişti.

Atakda 1,4 az buluyorumHer kes atakda en az 2 kg vermiş oluyor.Bu gidişle 61 kg 2 ayda anca inerim

Kızlar günaydın. Dün bünyeye çemkirmiştim hatırlarsanız. Son kiloda takıldı filan diye Bu sabah 57. 3 ü gördüm tartıda. Ne yani 300 gram mı kaldı bende margarin

başlangıç tarihi: 2 Mayıs 2012
başlangıç kilo: 73.5 kg
hedef kilo: 57 kg (Bu arada Dukan sana 59 yeter demişti.)
Şu anki kilo: 57.3kg
boy: 1.68

Pazartesi güçlendirmeye başlıyorum kızlar. Bana şans dileyin.Herkese tartıda seveceği rakamlar...

Dukan amca bana 5 gun atak yapmami söylemişdi vermem gereken kilo 8 kgdı 1.4 gitti kaldı 6.6 kg.Amma bunu 4 haftada vermem gerekiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…