Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

canim senin 2 günün nasil ? protein ve protein+sebze günlerin ?:44::44:

valla canım ben peynir ve süt tüketmediğim için benim menüm sana garip gelebilir ama mesela bugün p+s günümdü sabah kıymalı tava böreği yaptım öğlen güveçte sebzeli tavuk yedim akşam da mücver yapmayı düşünüyorum, acıkınca yoğurt yiyorum ya da kepek hakkımı tüketmemiş isem yaptığım keklerden poğaçalardan falan.... saf proda ise bir öğünümde küçük bir tavuğun tamamını yeme kapasitesine sahibim çok acıkmışsam tabiki... yada rahat 5-6 köfte yerim... yani az yemekle kilo verilir diye bir şey yok ne kadar çok protein o kadar çok eksi feyste örnek menüler yemekler fazlasıyla mevcut oraya bir göz at istersen...

Selam kızlar,

Nasılsınız? Herşey yolunda mı? Benim yoğunluğum aynen devam ediyor ama güzel yoğunluk valla hiç şikayetçi değilim. Tek şikayetim sizden uzak kalmak. Beni unutmayın ama :)))

Bayramda kaçamak yaparım demiştim ya çok kaçamak yapamadım ama annemin elleriyle yaptığı baklavadan bir kaç dilim ve bir kaç yaprak sarma yedim o kadar. Aksine ben yoğunluktan güçlendirmeyi layığıyla yapamamaktan şikayetçiyim. Yulaf kepeğimi her gün yiyemedim, meyve yemediğim günler oldu, yağlı peynirimi yemiyorum çook uzun zamandır yeşil çayı görmedim bile, su derseniz daha az içiyorum. Kilom 55,6 şu an ama acilen kendimi disipline etmeliyim.

Benden haberler bu kadar, sizler nasılsınız? Bir durgunluk seziyorum bir rehavet mi var sanki buralarda. Neden ola ki:44:

kuzuuum hoşgeldinnn
sorma yaaa buralar çok ıssız bu aralar,yaz mahmurluğu heralde
valla senin kaçamak sıkıntı yaratmaz afiyetler olsun,sen zaten olması gerekenden de fazla verdin,en çok normale gelirsin yani
benim de durdu yine kilo vermem her zamanki ritueli yaşıyorum;en dibi görüyorum sonra artılarla geçen birkaç hafta vee sonra inşallah yine dibinde dibini göreceğim
bu arada ben karar verdim yaaa 69 görünce ki inşallah görebilirim daha fazla 65'i falan da zorlamayıp geçeceğim güçlendirmeye
demekki margarinlerim bitti ki vücut isyan ediyor artık,hooppp yeter bi dur gari diyor sanki bana

Walla ben yoğunluktan yazamıyorum.
Ekürim izinde 2 kişilik çalışıyorum ve işler azdı. İnsanlarda. Ne satınalacağımı şaşırdım şirket için. herşey çok acil statüsünde. Çaycının bile çayı bitmiş acil alırmısın diyor. Ulan gemi yapıyoruz çay derdine düşermiyim diyorum içimden ama ona da yazık. Banadaaa.
Allahtan az sonra biriyle buluşacağım gelmiş kapıda bekliyor saf. Umarım beğenirim. Bir arkadaş vesile oldu yine. İlk kez yalnız buluşacağız. Bakalım ne olacak. Allhtan bugün önem vrmiştim saçıma başıma. Normalde işten direk çıkmam kimseyle perişan olurum amaşanslı kerata. Gece yazarım yorum ne oldu ne bitii. Oğlana şans dileyin zira bende hava 1 milyon bu aralar....

Ekürim izinde 2 kişilik çalışıyorum ve işler azdı. İnsanlarda. Ne satınalacağımı şaşırdım şirket için. herşey çok acil statüsünde. Çaycının bile çayı bitmiş acil alırmısın diyor. Ulan gemi yapıyoruz çay derdine düşermiyim diyorum içimden ama ona da yazık. Banadaaa.
Allahtan az sonra biriyle buluşacağım gelmiş kapıda bekliyor saf. Umarım beğenirim. Bir arkadaş vesile oldu yine. İlk kez yalnız buluşacağız. Bakalım ne olacak. Allhtan bugün önem vrmiştim saçıma başıma. Normalde işten direk çıkmam kimseyle perişan olurum amaşanslı kerata. Gece yazarım yorum ne oldu ne bitii. Oğlana şans dileyin zira bende hava 1 milyon bu aralar....

kimsenin sesi soluğu çıkmıyor,ee ben de kaçiim bari
ipekkkk,cd yolladın mı kuzuuu
hepiciğinizi öpüyorum,çok acıktım loo,hadi yarın görüşürüz muckkk

Selam canlar, bugün yanlışlıkla da olsa Love01'le telde konuşma şansım oldu. Kendisi hala memleketteymiş pazar günü dönecekmiş, morali bozuk olduğundan bi süre yok olmak istemiş ama şimdi iyi merak etmeyin

Bu arada ben diyetime uyamadığımdan ve bu sabah yeniden 55 kiloyu yani +2 ya da 3 kiloyu tartıda görmeye devam ettiğimden utanıyorum buraya gelmeye o yüzden çok sık uğrayamıyorum ama eski kilomu yani 52-53ü görene kadar elimden geleni yapıcamm

arkadaşlar, diyetle ilgili değil ama bir konuda fikirlerinize ihtiyacım var.

1 ay sonra eşimin abisinin oğlu evlenecek. düğün için kıyafet bakayım dedim. amanin fiyatlar uçmuş. 350-500 arası bir abiye elbise.

alsam bir türl almasam bir türlü. alsam hem bir yığın para vericem hem de zayıflayınca bir daha hiç giyemiyeceğim.

almasam eski elbiselerim de bol gelmeye başladı. daha önce giydiğim br elbseyi de giymek istemiyorum.

ne halt etsem???

ben diyet günlüğü tutuyorum beni bu diyete bağlayacak birşeylere ihtiyacım var.birde nette facede nerede varsa yemek tarifi torpalıyorum bazılarınıu bastım evdeki yazıcıda 30lu şeffaf dosyaya önlü arkalı koydum yemek defterim de oldu.sıkıntı yaşamıyorum.dün yaptığım yemeğe bayıldım mesela (2 dukan krep.arasında yarım soğanla kavrulmuş ve baharatlarla tatlandırılmış yağsız kıyma(ben baharat olarak kırmızı pul biber+kırmızı toz biber+ nane+karabiber kullandım) üzerinde sarımsaklı yoğurt.ben atak seviyesindeyim o yüzden üzerine pul biber ve nane dökerek süsledim ama sonra bol naneli salça sosu yaparım) sende yapabilirsin yanında ayran(aslında yoğurt var farklı bir içecek yada su daha mantıklı olabilir)

ben yarın seyire geçiyorum burada da paylaşmaya çalışırım.günlük tutarsan daha önceki öğünlerini hatırlaman kolay olur..yada tarfilerini toparla benim gibi açar bakarsın resimlerinden hangisini beğenirsen beğendiklerinin yanına not düşersin bu çok güzeldi bunu yapmasamda olur falan diye..

merhaba meski.. bende hala atak dönemindeyim.ama günlük ve yemek kitabı fikrine bayıldım valla..süpermiş...bende 5 gündür ayn şeyleri yemekten sıkıldım..değişik birşeyler yapmak istiyorum aslında ama henüz bir girişimde bulunamadım malesef

bu arada kaçgün atak yaptın ve ne kadar kilo verdin acaba?

Ben 6 gün atak yaptım.bu gün son yarın seyire geçiyorum.sonunda sabah kahvaltısında domates salatalık yeme lüksüm var

ben bu sabah tartıldığımda -2400 gr gördüm bakalım yarın ne olacak ama zaten dukan amca 6 gün atakda 2400 vereceksin demişti.bu gün verdiğimde cabası artıkın :)

sana önerim kesinlikle çeşit artır ben yumurtanın beyazını biraz abarttım sanırım boynumda yaka kısmında sivilce gibi şeyler ldu sanırım alerji yaptı hafif de kaşıntısı var

bendeki yemek tarfilerini topladığım belgeyi sana yollayabilirim bana mail verebilirsen ben özelden yazışamıyorum cevap veremem ama alırım sanırım ..bu gün mesela süt tozundan unsuz ekmek yaptım(facebookdaki dukancılarda var) kahvaltıda süper bir tat oldu.bilsem ilk günden yapardım :)ekmek yeme dürtüsünün önüne geçiyor..ah birde yalancı mantım varkiiiii oda k.kulübü tarifler sayfasından alıntı mmmmmmm muhteşem :)

günlükde çok güzel.sırf geçmişe dönüp neler başardım görmek için bırakmıyorum valla..

boşu boşuna diyet bozdum bugün o korkuyla
meğer güneş çarpmasıymış.
yarın durmak yok, yola devam.

ben de mesaj atamıyorum. mailimi vermek isterdim.
mesaj hakkım açılınca versem yollar mısın canım?

kızlar selamlar
bende dukana başlamak istiyorum ama kafamı karıştıran şöyle bir konu var.
ben şu an 78 kiloyum ve 63e düşmek istiyorum (boy 1.80)
ancak dukanın sitesinde ki anketi yaptığımda bana ideal kilomun 67.3 olduğunu söyledi.
3gün atak dönemi ve 82günde ikinci dönemi verdi
anlamadığım şey şu ben zamanında 67 kilo idim ve gayet 40 bedendim ama 63 olduğum dönemde 38 giyiyordum. yani 67ken balık etliydim ve öyle olmak istemiyorum. kaldı ki 82 günde bu diyet olmadan da 7 kilo verilir. haftada 1kilo verilse 11 kilo verirsin diyetsiz
ben ne yapmalıyım şimdi? internet sitesinde ki saçma şeye inanıp başlamayım mı yoksa kitabı alıp inanıp başlayayım mı?

siz ne önerirsiniz? (ayrıca 67.3 kilo nasıl ideal kilo olur yaa aklımı çıldırıcam )

boyun kilon kaçtı şekercim

kimsenin sesi soluğu çıkmıyor,ee ben de kaçiim bari
ipekkkk,cd yolladın mı kuzuuu
hepiciğinizi öpüyorum,çok acıktım loo,hadi yarın görüşürüz muckkk

Yolladım kuzu bugün yarın elinde olur.

Sitedeki o saçma şeye sakın inanma..Sen git haftada 1 kilonu ver hiç kasma kendini. Buralara da pek uğrama. Dukan da neymişşş. Pehhh...

doğru mudur bilmem ama ben yulak kepeği aldığım halde kullanamadım. yulaf kepeği kullanmadan devam ediyorum.:) bi zararını görmedim şimdiye kadar.
yazmışken bildirim de yapayım:)
66.3kg başladım. bugün 16. günüm
62.4kg. olmuşum
kendimi iyi hissediyorum...

günaydınlarrr

dünki yediklerimi yazimm

sabah 1yumurta ve peynirr
öğlen haşlanmış tavuk yoğurt ve 3 turşu
akşamda tost makinasında tavuk ciğeri kekik az tuz ve pul biberle tatlandırdım yanınada 1,5 kaşık yulaf kepeğiyle yapılmış krep
gece inanılmaz boğazım kurudu kalkıp su içtim kaç kere
3 lt su içtim
sabah tartıda bi fark yoktu ama bende acaip bi hafiflik var nedense:) bide ben hala dijital tartı alamadım ondan sanırım fark göremedim

Selam kızlar nasılsınız?
ben yine 5+2 me devam ediyorum ama haftasonu biraz karboyu fazla kaçırdım. ama ev işi çok yaptım yoruldum. dün saf p lerime yeniden başladım. açıkçası çok iyi gidiyorum ama artıları vermek haftasonunu buluyor. bayram arası vs iyi gelmedi ama zamanım çok ekim sonuna kadar 57-58 olsam yeterdi zaten.

hepinizi öpüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…