Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

kızlar merhaba,

ben bugünlerde sporumu aksatırıyorum. Sanırım ondan kilo vermem de durdu. Kiloma bir bakıyorum 300 gr gitmiş, bir bakıyorum ertesi gün geri gelmiş. umutsuzluğa kapılıyorum...

canım genelde kılo proteın gunlerınde verılıyor. sebze+proteın gunlerınde yedıgımız sebze su tutmaya neden olabılıyor ve artı gorunebılıyoruz. sen takılma bunlara. tum kurallara uyuyorsan enınde sonunda gıder. bugun 300 gider yarın gerı alırsın oburgun 600 olarak gıder ama sonucta gıtmıs olur..
moralın bozuluyorsa eger haftalık olarak tartılabilirsinde.. sonunda 600 u gorunce sevınırsın ben dayanamıyorum gunluk tartılıyorum

arkadaslar valla bir haftasonu giremedim, sayfalar almis basini gitmis.. arada bana yazan olduysa inanin göremedim, gözlerim sasiladi sayfalara bakarken

size bir teklif sunmak istiyorum, 2.evrede olan arkadaslar 1 haftalik yemek planlarini yazabilirler mi

diet ten sanirim, ne yapacagimi bilemiyorum hergün hergün, hem hepimize icin iyi bir fikir alisverisi olur.

minasofie :

pazartesi
yogurt,yulaf kepegi 2 parca et, salata 1 bardak süt domates corbasi
1 yumurta,
2 dilim peynir,
domates,salatalik
1 kahve

sali :

kiymali yumurta 1 bardak süt 2 parca tavuk yogurt,yulaf kepegi 2 parca et
kahve

sizlerde benimle paylasir misiniz ?

Hadi bakalım..! Sen de hoşgeldin :)) Azmedersen 66 da olursun :13:

Ben sporu aksatıyorum yine bugünlerde :100: Kendime bir spor planı yapacağım. Ona göre spor yapacağım. Yoksa her gün "yapıcam yapıcam" deyip, sonuçta mayışık mayışık oturuyorum Yine Callan'a başlıyorum artık bu akşam Arka arkaya bi düzenli yapiyim de şunu, sonra süperine falan geçerim. Bi de dumbel çalışiyim. Şu bıngıl karnım için de çareler buliyim :44: Ben bi haftalık spor programımı hazırliyim bakiyim şimdi

Son düzenleme:
pazartesi
sabah :1 yumurta, 2 dilim peynir, domates, salatalik, kahve
ara :yogurt,yulaf kepegi
ögle : 2 parca et
ara : 1 bardak süt
aksam : domates corbasi

sali :
sabah : kiymali yumurta, kahve
ara : 1 bardak süt
öglen : 2 parca tavuk
ara : yogurt,yulaf kepegi
aksam : 2 parca et

kızlarr bu gurmenete alternatif bir site daha vardı,neydi o yahuuu
bu arada love01 nerde yaa işten de sevgiliden de ayrıldı bunaldı mıı ? kestaneşekeri de yok yine

evliyim başkan sekreterliği yaptıımdan buzdolabımız var burda sabah peynirim yoğurdum ve turşumu aldım dolaba koydum:) bitanede cadı kızım var 2 yaşında:)
Allah bağışlasın canım,ne tatlıdır o şimdii

Hammaddeler.com mu? Valla Love'ı ben de merak ediyom. Bayram'da Adana'daydı sanırım ama dönmüştür artık. Nerelerde ki :44:

Kestanecik de iş yoğunluğundan giremiyor heralde. İnşallah diyeti aksatmıyordur buralardan uzakta..

Parça etlerin büyüklüğünü bilmiyorum ama 2 parça bana az gibi geldi, tabi büyük parçalar diyorsan o ayrı...Bir de domates çorbası ile doyacak mısın akşam yani ben domates çorbasının üstüne daha bir sürü şey yiyorum:44:

anaaaaammm 3 ziyaretcıyle ben kalmısımm durumlar vahımm

Son düzenleme:
ziyaretcılerde gıtmıs sadece ben kalımışıııııııııııııııııııımmmm

Şimdi de sadece ben Çalışan bi tembel ben kalmışım demek Gidiyom yaaaa!! :)

yok yok gıtme ben burdayım. zaten kımsede konuscak hava bıle yok. eskıden okumaya yetısılmezdı sayfalara. noldu bu dukan askına anlamadım ben:26::26:

Slm Herkese :)

Ben de Dukan Diyetine başlamak istiyorum ama nerden, nasıl başlayacagım hiç bir fikrim yok, yardımcı olur musunuz?

Ben de Dukan Diyetine başlamak istiyorum ama nerden, nasıl başlayacagım hiç bir fikrim yok, yardımcı olur musunuz?

canım burada olduguna gore az cok fıkrın vardır dıyete daır. bence ılk ıs olarak kıtabı almakla basla. emın ol bızden daha cok sana cesaret verecektır. bızlerde herzaman yardıma hazırız burda biyerden basla devamı gelır. asla cesaretsız olma..bol şans.

canim senin 2 günün nasil ? protein ve protein+sebze günlerin ?:44::44:

yok yok gıtme ben burdayım. zaten kımsede konuscak hava bıle yok. eskıden okumaya yetısılmezdı sayfalara. noldu bu dukan askına anlamadım ben:26::26:
Evet yaaa! Kiloların çoğu verildi. Duraklamalar başladı. Hevesler azaldı.. Çalışmam için fırsat oluyo gerçi ama Hiç konuşmadan da zaman geçmiyo ki :))

ben de burdayımmm gitmeyin yahuuuu
bu arada sağol kuzum evet hammaddelerdi hatırlayamadığım
Birimiz geliyoz, birimiz gidiyoz...

Öncelikle kitabı al, güzeeelllce oku. Baş ucunda dursun Dolabını bi güzel Dukan yiyecekleri ile doldur. Sonra da burdan ayrılma. Soruların olursa sor. Elimizden geldiğince cevaplarız Neden bu zamana kadar başlamadığına daha çok pişman olmamak için, bir an önce başla

Ay bugün hava çok sıcak İstanbul'daaa :S ya da bizim havalandırmalar mı bozuk yaa..? Puuuffff!!!

Akşama ne yicem ben yaaa... Yine tavuklar ve balık buzlukta kaldı.. Mikrodalga da yok, çöziyim. Böyle böyle her seferinde yeni alıyorum. Buzluktakiler hep buzlukta kalıyo :76: Şapşal kafam

amin canım cümlemizin yavrusunu inşallahh

sormaa çok cadı bi kızım var :)

Canım ben de ne yapçağımı bilememiştim, dukan tarifleri araştırdım netten, hünkar beğendi, beğendili tavuk, et şiş, seviyorsan mücver ya da ızgara balık. Şu an aklıma gelenler bunlar başka gelirse yine yazarım

Canımcım öncelikle dukanın resmi sitesinden girip kaç kilo vermen gerektiğini atak sürenin ne kadar sürmesi gerektiğini hesapla. SOnra alışverişe çık kendine lor peyniri yumurta yulaf kepeği, light süt, light yoğurt ve et ürünleri al. Atak evrende bu ürünlerle besleniyoruz sen de bu seçeneklerle kendine değişik yiyecekler hazırlarsın. Atak süresince 1,5 kaşık yulaf kepeği yeniyor ikinci aşamada 2 kaşık yeniyor. Bütün gün acıktıkça yiyebilirsin fakat süt ürünleri toplamda 1 lt olacak şekilde hesaplaman lazım. Kafana takılan başka birşey var mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…