Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

medesam süpersin walla her hafta başka bir güzide tatil yöremizdesin

hehehehe naparsın yaz kısa tadını çıkarmak lazım
izmirde yaşayınca da her yer yakın.hele bir de c.tesileri çalışmasaydım off diyorum neler yapmazdım ki
neyse sen bu kilona sevindin mi üzüldün mü ben pek anlayamadım

Kızlarrrr gurmenetten bir sürü aroma sipariş ettim ;bal,hindistan cevizi,fındık,vişne,zeytin ve olmazsa olmaz rom aromammm

ohh maşallah gez tabii izmirin tadını çıkar. ben sevindim yaa 65.5 görünce 2-3 haftadır 66.0-66.5 arasında gıdıp gelıyodum, bi de iş yerinden 1 arkadaşla iddaya girdik 1 eylülde 65 kg olmam lazım 500 gr kaldı

afferim kuzummaaa,1 eylüle kadar sen rahat 1 kilo veririsin

ne cok aroma tuketıyorsun.

Napıyosun o kadar aromayı bebem sen, kendine sürüp kokluyon muu

komik şeyler siziiii
rom malum kolayla şakacıktan alkol babında kendimi kandırma amaçlı,hoş 2 tane içip kafam güzel olduğu olmuştur artık nasıl bir psikolojiyse
vişneyle çikolata vişneli kek yapmayı planlıyorum.
hindistan ceviziyle de havuçlu falan kek yapıcam.
bunları aynı zamanda yoğurda süte falan da ekleyip az tatlandırıcıyla içicem yada dondurma gibi yicem
fındıkla da kek yapıcam.
zeytini de domatese damlatıp falan kahvaltıda yicem,peynirli kek poğaçalara da koyarım zeytin aromasını
heeee bak hindistan cevizini kendime sürüp koklayadabilirim,iyi fikirmiş yaz günü

Kola rom muuuuuuuuuu niye paylaşmıyon la sen bunları bizimle ne güzel de fikirmiş bunlar meğersem, şşi kahveye de damlatılır la rom hemen deniyorum az sonra

Kola rom muuuuuuuuuu niye paylaşmıyon la sen bunları bizimle ne güzel de fikirmiş bunlar meğersem, şşi kahveye de damlatılır la rom hemen deniyorum az sonra

kız deliiii bas bassss bağrınıp duruyorum yaaa burdan,herkesçikler biliyor benim romlu kolayla kafa bulduğumu.herkesler rakı balık yaparken benim nuri alço gazozu hazırlar gibi romlu kola içtiğimi ilahi yaniii
tabiii canıııım kahveme de damlatıyorum süppeerrrr oluyorrr

Ayyy kahve yaptım şimdi valla mis gibi oldu yaaa hemen yarın sipariş veriyorum, gurmenin rom u dr oetkerden daha mı iyi? özellikle karamel alcam kendime buzzz gibi frappiçino yapcam ayyyy

ben 6 tane aroma almıştım en çok poti bör aromasını sevdim. fındık, kakao, çikolata, çilek ve kestane aromalarını da almıştım. çilek fena diil ama diğerlerini sevmedim yaw

Ayyy kahve yaptım şimdi valla mis gibi oldu yaaa hemen yarın sipariş veriyorum, gurmenin rom u dr oetkerden daha mı iyi? özellikle karamel alcam kendime buzzz gibi frappiçino yapcam ayyyy

ohh afiyet olsun ben de çilekle napsam diye düşünüyorum aslında cheesecake için düşünmüştüm ama hiç denemedim hep bol poti bör aromalı kakaolu kek yaptım şimdiye kadar

ohh afiyet olsun ben de çilekle napsam diye düşünüyorum aslında cheesecake için düşünmüştüm ama hiç denemedim hep bol poti bör aromalı kakaolu kek yaptım şimdiye kadar

Sağol canım çilekle milkshake yapabilirsin buzlu buzlu, puding yapabilirsin, dondurma da mis gibi olur

Kızlar bugün ben de diyete başladım. Kitabı almadım ama sizin yazılarınızı okuyunca almış kadar oldum 5 Sene önce hayatımda ilk defa diyet yapmayı başarmıştım ve 18 kilo vermiştim, o kiloyu burdaki paylaşım sayesinde verdiğimi düşünüyorum. Şimdi yine diyet yapmaya başlıyorum ve sizinle paylaşırsam sadık kalırmışım gibi geliyor.
Bugün sabah tartıldığımda 83,5 kilo çıktım. Yrın kaç çıktığımı yazıcam. İnşallah ben de sizler gibi hedefime ulaşırım :18:

Kuzum yarın hemen kargo yapıyorum kıyamam ben sanaaa

Kuzum alkol harekatını destekliyorum. Sen bunu hak ettin. İnan hiç anlamı yok. Varsın 1 hafta geç gitsin kilolar. Geçen 33 yıla sayarımmm. Canın sağolsun buzzzz gibi 2 duble rakı. Tekila iç sen en iyisi hem saf alkol hemde accıkk :)

Haha barda görsem elinde küçük şişe kolaya katıyor biri. Şikayet ederdimmm :)

Kızlar dayanamadım tartıldım :) dün 83,5 idim bugün ise 82,8 ayyy çok sevindim bir gariplik yok demi sonuçta bugün başladım. Su mu kaybediyorum acaba :44:

hatunlar bir aroma muhabetidir gidiyor.rom aromasını denmedim kahveyemi katılıyor.türk kahvesimi diğer kahvemi.neyse zaten rom sevmem.alkolün hiçbitürünü istemem.zehir o ayol.sigara alkol.şeker tuz.un ve yağ bunların hepsi zehir.alkol dezenfekte maddesi.sıgara ve alkol kadını çabuk yaşlandırır.çünkü hücreleri mafediyor.sıgara kullanan bayanların ciltleri mat ve gözbebekleri gri oluyor.zayıflayıp sağlık ve güzellik elde etmeye çalışıyoruz kızlar bu aromalarında ne olduğu belli deyil.kimyasallardan üretiliyor.bende aldım.bukadar keskin olması için kimyasal olmalı.dikkat edin kızlar.kaş yapalım derken göz çıkarmayalım.zaten diyet kola yeterince mafediyor.

off ne oluyor bana son günlerde yaa 2 günde bir bozuveriyorum diyeti, karşıma ne çıkıorsa yiyorum öyle böyle değil deli gibi yiyorum öküzümsü diye tarif ettiklerimizden acayip bi tatlı merakı başladı pasta kurabiye ve çikolata türevlerine hayır diyemiorum :18: her gün bi arkadaş ortamındayım, bi an önce işe başlamam lazım kendimi yemeklerden uzak tutmam lazım offf offff içimde dev bi canavar var kendisi çok ama çok açgözlüüüü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…