Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

Günaydın kızçeler

kaçamaksız güzel bir protein gününden sonra kendime ödül gibi bir kahvaltı hazırladım

bnde cd istiyom

yahu bu cd ne cd sidir, dukanla ilgili bir cd mi paylaşın arkadaşlar :)

asyadeniz bende 101'im 3 rakamlıları görünce verebildiklerini bende heyecanlanıyorum sen şimdi kaç kilosun?kaç zamandır yapıyorsun.

ayrıca bir arkadaş zamanı uzun bulmuş.bende başta öyle düşündüm bana birde 217 gün syir verdi.sonra düşündüm normal bir diyet yapsam 3 ay yapıp bırakacakmıyım hayır 3 ayda zaten bununla vereceğim kadar kiloda veremem.aslında güçlendirmeyle beraber 2 yılı bulan bu diyet ömür boyu sağlıklı zayıf kalmayı sağladığı için çok uzun gelmedi bana.mesela ben önümüzdeki nisan ayında 70 olacakmışım dukan amca öyle dedi :)

ben gün değil ay hesaplıyorum.şöyleki çabucak gelen kira ödeme zamanlarını sayıyorum 70 olana kadar 8 kez kira ödeyeceğim :) çok değil beee

ve bir soru ben sigara kullanmıyorum da arada bir nargile içmeye gidiyoruz.sigara kullanan varmı bu diyette??sonuçlar ne oluyor..

kuzuum sağol yaa valla sana zahmet gönderirsen çok sevinirim.ofisi ,evi her yeri kurcaladım yok bulamıyorum
bir ara laptopu format attormaya göndermiştim acaba onlar mı çaldı ki kız
valla alkol harekatıma destek vereceğini biliyordum sağol kuzum
bütün yaz orda burda tatil yaptım tel damla içmedim.kaldı ki malumunuz diyetin başından beri sıfır kaçamk gittim
zaten öküz gibi içmem yani,sonuçta acaip bir inadım var bu diyette,yasak olan herşey yasak benim için ve delmiyorum
ama ola kii,haydii bee bi kadeh içeyim desem bodrum gecelerinde,en masum içecek hangisi olurdu diye merak ettiydim
neyse haftaya p.tesi söylerim size ne içtiğimi yada içmediğimi
sorma yaaa kolaya rom damlatırken hep yan masalardan bakıyorlar la bu hatun napıyor diyee,kesin kafa yapıcı bişeyler içtiğimi düşünüyorlardır,ne bilsin garipler

canım yaaa toparla hadi bakiim kendini.yiceğin kadar yemişsin,hevesini almış olman lazım.
şöyle düşünsene,verdiğin bütün kiloları geri alırsan nolcak,değecek mi yaptığın 3-5 kaçamağa,bunca aylık emeğine yazık olmayacak mı ?
ne kaldı zaten şurda güçlendirmeye,1 ay dişini sıksan rahatlayacaksın.sanırım herkes bir yaz rehavetine büründü.
hadi bakalım silkelenin artık,kaçamakları da unutun.bayram seyran geçti gitti,artık sıkı sıkıya asılın ki diğer bayramda herkes ne kadar fıstık olduğunuzdan bahsetsin dimi amaa

ahhh kuzum yaaa nasıl bıraktın,ben de bırakmak istiyorum.
aslında çok içmiyorum ama az da olsa içmek istemiyorum
kendime güç vermeye çalışıyorum,kızım sen 20 kilo verdin,o kadar sevdiğin yiyeceklerin hepsinden vazgeçebildin de sevmediğin bu zıkkımdan mı vazgeçemeyeceksin diyorum.keşke dukanda bu da yasak olsaymış,o zaman kesin uyardım diyorum.
bir başlangıç lazım ama nasıl başlayacağımı bilmiyorum.sonra da diyorum bir taraftan diyet psikolojisi,bir taraftan da bunu bırakırsam tepetaklak olur muyum,gergin falan bir tipe ni dönüşürüm,iştahım açılır da bütün emeklerim boşa mı gider diyorum
ama mis gibi zayıfladım,bundan da kurtulup artık sağlıklı güzel bir hayat yaşamak istiyorum.sanırım önce kendimi hazır hissetmem lazım ama henüz değilim gerçi günde 5-6 tane falan tüketiyorum ama olsun onu da istemiyorum yaaa

Ayyy kahve yaptım şimdi valla mis gibi oldu yaaa hemen yarın sipariş veriyorum, gurmenin rom u dr oetkerden daha mı iyi? özellikle karamel alcam kendime buzzz gibi frappiçino yapcam ayyyy

cnm ben dr.oetker'inkini hiç tüketmedim,satıldığına da denk gelmedim marketlerde.ama gurmenetinkiler güzel,yoğun.
şimdi de ofiste dukan ruhunu aşıladığım arkadaşım için kaymak,bal,şeftali,portakal,çilek ve salep aroması sipariş ettik.
bakiiim onlar nasıl çıkacak

ben 6 tane aroma almıştım en çok poti bör aromasını sevdim. fındık, kakao, çikolata, çilek ve kestane aromalarını da almıştım. çilek fena diil ama diğerlerini sevmedim yaw

ben fındıkla çikolatayı sevdim ama fındığım kayboldu diye yeniden sipariş ettim.çikolata fındıklı kekler yapıcam
poti bör vanilyaya çok benziyor bence,karamel de güzel fena değil kahveyle iyi oluyor ki,benim gibi bir kahve sever için süper buluşlar bunlar

Günaydın kızçeler

kaçamaksız güzel bir protein gününden sonra kendime ödül gibi bir kahvaltı hazırladım

Eki Görüntüle 495685

kız afiyet olsun,canım çekti valla.ben de yarın kendime güzell bir pazar kahvaltısı hazırlayayım bari

valla çok doğru diet kola zaten canımıza okuyor midem çok sağlam nazar değmesin o kadar kahve kola arada ağrı kesici maşallah diyeyim
sigara en zararlı şey alkol konusunda sosyal içiciyim yapacak birşey yok haftada 1 oluyor ama standart değil
parayı lidyalılar kafayı izmirliler bulmuş yapacak birşey yok
ama kendimi bir miktar detoks girmiş gibi hissediyorum bu diyette
un yok şeker yok
az tuz var
ha bu arada bayram misafir vs kaçamaklar oldu ya karbonhidrat olarak bende inanılmaz gaz yaptı çatlayacam sandım
sp veya ps günleri hiç gazım olmuyor mesela
o şişkinliklerin vs sebebi hem o iğrenç karbonhidratlar demek ki
yaşasın dukan .....

Tabi ben müneccimim ya. Kız adresini nerden bileyim ben. Şİmdi baktım maillerime senden gelen bişey yokkk.

yahu o zamanlar 100 ün altında mesajım var diye özelden yazamıyordum senden de cevap gelmeyince kestim tıktıkıyı
facebooktan yazacaktım e onu da yeni onayladın
neyse geç olsun güç olmasın
yapalım sporumuzu fit olalım

kızlar benim mesai bitti,yavaştan kaçıyorum
sizi seviyorum,kocaman öpüyorum,kaçamaksız bir h.sonu olsun inşallahhhh

çok teşekkürler ben testi yaptım bu arada atak için 5 gün seyir evresi 197 gün çok uzun gibi geldi.sen ne güzel 10 kilodan fazla vermişsin ne kadar zamanda verdin acaba

ben 19 martta basladım. ramazanı dukansız yaptım ve kaçamaklarımda cok oldu maalesef.. onlarıda yapmasaydım daha fazla vermıs olacaktım

canım ben 19 martta basladım. bugun 91,7 yım. bı kaç gundur artıdaydım onları verıp tıckerıma tekrar gelmeye calısıyorum...bızlerın kılosu fazla oldugu ıcın ılk zamanlar daha hızlı ve rahat verıyoruz kıloları. sende hemencık verırsın merak etme..

Son düzenleme:
selaaammmmmmmmm kızlarr.

ben bugun 91,7 cıktım. 2 gunde -3 kg olmus oldu. bugun proteın sebzeyle devam edıyorum. kaçamaksız gunu tamamlarsam yarın 91,3 u tekrar gorecegıme ınanıyorum...

Son düzenleme:
Kızlar size bişey danışıcam atak evresinden sonra şalgam suyu içebilir miyim?

sadece fıkır olarak kendı fıkrımı beyan etmek ısterım. salgamın ıcerıgını bılmıyorum ama asırı tuzlu oldugu ıcın vıcutta ödeme neden olabılır. içilmemesi gerektiğini düşümnüyorum. ama bu sadece benım fıkrım kesın bısey dıyemem. bence içme... :) tuzlu ıcecek ıstersen ayran ıc. tatlı istersen light içecekleri iç derim ben

Son düzenleme:

:) çok sevindim hiç değilse motive edici olur başlangıçta çok vermek.süper çok sevindim..

bu arada hala nargile ile ilgili soruma cevao gelmedi.kızlarrr nargile içsem atakda bişey olur mu??doğum günüm bu gün akşam dışarı çıkıcaz ve ben çok sevrim nargile.sigara içmiyorum ama bir kezcik nargileden de bişi olmaz yaaa değil mi???

Teşekkür ederim canım ben de aynı şeyden tereddüt ediyorum, ben tatlı içecek sevmediğim için tuzlu seçenekleri arıyorum kendime ayrana talim edicem mecbur :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…