Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

benim tartım eski tartılardan dijitalmi alsam acaba
Normal tartılar dijitallerden daha az tartıyor diyorlar. Ama gerçeği de onların gösterdiği diyorlar Yine de bence de dijital tartı al. Onlarda gram kayıpları daha net görülüyor. Kilo aldın mı verdin mi 300-500 gr bile fark ediyor çünkü. eski tartılarda o kadar hassas bi şelikde anlayamazsın. Sinbo'nun 30 lira civarında tartıları var

Hayırlı olsun canım. Buradan ayrılma mutlaka motive olursun Zaten kilon çok değil kiii.. Azmet.. Ver 2 ayda 7-8 kilo. Kurtul gitsin!! Ömür boyu rahat et

Ne güzel yeni yeni arkadaşlar geliyor :13:

Son düzenleme:
Hayırlı olsun canım. Buradan ayrılma mutlaka motive olursun Zaten kilon çok değil kiii.. Azmet.. Ver 2 ayda 7-8 kilo. Kurtul gitsin!! Ömür boyu rahat et

Ne güzel yeni yeni arkadaşlar geliyor :13:

ayrılmak istemiyorum buralarda olursam bende bozmayacagimi biliyorum
sag olasin motive ettin arkadasim :))

benim tartım eski tartılardan dijitalmi alsam acaba

bende de normal vardı ıyete baslarken dıjıtal aldım. diğeri dijitale gore az tartıyor. oda yenıydı ama gr gr gormek ıcın dıjıtal aldım..

inşallah amelıyatsız atlatırım. valla dayanamıyorum tartıya. ona ırade buna ırade e ırademı kalıyo ınsanda

ya 19,5 yazmısım yanlıslıkla 18,5 aylık oğlumm. Allah bağışlasın senınkınıde..benım babamda da fıtık var ve 3 kez amelıyat oldu üçüde istedıgı sonucu vermedı 4. yu ıstıyor doktorlar ama babam ıstemıyor. çok çektı.. bende onu gordugum ıcın cok korkuyorum amelıyattan. sen yınede doktorun bılgılerını gonder bulunsun bende de. tesekkur ederım..

günaydın herkese bende dün 75 kilo ile dukan diyetine başladım we biraz önce baskülde 74ü gördüm wücudumda ödem oldğunu biliyorum doğumdan snra kalan kilolardan kurtulmam gerek çünkü bende bıktım herkesi çok kilo almışsın demesinden

Son düzenleme:
ayrılmak istemiyorum buralarda olursam bende bozmayacagimi biliyorum
sag olasin motive ettin arkadasim :))
:13:

............
inşallah amelıyatsız atlatırım. valla dayanamıyorum tartıya. ona ırade buna ırade e ırademı kalıyo ınsanda
.......

Hiihih Sen de haklısın be canım

Sen de hoşgeldin :)) Takma insanları.. yoluna devam et Hadi hayırlı olsun..!

Günaydın canlarım,nasılsınız ?
Valla ben pek iyi değilim yaaa,bu sabah da 73.6 çıktım.Üstelik 3 yada 4 gündür saf protein yapıyorum.buna rağmen +dayım.
Delyymmm bebeğim şımarmadım kuzum yaaa ama yani bütün bayram nelere direndiğimi görsen üstüne + görünce de motivasyonum düştü haliylee.ne güzel yazlıkta herkes rakı balık yaptı,bir kadeh hatta bir yudum bile içmedim.kahvaltıda sucuk kızarttılar adiler,küçücük bir lokma bile yemedim.üstüne + ile döndüm
neyse yaaa yapacak bişey yok.haftaya perşembe bodruma gidiyoruz tatile.o zamana kadar balık + yeşil çay kürü yapayım kendime sürekli.eminim o etkili olacaktır
callen cd'mi kaybettim,başlamak istemiştim ama başlayamadım.başlasam iyiydi
aramıza yeni katılan arkadaşlar olmuş,hepiniz hoşgeldiniz.inşallah en kısa zamanda hedeflerinize ulaşırsınız

günaydın CANLARIM:2:ÖPÜLDÜNÜZ HEPİNİZ...

selamlar kızlar. NAsılsınız ? gecmiş bayramınız mubare olmustur eminim bayramda fire verdim.54.30 dan 54.70 bazen de 54.90 oldugumu gösteriyor can yoldasım :)) ben de biraz su gibi geliyor. adet olucam beklmeye koyuldum amma ne gelen var ne giden bAYRAmda birazcık kacırdım tatlı matlı amma ayranlarla olayı kapatmaya örtpas etmeye calıstım amma yapmadım sanıırm.bırde bende gastrit vaR. sunu farketdim. yedim amma co da rahatsız oldum.beli inanmicasınız ama duana baslayalı sıayteleirm azalmişti. cok nadır oluyodu .meger benbim zaten az yaglı urunlerle beslenmem gerekiyomus yürüyüse baSmalıyım yakın zamanda. bugun ecrinim atesli gecden beridir onunla ugrasıyorum.kendinize iyi baıkın. bol eksili günler diliyorum.

bugün dukanın 3. günü
2 günlük atak evremi tamamladım ve bu sabah tartıda ilk başladığım kilomdan 3 kilo az gördüm çok sevindim giden kilonun yağ olmadığı biliyorum ama olsun
yalnız benim tansiyonum yada şekerim düşüyo galiba sabahları pek sağlıklı uyanmıyorum. bu sabahta uyandığımda midem bulanıyodu ve ellerim titriyo hasta gibiyim. bana iyi gelmedi mi kızlar. sizdede oldumu bu süreç

Hmmm :44: Baya az 1.60 boya 47 kilo amaa.. Neyse tabi, sen daha iyi bilirsin de. 50'den sonrasını çok zorlamana gerek yok bence.
E öğrenciyken öyleydi valla. Koşturmaktan kilo falan almıyoduk. O zaman bile şişmanım diye rejim yapıyodum ben arada sonra gördüm şişmanlığı

Haklısın canım. Ama böyle durumlar çok yaşadık. Hiç kilo veremeyip de ya da kaçamak yapmadığı halde artı görüp de "amaann sinirimden bisürü şey yedim, nasılsa yemesem de kilo veremiyorum" ya da "yemesem de artı görüyorum zaten" diyenleri beraber motive ediyorduk. Şimdi sen de keşke yeseymişim deme fıstık. Çünkü bu yemediklerinin ödülünü mutlaka alacaksın..! Hep öyle olmadı mı Hem düşünsene, o bi 1 kilo kadar artıyı saymıyorum, 20 kilo verdin sen kuzuuu!! Baya kuzucuk olsun yahuu Bunun kıymetini bilmelisin. Moralini böyle bozup da vücudunu da strese sokma. Tabi ki artık önlem alıyor o da. Ama senin azmine dayanamaz

medesam canının çok istediği şeyleri vücudun sanki sen onu yemişsin gibi işlem yaptığını okumuş ve uzuuuun bir süre buna inanmış ve bununla avunmuştum, şimdi sen böyle diyince aklıma bu geldi sana böyle mi oldu acaba ödem mi oluyor acaba ? vücut kıtlık moduna girip yağ tutmaya mı başlıyor ne olabilir ki? balık yağı kullanıyor musun? gece yatmadan alınan balık yağının leptin ile birlikte yağ yakımı hızlandırdığı ve yakılan yağları vücuttan atmaya yardımcı olduğu söyleniyor, ben kullanıyorum, sen de bir dene bence

kızlar ya ben kitapta izin var diye jambon aldım.ancak merak ediyorum buda serbest mı?? bana mantıksız geldi istediğimiz kadar yemek siz ne yaptınız?sırf çeşit olsun diye aldım gerçi çok sevmiyorum ama işe götürebilirim hazır gıda sonuçta cevaplarınız bekliyırum kızlar.

bu arada 3.günüm ödemlerden 1.7 gitmiş duruyor ataktayım diye her sabah tartılıyorum ama seyirde haftada 1 e düşürmeyi planlıyorum bakalım hayırlısı..

herkese selam,
sabah sadece yulaf kepekli yoğurdumu yedim. şimdi gidip köftemi yiyeceğim.

yaa bana yulaf kepeği yemek çok zor geliyor. resmen tiksiniyorum. bunun için bir yol bulmam lazım. haftasonları krep yapıyorum ama hafta içi yemediğim de olluyor

bende dün ve bu gün krep yaptım en kolayı bu ama beni acayip tıkıyor bende o yüzden ekmek yapmaya karar verdim sende dukan ekmeği yaparak tüketebilirsin şuan kabarması için bıraktım pişince neye benzer bilemiyorum tabi :)

ama kesinlikle yopğurda karıştırıp yiyemem

Bir sürü tarif var yulaf kepeği ile yapılabilecek, kek, ekmek vs. ben krep yapıyorum sabahları gayet de güzel oluyor, krepleri fazla yapıp buzdolabında saklayabilirsin eğer her zaman vaktin olmuyorsa. krebi çeşitlendirmek için içine nane, kekik, kırmızı biber vs de ekleyebilirsin, yada tatlı yapabilirsin tatlandırıcı ile hatta içine dukanella yapıp sürebilirsin bile, yeter ki yapmaya vaktin olsun, lezzetli bir çok şey yapabilirsin yani

Yulaf kepeğinden bende 3-5 tarif denedim ama tam istediğim gibi olmadı. Şimdiyse 1 yumurta, 4 yemek kaşığı yulaf kepeği, dereotu - maydonoz, biraz beyaz peynir, 1 çay kaşığı kabartma tozu, kıvamı için de biraz yoğurt ya da süt karıştırıp yağlı kağıda 4 tane çıkacak şekilde ince bir biçimde yayıyorum, üzerine de biraz susam koyuyorum ve o şekilde pişiriyorum.

Çıtır çıtır oluyor ve 2 günlük oluyorlar sadece. Daha fazla ölçüyle yaptığımda uzun süre kaldı mı sevmiyorum.

İstenirse peynir içine konmaz üzerine de konabilir pişmeden önce.

Uzun bir süredir bu tarifi yapıyorum ben. En hoşuma gideni bu oldu.

Zamanla değişik tarifler denedikçe damak tadınıza en yakın olanı buluyorsunuz.

canlarım çook haklısınız vallahiii ama işte insanın keyfi kaçıyor
ama delym doğru söylüyorsun ben daha önce bu durumu ne zaman yaşasam sonrasında hep en dipte gördüğümün de aşağısında kilo gördümm.demek ki 71li bişeyler görmeye yakınım artık
ben bu akşam kendime şişe şişe yeşil çaylar demleyeyim,balıklarımı pişireyim,suyumu arttırayım durun bakalım nolcek
ben balık yağı yada vitamin falan hiç kullanmadım bu diyet boyunca,normalde de zaten kullanmazdım.kullanayım mı dersiniz ?
ihtiyaç duymadım hiç vitamine falan ama almamın yararı olacaksa da alırım tabiki
yaaa ne dicem kızlar,acaba bu ekmekçinin sattığı ekmekler mi durdurdu ki beni olabilir mi,uygun değil miydi ki acaba,tipi de sarmadı zaten adamın iyice beter bir durum mu oldu yani

Jambonda nişasta olduğu için ben kullanmıyorum. Light olanını kullananlar var sanırım. O konuda fikrim yok ama; hindi füme kullanıyorum ben. Çok da kullanan var. Polonez marka olanın tadı güzel, içinde %1 yağ var ve nişasta yok. Eve gidince yemek yiyene kadar kendimi onunla durduruyorum

Evet. Farklı tarifler dene bence de. Ben de bir şeyler yapmaya üşenince yoğurda karıştırıp yiyorum, mesela bugün, ama ekmek ya da kek falan olarak tüketmeyi tercih ederim. Tadı kötü gerçekten çünkü. Öyle yapınca gayet güzel oluyor. Her ne kadar 6 aydır ağız tadıma gerçekten uyan bi tarif bulamasam da ve kabartmayı başaramasam da Bazen tatlı krep yapıyorum, o da fena olmuyor

Ben de vitamin kullanmıyorum. Balık yağının öyle bir etkisi varsa deneyebilirsin, zararı olmaz. Bence ekmeklerle alakası yoktur canım. Zaten artık kilon iyice dibe vurmaya doğru gittiği için :)) vücudun koruması gibi bişi olarak düşün bence. Dediğin gibi yeşil çay ve balıkla bu işi halledersin sen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…