Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

yaf donbulcum tabii kimyasal hepsi aman bi süre kullanmaktan bişi olmaz. alkolden de fazla olmadığı sürece bişicik olmaz, kafa yapar stresi azaltır, stresten kaynaklanan hastalıkları önler en berbatı sigara 10 yıl içtim 2 yıldır içmiyorum şu hayattaki en büyük başarım ve kendime yaptığım en büyük iyiliktir sigarayı bırakmak. darısı tüm içenlerin başına.

oooffff tehlike çanları çalıyor en kötü durum bu walla. ben de sürekli fazla mesaide olduğum için bozuyorum diyeti ama en azından kalori saymaya çalışıyorum nitekim geçen mesai döneminde 2 ayda 5 kilo almıştım bu sefer vermeye devam ediyorum

önceden ben de yapmıştım. çokta güzel kilo vermiştim.
bir de bu diyetin şöyle bir özelliği var arkadaşlar,
sarkmadan spor yapıyormuşsunuz gibi sıkılaşarak kilo veriyorsunuz
haberiniz olsun.
şu an itibariyle ben de tekrardan başlıyorum. keşke azıcık meyve olsaydı diyorum diette ama
ben akşamları yine de bir elma şeftali gibi tüketeceğim. ilk atak evresi bittikten sonra tabii.
çümkü geçen sefer buna dayanamadıgım için bırakmıştım

kendin yapsan tatlı? yanında taşısan bir yere giderken olma mı?

Kızlar dayanamadım tartıldım :) dün 83,5 idim bugün ise 82,8 ayyy çok sevindim bir gariplik yok demi sonuçta bugün başladım. Su mu kaybediyorum acaba :44:

vücutta tutulan gereksiz suyu, yani ödemi atıyorsun, o da bir kilo kaynağı sonuçta, bol su içmeyi unutma bu diyetin olmazsa olmazlarından biri bol su

Ben de dün migrostan doğalsan aldım 8 tl ye

ayyyy realde 5 tl idi koca bi stand hemde

love naber kız ben işyerindeyim halaaaa

yauu bu ne işi böyle. çık git yat aşağı boşver işi neyim bu saatte..

ben de dün 8 TLye aldım, gurmenette 2 yulaf kepeği 1 buğday kepeği 11,90 ama istanbulda yaşamayanlar için kargo parası var tabii

istanbulada kargo parası var canımm. ama kargoyla bıle 8 e denk gelmez pahalı almıssın

kızlar biliyorum çok soran olmuştur ama ben bu diyeti yeni duyuyorum şuan 100 kiloyum ve 70e inmek istiyorum kitapta yok bana biraz yardımcı olurmusunuz nasıl yapılıyor gecenin bu saati uyuyamadım zayıflamak istiyorum

bu geceyide kaçamaksız kapattım. çok direndim çoookkk noldu bıze yaaaaa önceden rahatca kacamaksız tamamlardım gunu sımcık uyusturucu bagımlıları gıbı kaçamak yapmamak için kendimi odalara kıtlıyorum :125::125::125:

Son düzenleme:
kızlar biliyorum çok soran olmuştur ama ben bu diyeti yeni duyuyorum şuan 100 kiloyum ve 70e inmek istiyorum kitapta yok bana biraz yardımcı olurmusunuz nasıl yapılıyor gecenin bu saati uyuyamadım zayıflamak istiyorum

selaaammm:80:

elbettekı hepımız yardımcı oluruz ama öncelikle kıtabı alman şart. hatta olmazsa olmaz.
atakta sadece proteın tuketıyorsun.seyırdede genelımızın yaptıgı gıbı 1 gun sadece proteın birgunde coğunluk proteın olmak kaydıyla sebze ve proteın yıyoruz.
atakta gunde 1,5 kasık yulaf kepegı tuketıyorsun seyırde de 2 kasık.
gunde en az 2,5 lt su ve hafıf tempoda yarım saat yuruyus.
veeeeeeeee sıfır kaçamak...:103:
detaylı bılgıye forumun ilk sayfasındanda bakabılırsın....:119:

ha bu arada ben 112 den dustuysem sen 100 den haylı haylı dusersın. kurallara uyarsan kesınlıkle verırsın unutma.

çok teşekkürler ben testi yaptım bu arada atak için 5 gün seyir evresi 197 gün çok uzun gibi geldi.sen ne güzel 10 kilodan fazla vermişsin ne kadar zamanda verdin acaba

çok teşekkürler ben testi yaptım bu arada atak için 5 gün seyir evresi 197 gün çok uzun gibi geldi.sen ne güzel 10 kilodan fazla vermişsin ne kadar zamanda verdin acaba

uzunu yok bu işin.

ben de mayısta başladım, 115 idim o zaman.

başlayalı 96 gün oldu.

bana 74 ol dedi dukan. marta kadar yap dedi o zaman. nerdeyse 1 sene.

ben kendim hedefi düşürdükçe düşürdüm.

hedefime ulaşana kadar, veya 17 ağustos 2013 e kadar yapıcam.

hangisi önce gelirse artık :)

ohooo en kötü ihtimalle 357 gün seyirim var daha.

hoş zaten haftada 1 kilo versem bile haziran gibi oluyor.

Günaydın dün 72.3 le başladım bugün 69.9 um müslüman olasıca dukan amcam yaa

şimdi bunca ödemin vücudumda ne işi vardı bilemiyorum ama çok iyi motive etti beni bu durum...

dün sabah yumurta öğle ve akşam tavuk ve yoğurt yedim hepsi bu...

arkadaşımın dediğini katılıyorum bende de gastrit ve reflü var mide şikayeti olanlara doktora zaten diyet veriyor dukanda bu konuda işe yarıyor tavsiye ederim...

kendin yapsan tatlı? yanında taşısan bir yere giderken olma mı?

hem de nasıl bi çan sorma :S nie böyle oldum bilmiorum çok fena gözüm aç yani aklıma yemek falan hiçbi şey gelmio acıkmıyorum ama gözümü de doyuramıorum geçen gün tıka basa yedim misafirliğe gittiğimde çikolata tatlı ne bulduysam tıktım ağzıma sanki bi daha bulamıcakmışım hayatımda hiç görmemişim böyle şeyleri gibi :S sanırım kendimi diyet boyunca çok kastım birden boşluğa düştüm şimdi :S güçlendirmeden önce 50yi bile görmüştüm bu sabah 55 çıktım :S ne olur destek verin de en azından 52-53 olayım, Rachelfine, aslında çok haklısın ama sorun şu ki ben bunu bile bile yapıorum bile bile gidip özellikle yiyorum neden bilmiorum ama kendi yaptığım aynı tadı vermicek die düşündüğümden hiç yeltenmiyorum böyle bi şeye direkt zararlı ne varsa onlara saldırıorm :S dün de öyle yaptım, sonra da pişman oluyorum ya off tekrar toparlanmam lazım nazara geldimm

Ben de ramazandan sonra öyle oldum, bildiğin saldım, samısadan tut şekerpareye kadar götürdüm bayramda ama çok şükür iki gündür toparlandım, valla o kadar moralim bozuluyor ki yediğim zaman yediğimden de bir şey anlamıyorum, gerçi bayramda anlamıştım ama neyse çaktırma sen de toparlanırsın, bir gün sıkı yapsan sonra devamı geliyor, ben önce sebze+protein yaptım öyle adapte oldum, bu kadar serbestlikten sonra direk protein ağır geliyor

Tartının pilini bi değiştir de öyle de tartıl bir günde o kadar gitmez gibi geliyo bana, benim tartının pili azalmış ondan az gösteriyodu ilk başladığımda ve çok az yemişsin bu dukana pek uymuyor

Son düzenleme:
canlarım günaydın bugün tartıda 57 ye yakın gördüm sonunda doğuman sonra nihayrt inebilmek bu kilolara müthiş.sevincimi sizlerle paylaşmak istedim.ben zaten emzirdiğim için meyve ve belli oranda karbonhidrat tüketiyorum herkese kolay gelsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…