Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

2 hafta için gayet güzel vermişin, adet düzensizliğin neden kaynaklanıyor bilmiyorum ama kilolar da bu konuda çok büyük etken oluyor maalesef, sen sakın vazgeçme

PCOSluyum aynı zamanda kistlerle de uğraşıyorum. Evet kısır döngü gibi PCOS kiloyu tetikliyor, kilo PCOS' u tetikliyor, kilo almamın tek sebebi de bunlar oldu zaten

ayarlasin ayarlasin bu sefer istanbulda degilim annemlerin yanindayim memlekette ama farketmez sana özelden yazayim ben oku ama

ahahahahahaha çok mutluyum, hemen sizinle paylaşmak istedim

Az önce wc ile sabah yarım kalan görüşmemi bitirdim ve kesinlikle 69 lu rakamlara düşmüş olduğumu gururla bildiriyorum

kiiiiiiiiiiiiiiz catlicim burada yetisemedim sana bir türlü cok sevindim kuzucum ama nazar degmesin

merhaba arkadaşlar aranızda daha önce dukana başlayıp pes edip bıraktıktan sonra bir cesaretle tekrar başlayarak kilo verebilen var mı acaba. diyete 69.9 ile başladım şuan 62.9 kiloyum uzunca bir süre diyete uymayıp haftalarca kaçamak yaptığım spora gidemediğim oldu bu nedenle 4.5 ayda 7 kilo verdim
şimdi kalan son 4 kilom bunun için 2 gün atak sonrasında 2gün protein 5 gün protein+sebze şeklinde seyir yapsam mı diye düşünüyorum 1,5 ayda kalan 4 kilo mu da verirsem şahane olacak. dukanın çok güzel incelttiğini sıkılaştırdığını verilen kilodan daha zayıf gösterdiğini düşündüğüm için dukan a yöneldim tekrar fakat, daha önceden denediğimden dolayı vücudum ters tepki ile kilo alır mı diye de şüpheliyim

ahahahahahaha çok mutluyum, hemen sizinle paylaşmak istedim

Az önce wc ile sabah yarım kalan görüşmemi bitirdim ve kesinlikle 69 lu rakamlara düşmüş olduğumu gururla bildiriyorum

hehehehe bak ben sana demiştim,tebrik ederim kuzuumm
darısı başımaaa yaaa 69 görsem süpper olurrr

vereceksin canımmm yaaaa,25 kilo ne ki vallahi ben 20 kiloyu hangi ara verdim anlamadım.bayram dönüşü sıkı bir kampa alıyoruz seni hadi bakalım

kızlar bu arada ben yarın da pazar da çalışıyor olacağım maalesef yaaaa
burda olmayanlar olursa kii benden başka kimse olmyacak heralde şimdiden hepinizin bayramıı kutlu olsuun
ne de çabuk bitti ramazan vallahii,dikkat edin tatlı tuzaklarına düşmeyin e mi

canımm sanada iyi bayramlarrr(ben böyle samimi konuşuyorum ama ne garip kız demiosun inşallah) ben bayram dönüşü 3 günde gelemeyebilirim ama en geç 3 eylülde kesinlikle başlıyorum dukan emmiye :) ekim başında ablam gelcek ve ona verdiim sözü tuttuğumuda göstermiş olcam inşallahhhh

Medoshh ben buradayim biz konusuurz laflariz kacamak yapmam bu sayede

gülaycim biz hepimiz kanka aile sevgili gibiyiz hele medesa hayatta kusura bakmaz

Kızlaaarrr!!!

Ofiste kaldık 6 kişi :) Çıkan çıkana.. Ben de çıkıyorum madem Bayram boyunca aranızda olamam.. Pazar akşamı annemlere gidiyoruz kısmetse, Bursa'ya

Öpüyorum hepiciğinizi Sağlıklı mutlu huzurlu bir bayram geçirin.. Tatlı tuzaklara düşmeyin :79::79:

iyi bayramlarrr

ayy bu çok ii işte bende artık aileden sayılırım dimi
e yaniiiii hosgeldin ailene

Iyi Bayramlar güzelim

olur mu hiç öyle şeyy kuzuu,sana garip demem için önce kendimin normal olması lazım
bu arada ablan geldiğinde seni en az 4 kilo vermiş olarak görecek

Medoshh ben buradayim biz konusuurz laflariz kacamak yapmam bu sayede

gülaycim biz hepimiz kanka aile sevgili gibiyiz hele medesa hayatta kusura bakmaz

ok kuzumm konuşuruz tabii,ben sana cısss çek elini onlardan derim
aileyiz tabiii bizim güzel geniş dukan ailemizzz,valla benim kol kanatlar cüsse bakımından hala hepinizi bağrıma basmaya elverişli

ailedensin tabi,aramıza hoş geldin bebiş
inşallah verdiğin kiloları gördükçe bizi mutlu edersin.burda birimiz kilo verdi mi hepimiz kilo vermiş gibi seviniyoruzzz,dışardan delirmiş gibi görünebiliriz belki ama hepimiz sağlıklıyız korkma bizden

Senin 69 olduğundaki görüntüne ben 55 olsam anca sahip olurum bebeim

olcam olcam inşallahh 1 ay sonra 69'um

canım iyi tatiller,iyi bayramlarrr
bu arada beğenmediğin işe bak sen yaa,çıöıyorum deyince çıkılabiliyor mu sizin orda

inşallah 4 kilo bende 1 bedene tekabül ediyo:) önceki deneyimlerimden biliyorum

çok teşekkürler kaç yıldır kk ya girerim bu kadar samimi olan 2. topiğim burası 1. lerle şimdi google plustan devam ediorus sizleride çok sewdim ben sayenizde kararım netleşti birazda

Selam kizlar bi sorum olcak ya bu goji berry atakta yenirmi ve onun yerine kuru kaysi yiyeblirmiyim acaba

e yaniiiii hosgeldin ailene

Iyi Bayramlar güzelim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…