Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

koşturmalarımı biliyosunuz, keyfi değildi kaçamak da diyemem o yediklerime, ama feleğim şaştı işte :) ben 69 larda bırakırım sonrasında da rolantiye alıp bi yandan callan ile sıkılaşmayı denerim diyordum ama bacağımda başka bir sorun daha var sanırım.
geçen yaz doktora gitmiştim, basamak çıkarken falan keskin ağrılar saplanıyordu.. Hamilelikten kalma eklem yerinde bişeyler kaymış dedi hatırlamıyorum şimdi.. egzersiz vermişti, geçmezse gel yine demişti.. geçti o dönemde.. ama geçen habere gittiğimde öyle feci saplandı ki, taksiye atlayıp zor geldim eve.. krampları şekere yordum ama kopuyo la benim bacaklarım !!

bayram sonrası ilk iş ortopediste gitmek olacak..
ha bu arada bizim eltiyi hastaneye götürüp gelirken arada testlerimi yineledim, azıcık demir eksikliği ve tertemiz sonuçlar var asayiş bu manada berkemal yani :)

Son düzenleme:

geçmiş olsun. ben de bacak ağrısı özellikle merdiven inip çıkarken vardı. sonuç: bel fıtığı.

İnşallah ciddi bişeyin yoktur.

geçmiş olsun. ben de bacak ağrısı özellikle merdiven inip çıkarken vardı. sonuç: bel fıtığı.

İnşallah ciddi bişeyin yoktur.
sana da geçmiş olsun.. sanmam ama belli de olmaz ben büyük konuşmayayım, çok yoruldum son aylarda.. işkilleniyorum bazı şeylerden.. neyse çıkar kokusu..

Son düzenleme:
inşallah yakın zamanda 100'ü ve sonrasında da daha güzel hedefleri görürsün. olmayacak birşey değil.

hayırlı olsun şekercim

eminim 93 kilo halinle de gayet hoşsundur. bende 101 kiloyken öyleydim. ama şimdi daha bir hoşum

Neslim geçmiş olsun... bende de eklem ağrıları çoktu. merdiven çıkamadım. onu boşver, kaldırıma i,nip çıkmak bile işkenceydi. arabaya inip binerken falan... şimdi çok azaldı.

Son düzenleme:
Bugün elbiselerini beğendiğim bir mağazaya girdim, çılgın gibi elbise denedim :) Aldığım bir elbisenin askısı kopmuştu ve L bedendi, başka da yoktu, M bedeni deneyeyim dedim ve oldu. Sevinmem gerekirdi değil mi, satış elemanı ile muhabbete başladık, konu konuyu açtı, kilo muhabbetine geldik, ben 30 kilo verdim dedim, kız da bana bu da benim 30 kilo almış halim dedi, karşımda 30 kilo almış ve normal görünen bi hatun vardı, bana da sonra siz de bi 20 kilo verseniz çok iyi olursunuz demez miiiii ( böhüüüüü, ağlayacaktım beeee.... Ne boktan bi gün....

BULAŞIK SUYU Bİ ALEMSİN VALLA.. XXL LARDAN SONRA M BEDENE GİRECEM VE DENSİZİN BİRİ BANA 20 kilo versenz iyi olur DEDİ DİYE MORLİMİ BOZACAM HA...KEŞKE BENDE SENİN GİBİN OLSAMDA YEZGAHTARLAR BANİ BEĞENMESE

döndüm dolaştım bir o diyeti bir bu diyeti denedim olmadı beni dukan paklar arkadaşlar benide aranıza alın 73 kiloyum 3 gün atak dedi sitede ama ben 5 güne yarın başlıyorum.şans dileyin.

Doymuyorum desem ne dersiniz

hangimiz doyuyoruz ki bulaşığım?.. aslında karnımız doyuyor tabi de, gözümüz aç. çünkü yediklerimiz bize tatmin edici gelmiyor.
peki ya giydiklerimiz, onlar tatmin edici geliyor mu? beden beden küçülen giysilerimiz, yenilenen gardrobumuz?..
aldığımız iltifatlar tatmin edici geliyor mu peki?..
ve en önemlisi, çift haneli rakamlardaki kiloları verirken gösterdiğimiz irade tatmin ediyor mu?
bunları düşünelim derim ben. yani sen bilirsin tabi ama ben öyle yapıyorum...

ben olsaydım aldığı 30 kilodan neden hiç beyne transfer etmemiş der, kendi günümü değil kızın gününü zehreder,
5-10 reyonu da mıncıklayıp kurcalayıp dağıtıp bişey de almadan çıkardım.. belki çıkarken de bişeyler söylerdim.. anlık şirretlik potansiyelime bağlı..

sen niye takıyosun elin şaşkın balon balığınıı???

Son düzenleme:
aliyeciğim...moralin için teşekkürler ama hiçte öyle değil valla..87 lerde falan idare ederdi de son aldığım kiloları hep mideye aldım sanki..hele bide bende pcos var. bazen öyle bir şişiyorum ki 9 aylık hamileyken öyle değildim valla...napacaz aldığımız gibi paşa paşa verecez mecburen başka yolu yok..

Son düzenleme:

ya bulaşığım, biz o çirozcukların laflarına aldırmayı bırakalı çok oldu. bunun için moral bozmaya değmez. o kız senin kilonda olsa, ne yapacağını bilemez. sabahtan akşama ağlar. sen çözüm buldun, uyguladın ve başarılı oldun.

Ama o kadar kilo verip kendimi bi halt zannederken popo üstü oturdum zannımca yoksa şımarıklık falan değil :)))

İdolümsün bebeğim, markete ne zaman gitsem içinde nişasta olan jambon, light salam vs hiç almıyorum, nedendir bilmem aklıma sen geliyosun Elini eteğini çekme benden heheheh

Kız balon olsa sallamicaktım da, doğum yapmış, bir de ordan vurdu tabii yaş geldi dayandı otuza, millet çocuk doğurur kilo alır, ben ise keyiften :)) oyyy oyyy iyi değilim zannımca bugün, regl olmam da düzenli değil ki ona bağlasam depresif halimi, nereden tutsam elimde kalıyor

ben de hep mideme almıştım. şöyle diyeyim midem göbeğimden ve göğsümden daha önde duruyordu. tanımayanlar hamile sanıyorlardı. hatta hamile reyonundan kıyafet aldığım da oluyordu. ama kilo verince ilk orası gitti. 111 cmden 87 cm ye indi, daha da gidecek. kiloyu tetikleyen rahatsızlıkları olan başka arkadaşlar da var aramızda. pcos, troid v.b. eminim sen de başarılı olacaksın. belki biraz daha zor olacak hepsi bu. ama sonuç almaya başlayınca emin ol hepsini unutursun.

inşallah canım ya...bunu gerçekten çok istiyorum..sizin yazılarızı da okudukça kendime inancım artıyor..sağolun var olun...

Bende de var pcos, kilo vermede sorun yaşamadım ...

bulaşıksuyu m beden biri ne kadar kilolu olabilir diye düşünüyorum...???? hiççç..daha ne olsun..bak şimdi sen istediğin mağazaya gidip istediğin elbiseyi deneyebiliyorsun birde beni düşün..sadece lcw birde şansım varsa de fakto nun dökümlü bedenleri.. bence sen bu işi bir daha düşün...derim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…