Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

Huhuuuu!!! Maşallah maşallah daa :) Sen zayıflıyon zayıflıyon, bildirim niye yapmıyoonn? Daha önce yapıyordun.. Baktım bi kaç haftadır tık yok.. Hem buralardsın daa..

canım ramazan da diyetim sapıttı ya ondan yapmadım galiba sanırsam, bu hafta da artı oldum onun için şaapmadım

ilginç olmuş valla yaaa,ben de yanlışlık mı var acaba dedim ama neslicimle aynı hızda ilerliyoruz süppeerrr
yaa korkutmayın beni okuyor mudur ki burayı,şimdi de aradım ben onu cebinden bişey söylemek için açmadı yawww,ayy okudu da bozuldu mu ki ama bişey demedik ki biz dimi
bob iyidir yaa,bob candır
ayyy bob demişken ,sabah otobüste oturuyorum bir tane gençten çocuk bindi bi baktım üstünde t-shirt sünger bob yazıyor ve resmi de var.ayyy bi güldüm bi güldüm hep siz geliyorsunuz aklıma.bir de ben gülmesini tutamayan tiplerdenim,millet de bakıyor deli mi bu neye gülüyor diyee.aldım artık cep telimi elime sanki msj okuyorum da ona gülmüşüm gibi yaptım
bir de geçen gün kim milyoner olmak ister yarışmasında vardı bir soru çizgi filmlerle ilgili,onun da doğru cevabı sünger bob'tu.yani hiç bişey olmasa bu sayede bile sizi ömrümn sonuna kadar hatırlayacağımmm

fırıncı bunları okumuyorsa ben de ne olayım

kız vallahi korkuyorum siz böyle dedikçe.şurda geyik yapıyoruz adam okursa rezil olurum valla.
siz hele onu bırakın da dün bob demesin mi,nasıldı ilk stadtta maç seyretme tecrüben falan dedi iyiydi dedim.iyi yarın dukancı arkadaşlarınla paylaşırsın siteden dedi hönkk oldum o nerden çıktı yaaa,ben öyle sürekli girip biyerlerden bişey yazışmıyorum ki o arkadaşlarımla,40 yılda bir giriyorum.işim gücüm başımdan aşkın falan dedim.asıl bob giriyorsa buraya işte o zaman mıçtık
çocuk için yazmadığım kalmadı.bütün özelimizi biliyorsunuz maaşallahhh

günaydın bebekler

dün 70.4 idim bugün 70.2 oldum, bayrama kadar 69 küsürleri görür müyüm ki acaba :18::18::18:

bak şimdi kalk yerinde hop hop hopla 3 kere sonra git tartıl bakiiiim kaç çıkıyorsun

canım ben seni zaten ayrıldın sanıyordum demekki tam bitmemiş.benim de konyalıyla öylee sürüncemede kaldığı zamanlar çok olmuştu.
5 senelik ilişkimdi.ama şu an geriye dönüp baktığımda iyiki bitmiş diyorum.biz saygıyı yitirmedik,hala konuşuruz arada ama olmayınca olmuyor be kuzum.ben bütün bunların daha iyi daha güzel başka şeylere vesile olduğunu düşünüyorum.
bir de hep şöyle düşünürüm evlenip de sonradan bazı şeyleri görüp ayrılacağına yol yakınken noktayı koymakta fayda var eğer görebiliyorsan bazı şeyleri.
beni haketmediğini düşündüğüm insanlara verdiğim en büyük ceza onları bensiz bırakmaktır.bu arkadaşım,ailem yada özel hayatımdan biri olsun hep böyle olmuştur.tak ettiği noktada döner giderim.o noktadan sonra ben iyileşirim ama geride kalan hep pişmanlıklarla kalmıştır.sen önüne ,kendi yoluna bak güzeller güzeli arkadaşım.herşey yeni birşeylere vesiledir mutlaka.Allah inşallah en kısa zamanda işle ilgili de özel hayatınla ilgili de geçmişini unutturacak kadar güzel şeyler çıkartır karşına

kız nasıl deseydim adama,durun bir resminizi çekeyim mi deseydimm

ekmekci sasirmadi mi benden bahsedince

korkmustur adam dört bir tarafimi sardilar diye

adile naşit haa ahahahaha
halledicem senin ekmek işini merak etme senn hişşşttt bende o iş rahat olll
hem dün de elden getirdi bize ,ödedik burda.
ben zaten ödemedim de daha önce aldıklarımın yerine getirdi yenisini diye para almadı da,bir paket de ozonlanmamış esmer haliyle getirdi.onu ödedik.arkadaşımla da hem geçen sefer kıllandığım beyazı hem de esmer olanı paylaştık.esmerin tadı daha güzel minik sandviç ekmekleri gibi
şaşırdıı yaaa,aaa hatırladım normalde yapamıyoruz bunu,site kuralları gereği yasak ama sizin için yaparız bir istisna dedi
sen istanbula geliş tarihini falan belirle,ona da ona göre teslimat tarihini ayarlatıcam inşallahh

Sizlere bursa semalarından tobüsten yazıyorum. Teknolojinin gözünü seveyim ben...Deniz ve anason kokusunu sizde duyuyrmusunuz??

undan.

Gidene boşver gelene hoşgel din demek lazım.
Bi kere olmuş bitmiş.
Üzülme demem üzül üzül ki derler çıkaralım bundan

Hem işi değiştirip sevgiliyi değişmemek olmazdı. Şİmdi yeni bir hayat kurma zamanı. Hepsi geçecek. Kafanı dağıtman lazım. Az sabırrr

Ay sesli güldümm otobüstee. Zayıflıktan kemiği batıyormuş. Böle batığa can kurbannn

:)

küçük kaçamaklarım olsada gece sahurda yesemde sabah kalktığımda 69,7 dim yani 100 gr fazla bi ileri bigeri zayıflıyorum işte.aslında100 gr fazla deyil çünkü yiyip içip yattım.demekki 69,6 nında altına düşmem an meselesi.diyet beni biraz sıktı ama kendime göre eylenceli hale getirdim.mesela isveç diyetini dukana uyduruyorum.yani 13 gün kurala uyacsağım.kahveyi şekersiz içip ekmeği yemicm salatalra yağ koymam balığıda haşlama yerim.bunların yerine 1 kutu diyet kola ekledim.buda benim diyetim oldu evet sevgili hatunlar yeni donbul diyeti.memlekete 10 sene sonra itme ihtimalim var.beni gördüklerinde yaşlanmış görmesinler.annemler memleket dışında oturduğu için gerçek toprağıma gidemez oldum.anneme bile zor uğrar olmuştum.sebep belli 3 çocuk yazın sporları aktiviteleri oluyor.ayrıca başka yerleri görme isteği olunca anneme ancak bikaç günüm kalıyordu.memleketim deniz kenarında ve çok güzel emeklilikte yerleşmeyi düşünüyoruz.akdeniz iklimi sıcaktan sıkılırsan denizi yaylası.köye gidip sütünü peynirini alırsındilersen tavuk ve keçi alıp kestire bilirsin.dayı çocukları teyze çocukları dolu orada olanlarla görüşe bilirsin.çocukları yazın çalıştıra bilrsin hayatı öğrenenme adına bu iyi amacım talalarda çalışıp yorulsun emeğin nedemek olduğunu öğrensinler.en zor işlerden biri herkes tatil yaparken tarlada ve sereda çalışmak hayat dersi için iyi.yani benim için iyi çocuklar için iyi onca yaban ellerde dolandıktan sonra duraklama yeri memleket olması iyi olur.beni uzun süre görmedilerbakalım ne olacak.evet memleket reklamı yaptım memleketim Anamur.gidip görmenizi tavsiye ederim.daha bozulmamış yrlerden biri.gerçi 10 sene önce gördüm çok değişmemiştir umarım.sakinlik isteyene uygun biyer

CANIM çok teşekkür ederim acil tarafından yapıcam tarif tehmin ettiğim gibi eme üstadımıza danışalım dedim

Hayırlı olsun canım.. Dukan'a güven Bi daha da almazsın inşallah..

Bir sürü saçmalık oluyo, bizler de mecburiyetten katlanıyoruz işte.. Yapacak bir şey yok maalesef.. Değişmesi gereken çok şey var ama.. Nafile.. İnşallah kızın kazanmıştır.

canım ramazan da diyetim sapıttı ya ondan yapmadım galiba sanırsam, bu hafta da artı oldum onun için şaapmadım
Bayrmdan sonra bekliyoruuzzz :112: + çıksak da bildircez.. El mahkum

nasılsınız kızlar, öğle arasındayım millet gelene kadar bi selam vereyim dedim merak ediyorum ama geçmişi okuyamıyorum ben de bu sabah yine 66.2 çıktım. aslında itiraf edeyim dukana uygun beslenmiyorum sadece az yemeye çalışıyorum. iş güç artınca, sizlere takılamayınca motivasyonum kaçtı iice , umarım kilo almadan atlatırım bu donemi öpüyorum hepinizii

Merhaba,
Bugün benim 2 haftam doldu Dukan' a başlayalı. Zaman çabuk geçiyor. İlk günler kadar hızlı kilo veremiyorum son 3 gündür, nasıl gidiyorum diye size bir sorayım dedim.

Bu sabah 99.3' ü gördüm. 104.9 ile başladığım için 5.6 kilo gitmiş oluyor 2 haftada nasıl sizce? Arada 3 gün Dukan' a uymadım.

Bugün 3. günüm adet söktürücü bir ilaç kullanıyorum sanırım o sebeple kilo vermem azaldı regl ile beraber doğum kontrol hapıyla duraklamaya gireceğim diye korkuyorum öyle olursa motivasyon denen bir şey kalmaz bende

CANIM çok teşekkür ederim acil tarafından yapıcam tarif tehmin ettiğim gibi eme üstadımıza danışalım dedim

şimdiden afiyet olsun canım benimmmm

canım ben kaçırdım galiba yaaa,yeni işe mi başladın sen.eğer öyleyse hayırlı uğurlu olsun bebişim
yaaa yok ama öyle dukan dışı besleniyorum falan,o niyeki gayet dukana uygun da beslenebilirsin.haydii bakalım yan çizmek yokkkk,küserim sonra hepinizeee hepberaber zayıflayacağız ama yaaaa

13 yıl önce bu sabaha uyanamayan dostlarımızın, arkadaşlarımızın, öğretmenlerimizin ve binlerce insanın sızısı hala içimde. ALLAH rahmet eylesin nicesini.

Depremi unutmayalım ve unutturmayalım.

arkadaşlar iki konuda fikrinize ihtiyacım var ilki protein günümde maydonozlu bitki çayı içebilirmiyim diğer sorumsa ben kendimi bu ara çok yemek yiyor gibi hissetmeye başladım dünkü yediklerimi yazim yorum yaparsanız sevinirim protein günümdü sabah 2 dilim yulaf kepegiyle yapılmış ince kek dilimi şekersiz yanına çok az pınar ligt peynir öğle 6 tane yağsız et köfte yanına yarım kase ligt yoğurt aralarda bolca su ve maydonozlu bitki çayı akşam 9 gibide ligt süt ama pişan oluyorum biliyorum sınırsız tüketmenin izni olduguun fakat son zamanlarda böyle bi hisse kapılmaya başladım acaba neden

ahahahahahaha çok mutluyum, hemen sizinle paylaşmak istedim

Az önce wc ile sabah yarım kalan görüşmemi bitirdim ve kesinlikle 69 lu rakamlara düşmüş olduğumu gururla bildiriyorum

süt ve süt ürünlerinin 1 lt sınırı var, onun dışında çok yemiş gibi görünmüyorsun.

Unuttuk bile be canım, İstanbul hala o günkü alt yapıda hala yıkılmaya hazır bekliyor, Allah korusun hepimizi...
Ben dün gibi hatırlıyorum o gecenin her anını maalesef, bir kayıp vermedik çok şükür ama hayatın bilmediğim bir yönüyle yüzleştim o gece

çok yememişsin canım aynen devam

2 hafta için gayet güzel vermişin, adet düzensizliğin neden kaynaklanıyor bilmiyorum ama kilolar da bu konuda çok büyük etken oluyor maalesef, sen sakın vazgeçme

şimdiden afiyet olsun canım benimmmm

canım ben kaçırdım galiba yaaa,yeni işe mi başladın sen.eğer öyleyse hayırlı uğurlu olsun bebişim
yaaa yok ama öyle dukan dışı besleniyorum falan,o niyeki gayet dukana uygun da beslenebilirsin.haydii bakalım yan çizmek yokkkk,küserim sonra hepinizeee hepberaber zayıflayacağız ama yaaaa

nasılsınız bakalım,benim oğlandan fırsat buldukça katılıyorum aranıza.ama bugün tatile (kayınvalidemgile) gidiyoruz .gitmek değiln de problem,dukanıma başlayamadım bir türlü hazırlık falan derken.ama 9 gün sonra mutlaka bende sizden im allahın izniyle.bu arada eşimin tayini çıktı,antalya kumlucaya.düşünsenize Kars'tan Antalya'ya taşındık.çok mutlu ama bir o kadarda yorucu bir süreçti.ama güzel yorgunluklar bunlar.bir de şu 25 kiloyu bir atabilirsem üstümden.çok rahatlayacak çok mulu olacağım inşallah.Allahım o günleride nasib eder inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…