Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

ben bu aralar sınırlı izinlileri biraz fazla kaçırdım. ramazandan olsa gerek, habire dondurma yapıyorum. diyet kola içiyorum. bunlar da durgunluk yaptı tabi. daha önce hemen hemen hiç kullanmıyordum sınırlı izinlileri. ne kakao, ne süt tozu ne de tatlandırıcı kullanmıyordum. neyse ramazan geçsin de eski düzenime döneyim.

Bunca kilo verdim tamam da bu göbek neden yok olmadı hala Aliye... Elime gelecek kadar var hala. Dün dediğin gibi, önerilen kiloya indim ama fazlalık görüyorum hala ben de kendimde. Neredeyse bir beş kilo daha versem yeri gibi geldi bugün.

Son düzenleme:

canim spora baslasann pilates falaan:44:

spor spor spor
hemde sağlamından. bey bayramdan sonra yükleniyorum spora. callanla başlayayım. bir süre alıştıktan sonra setleri 2 ye çıkaracağım. özellikle karın-mide için ciddi hareketler lazım. yürüyüşü de ihmal etmeden tabi.

Valla kızlar doğrusunuz. Diyetle de bir yere kadar. Başka yolu yok gibi görünüyor. O göbek gitmez sporsuz. Şu Callan cd sini bulup başlamak lazım bir an önce.

aynı dert bende de var, 2 gün üst üste çok güzel sporumu yaptım ama 3.gün çok erindim :S zaten her tarafım ağrıodu aman neyse deyip bıraktım. biliorum azcık dayansam ve yapsam fıstık gibi bi vücudum olcak ama şeytan mı dürtüo nedir içimden bi ses "sen bu koca basenler ve göbeciğinle de güzelsin" deyip duruo =// çok eriniorum spor için yaa, ki ben normalde çok hareketli bi insanım yerimde durmam :44:

Valla kızlar doğrusunuz. Diyetle de bir yere kadar. Başka yolu yok gibi görünüyor. O göbek gitmez sporsuz. Şu Callan cd sini bulup başlamak lazım bir an önce.

kuzular aslında göbek falan kalmadı. yani şöyle diyeyim, göbekte popoda bacak işlerinde falan yağ epeyce azaldı. ama kaslar ve cilt de bıraktı kendini. kaslar o kadar yağı taşımaktan ve yeterince çalışmamaktan bitkin düşmüş salmış kendini. cilt dersen havası alınmış balon gibi... onların toparlanması lazım. bunun için de spora ihtiyaç var. birkaç yıl önce bacağım alçıya alınmıştı. 1 ay sonra alçı çıktığında bacağım diğerine göre gözle görülür şekilde inceydi ama pelte gibi gevşekti. doktor bir kaç ay sonra eski haline döner dedi. döndü de hakkaten. kaslar çalışmayınca bırakmış kendini. şimdi bizim kasların durumu malum. hiç birimiz pek aktif spor yapan insanlar değiliz. şimdi sporla kasları kendine getirecez. cilt desen, bir süre sonra kendiliğinden de toparlar.
benim açımdan şimdi tam spor vakti. çok yüksek kilolardayken spor yapmak, kilo vermeyi yavaşlatır. vücut zaten çok kalori harcıyorum diye kendini korumaya alıyormuş. şimdi benim vereceğim kilo azaldı. artık spor zamanı geldi. kalan kiloları verene kadar 2-3 aydan callan beni toparlar biraz. sonrasına da Allah kerim...

şunu da ilave edeyim.
çoğumuz spor yapma alışkanlığı olmayan insanlarız. ama bunu aşmak zorundayız.
diyet yapmak bir disiplin ve irade işi. biz her ikisinde de kendimizi kanıtlamış insanlarız. diyet için gösterdiğimiz irade ve disiplini spor için de gösterebiliriz. bu konuda da birbirimize destek olacağımıza ve motivasyonumuzu güçlendireceğimize eminim.

Yapmamamız için hiç bir sebep yok. Biraz kımıldanmak lazım. Onca yiyeceğe hayır demekten daha zor olmasa gerek spor yapmak.

aliye, o nasıl bir kilo vermek :) tebrik ediyorum, hatta şapka çıkarıyorum :) son birkaç kilocuğunu da vereceğine eminim.sevgiler

sporumu yaptım geldim kimsecikler kalmamış gene , bugün kendimi biraz şımartıyım dedim büyük bir dilim dukan keki üzerine dukenella döküp yedim, uzunca bir süreliğine tatlı isteğimi köreltir diye düşünüyorum bayramda da tatlı yapayım mı kendime karar veremedim :44:yapsam kesinlikle fazlaca yerim yapmasam o baklavalara dayanabilecek miyim, her bayram diette olduğum için bu bayramda kesin beni deli edecekler, aa gene mi diettesin.... hiç birşey yemedin, bari yarısını ye... darılırım valla bi çatalcık al bişi olmaz yemiyecem işte kardeşim boşuna ısrar etme üç gün zor geçecek ama kaçamaksız geçecek

Kızlar bu spor konusunda ben de çok dertliyim.
Callan uzun geliyor bana 1 saat, gözüm almıyor yapmayı sıkılırım diye.
Niye bu kadar üşengeçlik yaptığımı anlamıyorum. :26:Yürüyüş harici bir aktivitem yok.

Halbuki sıkılaşmaya o kadar ihtiyacım var ki...

Birde kaçamak yaptığım zaman göbeğim şişiyor hemen benim. Biraz yiyince bile farkediyor.
Aynı şey sizde de oluyor mu arkadaşlar?

Normal yeme düzeninde falan nasıl olacak bilmiyorum böyle. :26:
Korkuyorum açıkçası. :18:

3 saat sonra bu kız kaçar....
Kuşadası geceleri beni beklerrr. Yolda net bulduğum yerde dalarım olayaa.
Herkese bol şekersiz bir şeker bayramı diliyorum şimdidennn

iyi tatiller ipekcim bizim yerimize de eğlen dönünce görüşmek üzere

günaydın hatunlar üniverste sonuçları açıklanır umuduyla internetin başında bekliyorum.kızım girmişti hayırlısı belki bugün açıklanır.

evet ya nesli pek güzeldi, maşallah.
ya boşverin, olmaz o iş. bizim filenin sultanı medesa kala kala fırıncıya mı kaldı. hem o fırıncı karbonhidratla besler bizim kızı. dukanizme uygun değil bence

ayy aliyeee tespitine hayran kaldım. ama madesa fırıncıyı proteın gununde ıycektı

günaydın hatunlar üniverste sonuçları açıklanır umuduyla internetin başında bekliyorum.kızım girmişti hayırlısı belki bugün açıklanır.

bugun sbs acıklanıyor oss ıle ılgılı bısey duymadım benn..ınsallah kazanır. hayırlısı olsun..

iyi tatıller kuzuuu. tatilin dibine vur eksılerle dööönnn...

herkeslere gunaydıınnn...

dely benım guncel kılomu 92,2 olarak gec kayıtlara kuzu. dun sabah 93 tum ama ıftar oncesı tartıldıgımda 92,2 cıktım. birgun once tartılmayı unuttugum ıcın sabahkı kılomu solemıstım ama madem bugune kaldı dun ıftardan oncekı kılomu yazkı azda olsa moral bulayım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…